Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 23-05-08 20:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 1550175)
limuzina, vezi ca mai nou e si un S63 AMG pe strazi, cu numere rosii de iasi, e alb....fa-i poze

Da stiu l-am vazut si pe ala parcat si pana a gasit tata loc de parcare a plecat, dar l-am prins putin..!M-am dus si la flux ca a zis ca e masseratiul parcat dar pana am ajusn a plecat si ala dar m-am intalnit cu el pe drum!Altceva noutati ;);)?Faza naspa e ca am 14 ani si vad masinile cand vin de la scoala si nu pot sa ma duc cu camera singur si trebuie sa ma rog de tata si...!

bmwh548 23-05-08 22:35

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Rezolvarea? Un telefon cu camera...crezi ca noi umblam cu camerele dupa noi? si vezi ca avem cativa ani in plus.

limuzina 24-05-08 10:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Da dar e una cand faci o poza cu un telefon si e alta cand faci cu o camera...umblu cu telefonul dar nu iese la fel...eu prefer sa fac poze cu camera!

silviu_fxx 24-05-08 20:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina, mi-e mila de tatal tau:-)...

limuzina 25-05-08 21:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
5 Attachment(s)
S-a dus tata in Carrefour si mi-a zis sa merg si eu dar am ramas acasa...si fix cand sa dus a vazut alt masserati!Daca ma duceam si eu nu il vedeam, numai de-a naibii sa mor de oftica!Asa patesc tot timpul cand se duce el vede si una si alta daca merg eu nu vad nimic :(:(:(: sau daca ma duc fara camera la mine, vad dar daca o iau nu vad nimic!De ce naiba patesc asa?

TuningBoy 31-05-08 16:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
daca cautati mai atent poate gasiti si un Bugatti

limuzina 31-05-08 22:06

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am fost la iarba verde( pe acolo cum vii din copou pe la sorogari sau cum se cheama unde e f faina strada) si deodata vad ferrariul din Iasi si opreste chiar paralel cu noi pe strada!Nomal ca am alergat ca disperatul pana la el...am zis buna ziua la om am cascat ochii si a plecat,nu e nevoie sa spun cum se aude ...normal nu aveam camera cu mine era si normal cand nu o am sa vad ...!Iti vine sa mori nu alta!E Bugati de unde?

bmwh548 01-06-08 13:55

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina...play nice ;) Fa-ti un blog separat si expune-ti frustrarile de genul asta...nu e nevoie sa postezi aici de fiecare data cand vezi ceva pe strada...Daca ai poze posteaza...daca nu...

bakal 01-06-08 21:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina, vezi cum te porti, ca nu te accepta nimeni asa cum esti, doar te suporta....dar nu mult....nu ma obliga sa ma folosesc de "puterile" de moderator si sa iti sterg din posturi, si poate sa te mai si alegi cu ban...

discutam, vorbim, dar nu ne jignim sau intrecem masura....

limuzina 01-06-08 21:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Un M3 pe Copou!Am mai vazut un S 63 AMG alb un S8 de germania si un touareg V10 tot de germania din pacate nu am apucat sa fac poze!

lascarica 02-06-08 16:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina...si eu ti-am tinut partea cand n-ai calcat pe bec rau,pentru ca esti copil..Insa nu ai nici un drept sa jignesti pe mineni.Daca esti jignit,nu ripostezi in topic,ci dai report !
Claude307 ...daca esti iubitor de BAN,te pot servi eu ,nu pot spune chiar cu placere,dar la insistentele tale,orice se poate....:lol:...NU mai da tu recomandari,pentru ca nu esti DELOC nici un user-model,nici in masura s-o faci;)
Legat de postat FARA poze,vedeti ca nu-i DELOC singurul ce a postat aici si fara a atasa poze in post,deci fiti rezonabili va rog !
Multumesc,
PS: sper sa nu fie nevoie de masuri "disciplinare" contra nimanui...trebuie DOAR sa nu mai faceti scandal aici si sa detensionati un pic atmosfera. Va recomand scandal pe strada(acolo exista oameni platiti oricum din banii nostri sa rezolve situatia...e pacat sa rancezeasca:lol:) sau in programele de comunicare private (tel, messenger,pm.,chat...etc)

ESPinoza 04-06-08 18:56

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
cine vrea sa vada x6 sta parcat chiar in fata la timeout unul negru.

TuningBoy 04-06-08 18:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
eu am vazut un Touareg w12 parca era:-?..oricum era..pfai n'am cuvinte

limuzina 04-06-08 21:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
24 Attachment(s)
Am reusit sa prind masseratiul,S8ul de care va ziceam (mai mult de atat nu am putut sa-l prind,dar il gasesc eu si pe ala parcat), un mustang ( scuzati claritatea,nu e shelby dupa parerea mea) si un lexus LS!

bmwh548 04-06-08 22:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu cred ca e Shelby...tin minte ca l-am vazut mai demult...cand a aparut prima data...nu avea "tablita" cu Shelby, nu avea nici acoperisul negru...era crem. Stiu ca te certai cu D3mon cred (nu mai tin minte exact) de la ce numere are masina.


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning