![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Rezolvarea? Un telefon cu camera...crezi ca noi umblam cu camerele dupa noi? si vezi ca avem cativa ani in plus.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da dar e una cand faci o poza cu un telefon si e alta cand faci cu o camera...umblu cu telefonul dar nu iese la fel...eu prefer sa fac poze cu camera!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, mi-e mila de tatal tau:-)...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
S-a dus tata in Carrefour si mi-a zis sa merg si eu dar am ramas acasa...si fix cand sa dus a vazut alt masserati!Daca ma duceam si eu nu il vedeam, numai de-a naibii sa mor de oftica!Asa patesc tot timpul cand se duce el vede si una si alta daca merg eu nu vad nimic :(:(:(: sau daca ma duc fara camera la mine, vad dar daca o iau nu vad nimic!De ce naiba patesc asa?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
daca cautati mai atent poate gasiti si un Bugatti
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am fost la iarba verde( pe acolo cum vii din copou pe la sorogari sau cum se cheama unde e f faina strada) si deodata vad ferrariul din Iasi si opreste chiar paralel cu noi pe strada!Nomal ca am alergat ca disperatul pana la el...am zis buna ziua la om am cascat ochii si a plecat,nu e nevoie sa spun cum se aude ...normal nu aveam camera cu mine era si normal cand nu o am sa vad ...!Iti vine sa mori nu alta!E Bugati de unde?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina...play nice ;) Fa-ti un blog separat si expune-ti frustrarile de genul asta...nu e nevoie sa postezi aici de fiecare data cand vezi ceva pe strada...Daca ai poze posteaza...daca nu...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina, vezi cum te porti, ca nu te accepta nimeni asa cum esti, doar te suporta....dar nu mult....nu ma obliga sa ma folosesc de "puterile" de moderator si sa iti sterg din posturi, si poate sa te mai si alegi cu ban...
discutam, vorbim, dar nu ne jignim sau intrecem masura.... |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Un M3 pe Copou!Am mai vazut un S 63 AMG alb un S8 de germania si un touareg V10 tot de germania din pacate nu am apucat sa fac poze!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina...si eu ti-am tinut partea cand n-ai calcat pe bec rau,pentru ca esti copil..Insa nu ai nici un drept sa jignesti pe mineni.Daca esti jignit,nu ripostezi in topic,ci dai report !
Claude307 ...daca esti iubitor de BAN,te pot servi eu ,nu pot spune chiar cu placere,dar la insistentele tale,orice se poate....:lol:...NU mai da tu recomandari,pentru ca nu esti DELOC nici un user-model,nici in masura s-o faci;) Legat de postat FARA poze,vedeti ca nu-i DELOC singurul ce a postat aici si fara a atasa poze in post,deci fiti rezonabili va rog ! Multumesc, PS: sper sa nu fie nevoie de masuri "disciplinare" contra nimanui...trebuie DOAR sa nu mai faceti scandal aici si sa detensionati un pic atmosfera. Va recomand scandal pe strada(acolo exista oameni platiti oricum din banii nostri sa rezolve situatia...e pacat sa rancezeasca:lol:) sau in programele de comunicare private (tel, messenger,pm.,chat...etc) |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
cine vrea sa vada x6 sta parcat chiar in fata la timeout unul negru.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
eu am vazut un Touareg w12 parca era:-?..oricum era..pfai n'am cuvinte
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
24 Attachment(s)
Am reusit sa prind masseratiul,S8ul de care va ziceam (mai mult de atat nu am putut sa-l prind,dar il gasesc eu si pe ala parcat), un mustang ( scuzati claritatea,nu e shelby dupa parerea mea) si un lexus LS!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu cred ca e Shelby...tin minte ca l-am vazut mai demult...cand a aparut prima data...nu avea "tablita" cu Shelby, nu avea nici acoperisul negru...era crem. Stiu ca te certai cu D3mon cred (nu mai tin minte exact) de la ce numere are masina.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning