Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

Aaronnel^ 24-06-07 23:38

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by CaDDy (Post 965091)
trafy .... nu te mai supara atat .... pt k e vrb de o intalnire saptamanala ... nu cont daca vii tu sau nu .. daca vin eu sau nu .. cont k e akolo .. vine cine poate...

Poate sapt asta o sa se stranga 20 .. si sapt viitoare 1 :) dar .. nu c ont .. nu e nimik oficial .. pur si simplu o " iesire in orash ca baietzii " .. eu unu asa o privesc...
daca e vin si eu .. daca e nu vin .. sa vad . sa am chef... pt k nu cont :) e SAPTAMANALA :P

Exact CaDDy .... in sfarsit esti si tu de accord cu mine si suntem pe aceeasi banda :)

In fiecare Vineri - ora 20.00 - Sala Sporturilor

Robbert 24-06-07 23:45

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
mie unu mi se par mai intaresante intalnirile ce au loc pe republici seara ... deabia astept sa imi iau si eu permisul :cry: :cry:

trafy-vr6 25-06-07 09:21

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
ba sunteti palii? l`ati facut pe mAaronel baiat? :)) e inca baietel:P

Aaronnel^ 25-06-07 10:23

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by trafy-ctz (Post 965433)
ba sunteti palii? l`ati facut pe mAaronel baiat? :)) e inca baietel:P

Treci ma si invata :))) Daca nu iei BAC-u nu te mai primim la intalniri.

Kaluvr6 27-06-07 01:06

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Mi`a venit acuma o idee pt o locatie noua de intalniri:) peste pod la goranu unde era targu inainte....e asfaltat nou, e liber si ditamai parcarea. Poate o punem si de`o liniuta acolo ca e drumu lat si drept, sa vb cu cineva de`acolo sa vedem ce zic vecinii....ce ziceti? Eu am facut poze acolo cu trafy si mi se pare marfa...plus ca e si un bar acolo cu terasa...

TIR 27-06-07 01:08

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
:)) nice chiar ca, am vazut si eu locatia... arata bine ca doar e proaspat asfaltat:)

Aaronnel^ 27-06-07 01:10

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
La urmatoarea intalnire poate ne deplasam acolo ....
Pe 14 ramane ca plecati?

Nu uitati de Intalnirile saptamanale

Kaluvr6 27-06-07 01:10

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
si nu e nici o denivelare. Acuma sa nu fie aia prea tzarani sa cheme garda....da vb eu cu electricianu meu ca sta acolo si sa vad ce zice....daca nu macar sa ne intalnim acolo ca e frumos si foarte liber.

TIR 27-06-07 01:35

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Cu cine cu Banana ?:))

Kaluvr6 27-06-07 01:52

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
cum adik? :)

IONUT-GBP 27-06-07 12:58

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Kaluvr6 (Post 968712)
si nu e nici o denivelare. Acuma sa nu fie aia prea tzarani sa cheme garda....da vb eu cu electricianu meu ca sta acolo si sa vad ce zice....daca nu macar sa ne intalnim acolo ca e frumos si foarte liber.

Cu Liviu ? :twisted:

Alexik 27-06-07 17:38

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
hello baieti...pe forumul asta ma uit de ceva vreme si abia azi am vazut ca exista intalnirile astea...de fapt imi mai spusesera niste prieteni de ele, dar nu ma gandeam ca se fac cu adevarat :)

ce intrebare am eu...poate veni oricine ? eu am un A4 Avant din 2003 (cred ca lumea il mai vede prin oras, mai ales ca nu e foarte mare orasul si ma plimb destul de mult seara, cand sunt plictisit), momentan stock dar urmeaza un chip tuning, admisie/evacuare schimbate...ceva jante frumoase, ceva frumos pe interior (oricum, astea incetul cu incetul). mie chiar mi-ar placea sa vin, conteaza doar daca sunt "welcome" :)

anyway, va salut tot prin intermediul acestui post, fiind si primul de pe forum :)

Adytzu_JerrY 27-06-07 17:40

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
esti bine venit ! Te asteptam la Urmatoarea Intalnire...! Numai bine !

Aaronnel^ 27-06-07 17:43

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Alexik (Post 969847)
hello baieti...pe forumul asta ma uit de ceva vreme si abia azi am vazut ca exista intalnirile astea...de fapt imi mai spusesera niste prieteni de ele, dar nu ma gandeam ca se fac cu adevarat :)

ce intrebare am eu...poate veni oricine ? eu am un A4 Avant din 2003 (cred ca lumea il mai vede prin oras, mai ales ca nu e foarte mare orasul si ma plimb destul de mult seara, cand sunt plictisit), momentan stock dar urmeaza un chip tuning, admisie/evacuare schimbate...ceva jante frumoase, ceva frumos pe interior (oricum, astea incetul cu incetul). mie chiar mi-ar placea sa vin, conteaza doar daca sunt "welcome" :)

anyway, va salut tot prin intermediul acestui post, fiind si primul de pe forum :)

Te astepam vineri la ora 20.00 la Sala Sporturilor sa ne cunoastem :)

Esti bine venit:)

Adytzu_JerrY 27-06-07 17:43

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Btw ... Poti sa`ti prezinti masina la sectiunea Masina Mea !
Poze ..date ...sti tu ..:)
bft !


All times are GMT +2. The time now is 09:22.

- Copyright 2024 4Tuning