![]() |
Re: autodata cine are ?
[QUOTE=Ciobby;5026687]Ma ajuta si pe mine cinva cu programu asta?? Multumesc mult :)[/QUOTE
incearca aicihttp://www.largedocument.com/4/b0e707ac91c57226ea5076ea72e39b |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
baieti am luat o gramada de versiuni de autodata... intr-un final versiunea 3.38... nu cea iso .. cea care se instaleaza in cmd... nu am reusit de nici o culoare s-o pornesc... nici pe win7 32 .. nici pe win7 64... am incercat o gramada de variante... am ramas fara idei .. are cineva ceva sugestii ?
am incercat si linkul de mai sus... http://www.largedocument.com/4/b0e70...ea5076ea72e39b nu mai e valabil :( |
Re: autodata cine are ?
Trimiteti si mie programul autodata pe [email protected] va rog frumos
|
Re: autodata cine are ?
vreau si eu ultimul autodata. thx! :D
|
Re: autodata cine are ?
va rog frumos... dati`mi si mie programu asta, imi este de mare ajutor... va rog contactatima la id`u asta: [email protected]
multumesc anticipat!! |
Re: autodata cine are ?
salut are cineva cd key-ul la autodata v3.18 sa mi-l dea si mie va rog ca am ajuns cu programul la final si imi cere serialele de si nu le gasesc pe niciunde
|
Re: autodata cine are ?
Sal, am si eu nevoie de acest soft. Multumesc anticipat.
|
Re: autodata cine are ?
Ma intereseaza si pe mine Autodata 3.38. Daca il are cineva sa-mi trimita si mie pe [email protected] . va multumesc mult.
|
Re: autodata cine are ?
chiar nu vrea nimeni sa ne ajute si pe noi? eu unu m`ash folosi foarte mult de el, lucrez ca vanzator la un magazin de piese auto si multa lume ma intreaba ce si cat sa completeze..... chiar nu se ofera nimeni sa ne zik si nou de unde sa il luam? :cry:
|
Re:POTI SA IMI DAI SI MIE AUTODATA ? AM NEVOIE URGENT.. MULTUMESC
AUTODATA 3.38
|
Re: autodata cine are ?
Vreau si eu 3.38 asta.. am o versiune de 1.33G dar nu merge
Mercic |
Re: autodata cine are ?
as dori si eu va rog AUTODATA 3.38.am o versiune dar nu merge pe windows7.EMAIL: [email protected] MII DE MULTUMIRI
|
Re: autodata cine are ?
salutare la toti! ma intereseaza si pe mine un link cu autodata 3.38> multumesc, pe privat daca se poate!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning