Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

parula66 21-05-12 22:17

Re: autodata cine are ?
 
[QUOTE=Ciobby;5026687]Ma ajuta si pe mine cinva cu programu asta?? Multumesc mult :)[/QUOTE
incearca aicihttp://www.largedocument.com/4/b0e707ac91c57226ea5076ea72e39b

parula66 21-05-12 22:19

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by Ciobby (Post 5026687)
Ma ajuta si pe mine cinva cu programu asta?? Multumesc mult :)

incearca aici:???:http://www.largedocument.com/4/b0e70...ea5076ea72e39b

coco243 08-06-12 15:37

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by parula66 (Post 5033321)

Apare eroarea, cum ca nu ar fi o aplicatie win32, e pentru win7 cumva?

Adi7 20-06-12 15:22

Re: autodata cine are ?
 
baieti am luat o gramada de versiuni de autodata... intr-un final versiunea 3.38... nu cea iso .. cea care se instaleaza in cmd... nu am reusit de nici o culoare s-o pornesc... nici pe win7 32 .. nici pe win7 64... am incercat o gramada de variante... am ramas fara idei .. are cineva ceva sugestii ?

am incercat si linkul de mai sus...
http://www.largedocument.com/4/b0e70...ea5076ea72e39b

nu mai e valabil :(

radanionel 22-06-12 11:13

Re: autodata cine are ?
 
Trimiteti si mie programul autodata pe [email protected] va rog frumos

alextudor89 23-06-12 13:18

Re: autodata cine are ?
 
vreau si eu ultimul autodata. thx! :D

Ciobby 23-07-12 01:39

Re: autodata cine are ?
 
va rog frumos... dati`mi si mie programu asta, imi este de mare ajutor... va rog contactatima la id`u asta: [email protected]
multumesc anticipat!!

ionut8312 30-07-12 17:25

Re: autodata cine are ?
 
salut are cineva cd key-ul la autodata v3.18 sa mi-l dea si mie va rog ca am ajuns cu programul la final si imi cere serialele de si nu le gasesc pe niciunde

vio_333596 30-07-12 23:27

Re: autodata cine are ?
 
Sal, am si eu nevoie de acest soft. Multumesc anticipat.

vio_333596 30-07-12 23:33

Re: autodata cine are ?
 
Ma intereseaza si pe mine Autodata 3.38. Daca il are cineva sa-mi trimita si mie pe [email protected] . va multumesc mult.

Ciobby 02-08-12 11:48

Re: autodata cine are ?
 
chiar nu vrea nimeni sa ne ajute si pe noi? eu unu m`ash folosi foarte mult de el, lucrez ca vanzator la un magazin de piese auto si multa lume ma intreaba ce si cat sa completeze..... chiar nu se ofera nimeni sa ne zik si nou de unde sa il luam? :cry:

alex HKS 09-08-12 11:22

Re:POTI SA IMI DAI SI MIE AUTODATA ? AM NEVOIE URGENT.. MULTUMESC
 
AUTODATA 3.38

Sobi 23-08-12 01:20

Re: autodata cine are ?
 
Vreau si eu 3.38 asta.. am o versiune de 1.33G dar nu merge

Mercic

dangaita2005 24-08-12 19:54

Re: autodata cine are ?
 
as dori si eu va rog AUTODATA 3.38.am o versiune dar nu merge pe windows7.EMAIL: [email protected] MII DE MULTUMIRI

mafiaSIC 30-08-12 10:36

Re: autodata cine are ?
 
salutare la toti! ma intereseaza si pe mine un link cu autodata 3.38> multumesc, pe privat daca se poate!


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning