Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Bogyciu 12-07-07 20:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 982767)
Se gaseste undeva in urba noastra un service ceva unde se monteaza folie autorizata?

Ti-am vazut masina pe strazi, e super tare, super caucioace, super jante, super folie. Mai ramane s-ai tragi un kit cat de cat, si te rog eu fa ceva cu plasa aia de la grila ca se vede urat, ai lasat grilajul original in interior??? Cati bani jante+cauciucuri??? Jantele 4*100 ca nu stiu exact ce dimensiune au la Cielo, 15"???

Tboy 12-07-07 22:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
si eu si obraznick l-am vazut ...l-am claxonat se uita mirat ... probabil credea ca vrem sa punem stapanire peste furia gri :)

webcathos 15-07-07 18:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:)! Pai daca nu va stiu! Nu e nimic super tare...daca o vezi de aproape e varza la vopsea!!! Grilajul urmeaza sa il schimb zilele astea cu unul negru si sa-l scot de tot pe cel original care e sub plasa actuala!Jantele mele sunt pe 15 cu cauciucuri 195/50 Toyo...cele originale erau pe 13.Urmeaza niste arcuri sport sa o las putin mai jos...dar la urmatoarea renumeratie. :)
Ma intereseaza momentan un tinichigiu bun si un loc unde se poate face un polish profesionist!!!

Eugen_TL 15-07-07 21:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu ti-am zis ..in Tulcea chiar nu stiu.. incearca in bariera mahmundiei la vreo 30m de la benzinaria BUSACHE spre bididia.... pui intrebari acolo ca nu-ti ia nimeni bani pe asta! in CT iar ai putea sa o faci dar necesita sa o lasi acolo apoi sa vii dupa ea ..deci un efort ! acum tu te hotarasti ce si cum

Bogyciu 15-07-07 21:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Din cate stiu eu la Star 2000 fac de toate, inclusiv polish, da trebuie sa cunosti pe cineva pe acolo pt ca e vorba de bani multi si serviciile sunt asa cum sunt... Ai putea sa incerci si singur, gasesti pasta de polish, burete pt bormasina sau flex, si cu multa apa... Incearca pe o zona mai cu probleme iar daca vezi ca iti place cum iese azi o aripa, maine plafonul, poimaine altceva s.a.m.d. ... Acu cum crezi da eu n-as da pe un polish cat cer astia (din cate stiu eu intre 150 si 300 lei).:???:

webcathos 16-07-07 08:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mi-a recomandat cineva sa ma duc la Convenabil la un baiat anume..imi scapa numele acum ca cica ar polisha ca la carte!O sa vad...La Constanta nu stiu ce treaba as putea face...daca vad ca e masina de Tulcea mi-e frica sa nu dea buleala (la polishat ma refer, ca de vopsit nu o mai vopsesc pt. ca am fost la munte si a scazut bugetul).

Cosmin255 16-07-07 11:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mergi la service la Fazla , la IVECO acolo nu ai cum sa gasesti pe cineva mai priceput

Bogyciu 24-07-07 00:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ati fost la 4Tuning Fever? Cum vi s-a parut?

Eugen_TL 24-07-07 01:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
eu n-am fost ..dar am auzit ca a lipsit atmosfera! probabil caldura si-a pus amprenta peste eveniment

Cosmin255 24-07-07 12:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nimeni la sala diseara?

Eugen_TL 24-07-07 16:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da florin vino si tu pe la sala! si webcathos... care mai sunteti! noi suntem pe acolo dupa ora 22-23 stam la samantza suc ceva barfa ...

flmoise 24-07-07 17:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care sala frate?

Eugen_TL 24-07-07 17:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sala sporturilor ! ne intalnim mai toti acolo dupa 10 :)
sunt mai multe grupuletze pielea mea ! veniti pe acolo ca va vedem noi si venim sa va cerem taxa de vorbit :)))

mikafly 24-07-07 18:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Din pacate eu sunt la ct......las...alta data

Brian 24-07-07 19:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ma bag si eu pe aici in seama ...:lol:
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1010706)
Ati fost la 4Tuning Fever? Cum vi s-a parut?

eu nu am fost dar a fost un var de'al meu.. care mi'a zis la fel.. atmosfera nu prea.. n`a fost multa lume.. prea CALD probabil :!: .. masini frumoase.. :twisted: lui i`a placut.. in concluzie cica a fost ok dar nimic special. oricum bine ca macar se organizeaza asa ceva in romania :D


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning