![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
si eu si obraznick l-am vazut ...l-am claxonat se uita mirat ... probabil credea ca vrem sa punem stapanire peste furia gri :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:)! Pai daca nu va stiu! Nu e nimic super tare...daca o vezi de aproape e varza la vopsea!!! Grilajul urmeaza sa il schimb zilele astea cu unul negru si sa-l scot de tot pe cel original care e sub plasa actuala!Jantele mele sunt pe 15 cu cauciucuri 195/50 Toyo...cele originale erau pe 13.Urmeaza niste arcuri sport sa o las putin mai jos...dar la urmatoarea renumeratie. :)
Ma intereseaza momentan un tinichigiu bun si un loc unde se poate face un polish profesionist!!! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu ti-am zis ..in Tulcea chiar nu stiu.. incearca in bariera mahmundiei la vreo 30m de la benzinaria BUSACHE spre bididia.... pui intrebari acolo ca nu-ti ia nimeni bani pe asta! in CT iar ai putea sa o faci dar necesita sa o lasi acolo apoi sa vii dupa ea ..deci un efort ! acum tu te hotarasti ce si cum
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Din cate stiu eu la Star 2000 fac de toate, inclusiv polish, da trebuie sa cunosti pe cineva pe acolo pt ca e vorba de bani multi si serviciile sunt asa cum sunt... Ai putea sa incerci si singur, gasesti pasta de polish, burete pt bormasina sau flex, si cu multa apa... Incearca pe o zona mai cu probleme iar daca vezi ca iti place cum iese azi o aripa, maine plafonul, poimaine altceva s.a.m.d. ... Acu cum crezi da eu n-as da pe un polish cat cer astia (din cate stiu eu intre 150 si 300 lei).:???:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mi-a recomandat cineva sa ma duc la Convenabil la un baiat anume..imi scapa numele acum ca cica ar polisha ca la carte!O sa vad...La Constanta nu stiu ce treaba as putea face...daca vad ca e masina de Tulcea mi-e frica sa nu dea buleala (la polishat ma refer, ca de vopsit nu o mai vopsesc pt. ca am fost la munte si a scazut bugetul).
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mergi la service la Fazla , la IVECO acolo nu ai cum sa gasesti pe cineva mai priceput
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ati fost la 4Tuning Fever? Cum vi s-a parut?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu n-am fost ..dar am auzit ca a lipsit atmosfera! probabil caldura si-a pus amprenta peste eveniment
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Nimeni la sala diseara?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da florin vino si tu pe la sala! si webcathos... care mai sunteti! noi suntem pe acolo dupa ora 22-23 stam la samantza suc ceva barfa ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
care sala frate?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sala sporturilor ! ne intalnim mai toti acolo dupa 10 :)
sunt mai multe grupuletze pielea mea ! veniti pe acolo ca va vedem noi si venim sa va cerem taxa de vorbit :))) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Din pacate eu sunt la ct......las...alta data
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ma bag si eu pe aici in seama ...:lol:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning