![]() |
Pai e pusa dar am uitat sa te anunt. Cautam fabrica Talbot in Italia dar nu am harta buna :wink:
|
Buick Rendezvous :?:
|
GO :!: That was 2 FAST :idea: NEXT PIC :arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
daimler
|
Nop
Hint: este fabricata in 1931 |
hmm...
Mercedes? Dak e merdes... cred k modelul: 770!? nu? :? |
\"Nop\"
Mercedesul :\"1931 Mercedes-Benz 770 \"Grand Mercedes\" Cabriolet F\" Este produs de catre Daimler Chrysler :!: |
Re:
Quote:
Scooter ashtept raspuns! :twisted: |
E nasol ca ne se vede grila fata bine fiindca lateralele seamana la masinile din anii aia :idea:
|
Nu, nu este Mercedes :(
Hint 2: B****** R***** (B****** = nume italian) |
1931 Bugatti Type 41
Coupé de Ville (La Royale) |
1 Attachment(s)
Are semnalul si farul pus in acelasi loc ca la Mercedes!!
Deh erau facute din piese standard!! |
1 Attachment(s)
NEXT :arrow:
|
Pai cred ca e tot Bugati si asta... :roll: :?: :roll:
ps: TALBOT ESTE MARCA ITALIENEASCA ????? |
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning