![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Loooool:)))Noi sa fim sanatosi;)Cainii latra, caravana trece. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
eu am spus ca am auzit...nu ca as stii sigur ca masina are cod bwa! asa ca revino-ti!cum pe mine ma mananca lumea de c** asa si pe tine!sa fiu in acelasi ton cu tine...chiar nu ai vrea nici tu sa afli parerea celorlalti referitoare la tine, la fel de sincer.eu cel putin vb frumos de tine si nu te acuzam de nimic!in schimb tu bagi fitile! iar ref la tfsi?!nu inteleg..parca era tfsi vs tfsi nu vs bmw , opel, renault s-au mai stiu eu ce! putem discuta prin pm sau la telefon sau chiar in realitate daca vrei!oricum eu vroiam sa iau legatura cu tine! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
.....stiu....
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
are dyno test facut la computest cu 260 cp si 350 Nm parca! ne-am dat de 5 ori iar scorul este 4-1 pt mine(ultima data am avut niste mici probleme) pe 2 cred ca aveam 1 masina si pe 3-4 vreo 2- 3 masini!ceva de genul... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Stai linistit dragos ... :) cod bwa sau axx , manuala sau hidramata , exista de toate felurile la noi in moldova printre alea 3 harburi de pe strada ( citat din almanahul domnului Doc )... chiar mi-ar face placere draga yoda sa te bat cu tot cu intreruperi ... daca oi fi avand si asa ceva . Oare vorba asta umbla singura nu cumva tu ai intrebat in stanga si in dreapta ;) , mai au greci o vb siko siko :)) (smochina ) !!! P.S. Daca eu las securea jos vad ca altii iau toporu , am uitat sa mentionez ca dupa eu nu tac ci iau drujba !!! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
P.S. Ti-am facut un compliment legat de masina ta care ramane in picioare dar ca om nu meriti complimente ... REVENITI LA SUBIECT SI LASATI REZULTATELE SA VB NU FISE DYNO SI ALTE FITUICI ! Bafta ! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
la fel cum ai lasat tu securea la fel am procedat si eu!nu mai e nimic de demonstrat...voi cu ale voastre ...noi cu ale noastre! iar despre placerea ta?!nu stiu ce sa zic...fiecare are un vis ascuns...o dorinta...o realizare de facut...bafta in realizarea tuturor dorintelor tale! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
de asemenea vorbele aruncate in vant de voi nu au facut decat sa intretina o stare de agitatie aici!debutul a fost al vostru, nu al nostru! iar de revenit la subiect....hmmmm...ar cam trebui sa revina mai multi....dar nu prea inteleg in ce calitate ne spui sa revenim la subiect pe topicul deschis de noi?! p.s.ti-am multumit la complimentul facut de tine si am apreciat schimbarea tonului...k acum sa vad k l-ai schimbat din nou?!:rolleyes2 nu prea mai inteleg aceasta instabilitate! :sad: |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
se pare ca e octavie rs in fine nu conteaza ce e
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning