![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
am ajuns prin iasi si eu si am vazut pe MRS pe pod pe la nicolina.pe bobo prin bucium si prin copou si CIP in dacia parcat la colt de bloc :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Aseara pe MRG in podu ros, cheers, n-am mai apucat sa claxonez si eu , aveam mainile ocupate :)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut Hyperion pe la 17.40 prin Tudor pe straduta Ciurchi aia care duce (mai direct) spre Tatarasi... Nu m-ai vazut (erai captat de d-ra din dreapta) (parca asa am vazut ca erai cu o ea) ne-am intersectat chiar in virajul ala strans care are un drum infundat...
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :) eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Serjan ieri pe E583 pe langa Mercedes! Tarziu am reactionat :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Again azi pe Copou :D Beep Beep! :D Hello!
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
ieri seara/noapte pe tex in coupou parcat pe bordura iar apoi la rond sus:lol:.
jokers cu ce masina erai? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning