Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Hyperyon 22-06-11 10:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici

mihayyy2000 22-06-11 12:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414217)
:)) tot pe acolo..mazda 2
nu..sorryy am uitat ca sunteti doi mihai pe aici..mihayyyyyy...dar daca era el..nu poate raspunde ca e la lucru..era cu masina de servici

Da eu eram 8). Te-am vazut in retrovizoare si imediat mi-a "cazut fisa": "singura mazda negru mat"... ziceai tu pe aici. Si uite ca te-am vazut si semn ti-am facut. Cred ca ar trebui sa pun si niste poze cu masina de la munca ca e mult mai probabil sa ma vedeti cu aia prin trafic decat cu cea personala :).

Hyperyon 22-06-11 12:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;)

mihayyy2000 22-06-11 12:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4414497)
chiar urmaream ca tot incercai sa saluti...si nu stiam pe cine..in prima faza credeamc a o persoana din statia de tramvai..dar ai trecut de ea..si nici nu se uita nimic..am crezut ca cineva de pe contrasens...si nu intelegeam pana mi-a picat fisa cand ai scos capul pe geam..ca trebe sa fie cineva de pe aici :)
salut si tie ;)

Ma gandeam ca ai sa ma crezi nebun :)) nu stiam cum sa te salut, fiind cu spatele. Am vrut sa pun avarii da ma gandeam ca o sa zica unu' ca-i multumesc. Asa am iesit si in evidenta si m-ai si vazut. Deci scopul a fost atins.

Jockers 23-06-11 01:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
am ajuns prin iasi si eu si am vazut pe MRS pe pod pe la nicolina.pe bobo prin bucium si prin copou si CIP in dacia parcat la colt de bloc :D

GAby645 23-06-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Aseara pe MRG in podu ros, cheers, n-am mai apucat sa claxonez si eu , aveam mainile ocupate :)

CRyS` 23-06-11 13:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

grg_92 23-06-11 14:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4416929)
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

poate nu se simte nimeni....da am impresia ca e la moda acuma sa porti stickerul fara sa ai vreo legatura cu ceea ce reprezinta 4tuning

IS19CIP 23-06-11 19:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4416929)
BMW E36, 4 usi, albastru inchis,2 stickere 4Tuning (unul pe luneta,unul pe portbagaj),sofer kamikaze,se simte cineva? Prin Tomesti,zilele trecute .......

E plin de anonimi stai linistit .:arrow:

mihayyy2000 23-06-11 19:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut Hyperion pe la 17.40 prin Tudor pe straduta Ciurchi aia care duce (mai direct) spre Tatarasi... Nu m-ai vazut (erai captat de d-ra din dreapta) (parca asa am vazut ca erai cu o ea) ne-am intersectat chiar in virajul ala strans care are un drum infundat...

Hyperyon 23-06-11 23:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :)
eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;)

mihayyy2000 24-06-11 03:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4418090)
te-am vazut..dupa ce am trecut unul de altul..ai dat si claxon
mi-am dat seama ca erai tu iar cu ferrariul de servici :)
eram cu o ea...in general o sa ma vedeti in dreapta cu o ea...si aceeasi ea ;)

Nu ma asteptam sa ma fi vazut. Care ferrari? nu ai fost tu atent ca era Veyron :))

CRyS` 24-06-11 10:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serjan ieri pe E583 pe langa Mercedes! Tarziu am reactionat :D

CRyS` 24-06-11 15:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Again azi pe Copou :D Beep Beep! :D Hello!

JusT_SaY_BoBo 24-06-11 18:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri seara/noapte pe tex in coupou parcat pe bordura iar apoi la rond sus:lol:.
jokers cu ce masina erai?


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning