![]() |
B 64 M V P
Aaaa da Petrica am mai pastrat doar 2, cele bune special pentru tine, cand vrei ma anunti si ti le dau ;) ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Te anunt....oricum nu le iau curand ca am de facut distributia,tinichigerie pa' asigurare, poate sa schimb si capota..etc..trebuie sa treaca vremea asta..:???::lol:
Pastreaza-le!! Cat au costat lampile ca sunt tare frumoase ! |
B 64 M V P
pai lampile le-am luat de la dezmembrari, de pe o laguna 2, 40 cu transport cu tot, un chilipir :P ! ! !
|
Re: B 64 M V P
foarte frumos ce ai facut pana acum cu masina , bafta in continuare cu ce ti-ai propus !
|
M V P
merci mister Marius ! ! ! Sper sa iasa cat mai bine si mai frumos ! ! !
|
B 64 M V P
5 Attachment(s)
Mai pun si eu cateva poze cu bordul :D, asa ca sa nu moara topicul :paper: ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Cam tare lumineaza ala de la avarii ... sau mi se pare? ... frumos oricum ;)
|
B 64 M V P
pai ala la avarii lumineaza asa tare pentru ca are un led foarte bun in el ! ! ! Da nu e asa de puternic in realitate, e vina telefonului si a pozitiei in care a fost facuta poza ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
7 Attachment(s)
Dupa o ninsoare scurta ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Bracoveanu ? :shock:
Frumos si dupa ninsoare :oops: |
Re: B 64 M V P
yep 8)!!! that is the place !!!
|
B 64 M V P
10 Attachment(s)
Poze de la Regionala LC Brasov ! ! !
|
Re: B 64 M V P
ultima poza e faina ca se vede si masina mea
|
Re: B 64 M V P
MVP-ule... dece un stop se vede rosu si unul galben?:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:59. |
- Copyright 2026 4Tuning