Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 27-01-11 15:11

B 64 M V P
 
Aaaa da Petrica am mai pastrat doar 2, cele bune special pentru tine, cand vrei ma anunti si ti le dau ;) ! ! !

crazyfornova 27-01-11 15:27

Re: B 64 M V P
 
Te anunt....oricum nu le iau curand ca am de facut distributia,tinichigerie pa' asigurare, poate sa schimb si capota..etc..trebuie sa treaca vremea asta..:???::lol:
Pastreaza-le!!
Cat au costat lampile ca sunt tare frumoase !

B-64-MVP 28-01-11 17:21

B 64 M V P
 
pai lampile le-am luat de la dezmembrari, de pe o laguna 2, 40 cu transport cu tot, un chilipir :P ! ! !

marius mihaescu 28-01-11 21:45

Re: B 64 M V P
 
foarte frumos ce ai facut pana acum cu masina , bafta in continuare cu ce ti-ai propus !

B-64-MVP 29-01-11 03:29

M V P
 
merci mister Marius ! ! ! Sper sa iasa cat mai bine si mai frumos ! ! !

B-64-MVP 19-02-11 16:05

B 64 M V P
 
5 Attachment(s)
Mai pun si eu cateva poze cu bordul :D, asa ca sa nu moara topicul :paper: ! ! !

BrandyMPX 19-02-11 18:43

Re: B 64 M V P
 
Cam tare lumineaza ala de la avarii ... sau mi se pare? ... frumos oricum ;)

B-64-MVP 19-02-11 21:02

B 64 M V P
 
pai ala la avarii lumineaza asa tare pentru ca are un led foarte bun in el ! ! ! Da nu e asa de puternic in realitate, e vina telefonului si a pozitiei in care a fost facuta poza ! ! !

BrandyMPX 19-02-11 22:24

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 4101102)
pai ala la avarii lumineaza asa tare pentru ca are un led foarte bun in el ! ! ! Da nu e asa de puternic in realitate, e vina telefonului si a pozitiei in care a fost facuta poza ! ! !

Atunci e bine ... credeam ca e si deranjant(cum zice americanu`: On the road ;) )

B-64-MVP 26-02-11 16:16

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
Dupa o ninsoare scurta ! ! !

bib_andrey 26-02-11 16:24

Re: B 64 M V P
 
Bracoveanu ? :shock:

Frumos si dupa ninsoare :oops:

B-64-MVP 26-02-11 16:58

Re: B 64 M V P
 
yep 8)!!! that is the place !!!

B-64-MVP 09-03-11 04:28

B 64 M V P
 
10 Attachment(s)
Poze de la Regionala LC Brasov ! ! !

sly_waz 09-03-11 07:02

Re: B 64 M V P
 
ultima poza e faina ca se vede si masina mea

ynp_46 09-03-11 16:14

Re: B 64 M V P
 
MVP-ule... dece un stop se vede rosu si unul galben?:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 17:59.

- Copyright 2026 4Tuning