Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

Daniel_Toa 12-04-11 21:24

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4249959)
andishors; ok amcuratat si amschimbat ferodo pe parte celolalt si amcuratat si acolo ampus nou lichid de frane si acuma multmaibine.

Treaba era mai buna daca degresai frumos tot asamblul ala cu benzina , pentru o franare mai , curata ' .

Zam0ldac 12-04-11 21:51

Re: my tuning r5
 
Bravo! Incepe sa prinda forma masina, tine-o tot asa!

sequention_cielo 13-04-11 20:48

Re: my tuning r5
 
Chiar daca a fost criticat si batjocurit(rusine, eu zic ca daca nu-ti place ceva incearca sa te comporti civilizat si sa explici in aceeasi mod) de multi de aici, una peste alta omul are pasiune si chiar daca a gresit la unele lucruri macar mai invata cate ceva si poate la final o sa iasa ceva interesant.
Succes in continuare8)

fazekasnfs 14-04-11 14:21

Re: my tuning r5
 
ok mersi, si orcum asta prima masin si anca nic nuamfacut asaceva si pana acuma 90% eu amfacut tot,da anca mai am mult pana sa termin,si nic piese nu gasesc,sau daca gasesc atunc foarte schumpa.

fazekasnfs 15-04-11 13:24

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
......

Japo 15-04-11 15:49

Re: my tuning r5
 
eu zic cel mai bine sa lasi chestiile astea marunte si sa te apuci de strans bani.
Vb si tu cu cineva de prin sat de pe acolo care face tinichigerie si vopsitorie vezi cat iti ia.
Da-i o culoare, nu 5.
Ce ai facut cu jantele ?

fazekasnfs 16-04-11 18:36

Re: my tuning r5
 
pe fata ampus 2 janta de opel cu anvelopa de 185/60,si ofost mai usor sa schimb roata de cat sa platesc la vulcanizare si schimbam anvelopele

B XX ADI 16-04-11 23:31

Re: my tuning r5
 
japo se referea la jantele de aliaj din paginile trecute...

mugly 17-04-11 12:55

Re: my tuning r5
 
de preferat niste benzina deasupra si un chibrit o rezolvi per total8)

madutz2006 17-04-11 15:45

Re: my tuning r5
 
maestre pune o poza cu tine langa masina :!:

VladM 17-04-11 21:34

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4263122)
maestre pune o poza cu tine langa masina :!:

Da,daca te vedem pe strada sa te salutam,sa ne cunoastem intre noi,toti am facut poze asa.

fazekasnfs 19-04-11 21:22

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
iluminare bord noua

rolspeed 19-04-11 21:33

Re: my tuning r5
 
Superi fain

fazekasnfs 19-04-11 21:34

Re: my tuning r5
 
mersi

trafy-vr6 20-04-11 08:20

Re: my tuning r5
 
felicitiari, se vede frumos dar parca nu se pupa albastru de la lumina cu interiorul masinii...mai bine faceai lumina alba sau rosie...


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning