Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

COObra 14-10-04 09:50

Quote:

Last edited by R-NOS15 on Wed Oct 13, 2004 5:36 pm; edited 1 time in total
ai editat postul dupa ce bogdan a raspuns
continuati si fara cearta.

MMihai 14-10-04 12:51

Suzuki stift... aa pardon Shift :) ?

The_Jackal 15-10-04 02:04

:yikes: :yikes::yikes::yikes: Eu totusi cred ca e un BMW :yikes: :yikes: Parea mea cel putin :D :D :D

Hondarul 15-10-04 02:16

1 Attachment(s)
nu sariti, e o poza facuta de mine... ziceti ce este...

Gabi_323i 15-10-04 02:28

honda .......... :roll:

nu va intrebati unde au disparut unele posturi. sunt sterse :twisted: si asa vor fi toate aberatiile. v-am rugat sa incetati cu raca si cearta. sa facut o greseala....gata. toti gresim. mergem mai departe. daca se simte cineva dator sa dea vrun raspuns sa o faca pe pm - COObra

R-NOS15 19-10-04 21:50

hondarule....
da indicii

U R S U 20-10-04 16:15

Datsun

Speedy 21-10-04 12:35

Honda Civic

g-spott 21-10-04 13:06

mini cooper model vechi

Bytzu 21-10-04 15:21

faza cu miniul e mortala
poate datsun sau honda :wink:

PYT 21-10-04 23:41

renault (sau citroen, nu mai stiu sigur) !!

Calindcm 22-10-04 14:11

Inclin sa cred ca e Renault , dar nu sunt sigur .

[T3m]b3|| 27-10-04 06:15

Majină ! :mrgreen: de fapt...tentativa ! :P
Nujtu exact...da crek e fro ciudatzenie daia... :peace:

BIZ 31-10-04 12:59

s-a mai zis, si eu cred ca e renault :P

CT-87-ADY 31-10-04 13:20

Hai ne lasam batutzi..
sa puna cinva poza k stam degeaba! :x


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning