![]() |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
bravo tie cwae...arata intr-un mare fel. nici nu ma mai intereseaza pragurile :lol:
|
Re: E46 - Bagged
Superba !! Felicitari !!!
Nu te zgarci cu pozele :P masina asta merita multe sedinte foto :D eu vreau muuulte cadre pentru desktop-ul meu :D:D:D |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
https://www.youtube.com/watch?v=pGFgs...eature=mh_lolz
asta era aici ? io nu l am vazut ... 8) Big Like. A iesit :yikes: |
Re: E46 - Bagged
Stau si ma uit de la ce ai plecat si unde ai ajuns ..ai reusit sa facii o masina cu foarte mult bun gust ...felicitarile mele si sa te bucuri de ea ,stau si ma gandesc oare ce modificarii m-ai ai in plan cu masinuta?
Numai de bine! |
Re: E46 - Bagged
deci 2 cuvinte : S U P E R B A !!!
|
Re: E46 - Bagged
poti sa circuli cu ea?(la cat e de low)
|
Re: E46 - Bagged
În sfârșit, frumoasă mașina, felicitări.
Sper să nu fie cu suprare, dar cred că ar da mult mai bine cu alte praguri, stopurile spate arată bine dar cred că ar arăta și mai bine complet roșii! Baftă! |
Re: E46 - Bagged
Mi rusine sa mai ies cu al meu bmw pe strada cand l,am vazut pe al tau !!! N,am cuvinte...
FELICITARI ! |
Re: E46 - Bagged
Felicitari pentru munca. A iesit foarte bine. Am inteles ideea ta cu pragurile de a continua linia aripilor, dar totusi fa ceva in legatura cu dunga aia. E pacat de clean`ul de deasupra. Una peste alta, felicitari si spor la treaba :lol:
|
Re: E46 - Bagged
felicitari..superba masina :)...asteptam continuarea...:d
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
va multumesc ;), o sa fac un teaser si o sa fie postat pe prima pagina pe 4 tuning
am primit si de la baietii de pe stance nation numai laude, asteapta o sedinta foto mai pro pentru a fi pusa pe site, la fel si cei de pe stanceworks nu mai au cuvinte :)) ma bucur sa vad ca si cei din ro le place, la fel si din alte tari care nu stiu de romania ce voi mai face pe ea, am trecut de un pas mare cu vopsitu, acum urmeaza reglaje mai fine, la directie, camber, etc, detalii cum ar fi logo-urile, si la interior mai multe recent am montat pe spate macarale electrice, montate dar nu merg :)), am si rama si butoanele dar cred ca am nevoie de un modul de confort, inca nu stiu. pragurile au fost aduse la o forma care mie imi place foarte mult, eu le vad in combinatie perfecta cu masina, am vrut sa fie mai interesante, tot clean, nu au modele si brizbrizuri :)) asa ca daca nu va plac nu-i nici un bai :) asa e cu gusturile la fel si cu stopurile, pur si simplu asa imi plac si asa vreau sa ramana |
Re: E46 - Bagged
cuvintele nu isi au rostu..
asta e un model de bmw , de urmat de catre altii ! :D :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning