Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

quick_silver2 31-10-11 22:30

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681805)
Hai sa spargem gheata :))

Ai de plm :shock:

cRbL 31-10-11 23:33

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
bravo tie cwae...arata intr-un mare fel. nici nu ma mai intereseaza pragurile :lol:

by_edu 01-11-11 01:51

Re: E46 - Bagged
 
Superba !! Felicitari !!!

Nu te zgarci cu pozele :P masina asta merita multe sedinte foto :D eu vreau muuulte cadre pentru desktop-ul meu :D:D:D

bujuKYL 01-11-11 09:41

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by by_edu (Post 4682536)
Superba !! Felicitari !!!

Nu te zgarci cu pozele :P masina asta merita multe sedinte foto :D eu vreau muuulte cadre pentru desktop-ul meu :D:D:D

pe langa poze ar merita si o prezentare la Promotor:D:shock:

CaZu 01-11-11 09:43

Re: E46 - Bagged
 
https://www.youtube.com/watch?v=pGFgs...eature=mh_lolz

asta era aici ? io nu l am vazut ... 8)

Big Like. A iesit :yikes:

sike 01-11-11 10:55

Re: E46 - Bagged
 
Stau si ma uit de la ce ai plecat si unde ai ajuns ..ai reusit sa facii o masina cu foarte mult bun gust ...felicitarile mele si sa te bucuri de ea ,stau si ma gandesc oare ce modificarii m-ai ai in plan cu masinuta?

Numai de bine!

VaLeX 01-11-11 10:57

Re: E46 - Bagged
 
deci 2 cuvinte : S U P E R B A !!!

mihayyy2000 01-11-11 11:03

Re: E46 - Bagged
 
poti sa circuli cu ea?(la cat e de low)

crysty.bobok 01-11-11 12:19

Re: E46 - Bagged
 
În sfârșit, frumoasă mașina, felicitări.

Sper să nu fie cu suprare, dar cred că ar da mult mai bine cu alte praguri, stopurile spate arată bine dar cred că ar arăta și mai bine complet roșii!

Baftă!

TM 03 BAD 01-11-11 12:39

Re: E46 - Bagged
 
Mi rusine sa mai ies cu al meu bmw pe strada cand l,am vazut pe al tau !!! N,am cuvinte...
FELICITARI !

RoByNeT 01-11-11 14:03

Re: E46 - Bagged
 
Felicitari pentru munca. A iesit foarte bine. Am inteles ideea ta cu pragurile de a continua linia aripilor, dar totusi fa ceva in legatura cu dunga aia. E pacat de clean`ul de deasupra. Una peste alta, felicitari si spor la treaba :lol:

serghey 01-11-11 17:00

Re: E46 - Bagged
 
felicitari..superba masina :)...asteptam continuarea...:d

myky99 01-11-11 18:03

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4683127)
poti sa circuli cu ea?(la cat e de low)

e airride 8-|

tupeu 01-11-11 19:43

Re: E46 - Bagged
 
va multumesc ;), o sa fac un teaser si o sa fie postat pe prima pagina pe 4 tuning
am primit si de la baietii de pe stance nation numai laude, asteapta o sedinta foto mai pro pentru a fi pusa pe site,
la fel si cei de pe stanceworks nu mai au cuvinte :))
ma bucur sa vad ca si cei din ro le place, la fel si din alte tari care nu stiu de romania

ce voi mai face pe ea, am trecut de un pas mare cu vopsitu, acum urmeaza reglaje mai fine, la directie, camber, etc, detalii cum ar fi logo-urile, si la interior mai multe

recent am montat pe spate macarale electrice, montate dar nu merg :)), am si rama si butoanele dar cred ca am nevoie de un modul de confort, inca nu stiu.

pragurile au fost aduse la o forma care mie imi place foarte mult, eu le vad in combinatie perfecta cu masina, am vrut sa fie mai interesante, tot clean, nu au modele si brizbrizuri :)) asa ca daca nu va plac nu-i nici un bai :) asa e cu gusturile
la fel si cu stopurile, pur si simplu asa imi plac si asa vreau sa ramana

expres 01-11-11 21:23

Re: E46 - Bagged
 
cuvintele nu isi au rostu..

asta e un model de bmw , de urmat de catre altii ! :D :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning