Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

alexzander407 17-02-07 22:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by B 31 FXN (Post 755542)
parca stopurile negre nu erau tuning la masina? ma rog esti un pic ciudat dar se pare ca iese frumos, spor la treaba

sunt pe fond negru u ai zis stopuri fumurii probabil ca asta nu considera tuning...

sprinter 17-02-07 23:36

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by B 31 FXN (Post 755545)
frate tie cine ti-a dat dreptul la o parere? :))

Rog sa ma scuzi atotputernicule ... era o simpla parere... nu ma gandeam ca o sa te deranjeze....ma gandeam si eu ca am voie sa mi exprim parerea personala ....dar se pare ca nu am voie... nu o sa mai fac... te rog sa ma ierti

Al3xius 18-02-07 00:34

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Deci o sa avem doua beemere albe in Craiova ! :D

alexzander407 18-02-07 00:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Al3xius (Post 755860)
Deci o sa avem doua beemere albe in Craiova ! :D

care e al doilea ??? chiar nu am idee de care vb scuze de off topic

Al3xius 18-02-07 01:02

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Momentan nu pot sa zic, o sa fie "lansat" la 4tuning day !

alexzander407 18-02-07 01:19

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Al3xius (Post 755887)
Momentan nu pot sa zic, o sa fie "lansat" la 4tuning day !

deabia astept sa vad despre ce e vorba ...

claudiu lucian 18-02-07 13:37

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
frumos, imi place, sper sa iasa exact cum vrei u si munk sa iti fie rasplatita. imi placea culoarea p care o avea inainte, dar e mishto cum o faci, asa vreau sa o fac si eu p a mea, dar snt in dubii, perlat, sau alb simplu.

bafta in continuare!

mihaitzaa 18-02-07 23:59

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
cate surprize si de 4tunning day..toata lumea preagateste cate ceva...

dj16xxs 19-02-07 08:18

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 757634)
cate surprize si de 4tunning day..toata lumea preagateste cate ceva...

da domne,da...eu ma pregatesc sa-mi vopsesc etrierii verzi!!!...shhhhhh sa nu mai spui....

on:cand iei masina din service?

mihaitzaa 19-02-07 08:51

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
domne nu te spun la nimeni...masina...azi trebuie sa ma duc cu platforma sa o iau

NSL_Doru 19-02-07 10:46

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
@Al3xius - Ce atatea secrete frate m-ati innebunit numai lansari si chestii destea ! Spune-le oamenilor ca sunt curiosi !

@alexzander407 - Frate al doilea "beemer" este un urs ... GRF`u ! O sa fie foarte frumoasa masina .. Valy o are de o luna in garaj la dezechipat si maxim pana pe 15 martie o sa fie gata ! Offfff ... top secret ! :D :D :D

Scuze de off-topic !!!

Ca sa fiu si ON :
@mihaitzaa - Cand pui motoru pe ea ? Ai cantarit singur volanta ? :) Vreau sa stiu daca am avut dreptate ... :P :P :P

mihaitzaa 19-02-07 10:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
volanta normala are 12,75 kg....iar aia de M...are 11,4 kg

alexzander407 19-02-07 16:37

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
ms doru ... asteptam sa ne surprinda placut ... gata cu offtopicu ca stricam threadu omului:D:D

LaZio 19-02-07 17:14

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
cu siguranta...o sa surprinda placut pe toata lumea ;)

Al3xius 22-02-07 18:33

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Doru (Post 758066)
@Al3xius - Ce atatea secrete frate m-ati innebunit numai lansari si chestii destea ! Spune-le oamenilor ca sunt curiosi !

@alexzander407 - Frate al doilea "beemer" este un urs ... GRF`u ! O sa fie foarte frumoasa masina .. Valy o are de o luna in garaj la dezechipat si maxim pana pe 15 martie o sa fie gata ! Offfff ... top secret ! :D :D :D

Scuze de off-topic !!!

Ca sa fiu si ON :
@mihaitzaa - Cand pui motoru pe ea ? Ai cantarit singur volanta ? :) Vreau sa stiu daca am avut dreptate ... :P :P :P


Nu`mi place sa vorbesc pe masina altuia si nu`mi place sa barfesc si sa imbarlig lumea....cum faci tu ! Ma abtin de la alte comentarii din respect pt. topicul lui Mihaitza!

Bafta cu pisicutza!


All times are GMT +2. The time now is 02:23.

- Copyright 2026 4Tuning