Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

D_a_N_i 12-12-10 02:58

Re: E36 - M43B18
 
trebuia sai spui ca ai un mort in portbagaj.ai dracu inculti,capete de creta ce sa le ceri.

..TheOne.. 12-12-10 21:13

Re: E36 - M43B18
 
:))) tare faza cu militia..cat despre masina ...arata altfel decat starea initial de la inceputul postari pe forum...ai muncit ceva la ea...sincer sunt unele chestii care nu imi plac dar gusturile nu se discuta..oricum arata foarte bine fata de inceput sa ai parte de ea..si cat mai mult tuning vrem:twisted:

Neamtzu_e36 13-12-10 21:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by ..TheOne.. (Post 3891987)
:))) tare faza cu militia..cat despre masina ...arata altfel decat starea initial de la inceputul postari pe forum...ai muncit ceva la ea...sincer sunt unele chestii care nu imi plac dar gusturile nu se discuta..oricum arata foarte bine fata de inceput sa ai parte de ea..si cat mai mult tuning vrem:twisted:

am muncit ceva la ea si inca mai lucrez, sincer nici mie nu imi plac unele chesti cum arata la ea acum dar poate la sfarsit cand va fi si vopsita si cu ce mai este de pus pe ea poate arata ma bine, ms oricum pentru parere :D

alex4you 14-12-10 10:30

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
......

Neamtzu_e36 14-12-10 11:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3896366)
......

stiu filmuletul e marfa , ms pentru el ;)

Neamtzu_e36 14-12-10 16:21

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3889431)
asa.....ihiii......la Salon 4tuning ne vdm.....sa nu uiti de tricou meu :-w

mai este drum lung pana acolo :D legat de tricou vb

Wilgax 14-12-10 18:12

Re: E36 - M43B18
 
Deci prima poze RULEZZ sef.Moara geta cum arata.Abia astept sa vad la primavara probabil de-acu, portbagaju vopsit.CSL style:-):twisted:

alex4you 14-12-10 18:56

Re: E36 - M43B18
 
eu zic sa tii bine grija de asta mica, ca na stii si tu baietii sunt ori golani ori nu mai sunt si o sa cam aiba bucurii la ea :P

Neamtzu_e36 14-12-10 21:23

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3897540)
Deci prima poze RULEZZ sef.Moara geta cum arata.Abia astept sa vad la primavara probabil de-acu, portbagaju vopsit.CSL style:-):twisted:

usor usor o fac eu :D gata m-am apucat din nou sa strang piese la ea proiectoare si folia de carbon pentru capota,sunt puse la pastrare langa evacuare care si aia asteapta sa fie montata :D

PDV_1989 14-12-10 22:59

Re: E36 - M43B18
 
Pana una alta ia dreaq un spray si vopsesti bare fata si portbagajul sa fie o culoare :P
Nu te-ar bate gandu' sa faci "faru" de pe lunga si proiectoare galbene ?

Wilgax 15-12-10 10:54

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3898259)
usor usor o fac eu :D gata m-am apucat din nou sa strang piese la ea proiectoare si folia de carbon pentru capota,sunt puse la pastrare langa evacuare care si aia asteapta sa fie montata :D


Asea sef.Sa fie acolo multe pt primavara.Sa ai atuncea ocupatie.:-)

Neamtzu_e36 15-12-10 11:16

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3899495)
Asea sef.Sa fie acolo multe pt primavara.Sa ai atuncea ocupatie.:-)

adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D

Neamtzu_e36 15-12-10 11:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3898656)
Pana una alta ia dreaq un spray si vopsesti bare fata si portbagajul sa fie o culoare :P
Nu te-ar bate gandu' sa faci "faru" de pe lunga si proiectoare galbene ?

porbagaju degeaba dau cu spray ca nu e gata mai trebuie data o mana de chit si sincer nu are rost sa arunc banii asa pe geam ca porma sa vin iar cu chit si bara fata treb refacuta ca am sparto putin aseara :sad:

proiectoarele le las asa nu le fac galbene iar la faruri nu pot sa fac galben ca nu am geam intermediar sau cum se numeste ala

Wilgax 15-12-10 11:21

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3899536)
adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D



:sad::sad::cry:

alex4you 15-12-10 11:28

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3899536)
adun ca sa nu ma plictisesc la anu ca nu am ce face :D ,aseara am comiso cu masina ,m-am intalnit cu niste prieteni sa ne dam cu ele ca aluneca pe jos si am zis sa o dau si eu putin de spate,si am dat cu ea direct in bordura sa dus sanie sa urcat cu roata fata pe bordura si am crapat bara dupa fata si janta fata sa strambat, bine ca nu am spart baia de ulei si nu sa spart lama :sad: se mai intampla si la case mai mari :D



eeeee........dracusorii si alunecatu asta ce face :P


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning