![]() |
Re: E36 - M43B18
trebuia sai spui ca ai un mort in portbagaj.ai dracu inculti,capete de creta ce sa le ceri.
|
Re: E36 - M43B18
:))) tare faza cu militia..cat despre masina ...arata altfel decat starea initial de la inceputul postari pe forum...ai muncit ceva la ea...sincer sunt unele chestii care nu imi plac dar gusturile nu se discuta..oricum arata foarte bine fata de inceput sa ai parte de ea..si cat mai mult tuning vrem:twisted:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
......
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
8 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Deci prima poze RULEZZ sef.Moara geta cum arata.Abia astept sa vad la primavara probabil de-acu, portbagaju vopsit.CSL style:-):twisted:
|
Re: E36 - M43B18
eu zic sa tii bine grija de asta mica, ca na stii si tu baietii sunt ori golani ori nu mai sunt si o sa cam aiba bucurii la ea :P
|
Re: E36 - M43B18
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Pana una alta ia dreaq un spray si vopsesti bare fata si portbagajul sa fie o culoare :P
Nu te-ar bate gandu' sa faci "faru" de pe lunga si proiectoare galbene ? |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Asea sef.Sa fie acolo multe pt primavara.Sa ai atuncea ocupatie.:-) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
proiectoarele le las asa nu le fac galbene iar la faruri nu pot sa fac galben ca nu am geam intermediar sau cum se numeste ala |
Re: E36 - M43B18
Quote:
:sad::sad::cry: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
eeeee........dracusorii si alunecatu asta ce face :P |
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning