![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai ne facem clan noi doi mane...la tinere sperante...ma inveti si pe mine specialitatea asta turbata a casei? capshoturile astea neb00000ne...ca nu prea ma descurc dar am contacte multe facem treaba ca si clan...tu ma inveti sa dau la cap si eu fac treaba, okay?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
CAre e de acord sa facem clan si server 4tuning?:D eu l-as putea tine part -time
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu unul ma bag ... pt un clan sau 5 vs 5
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Nu sa ma trezesc cu cineva care sa zica ...stii eu numai pot juca ca am treaba la ansamblat "lego" ...in rest nimic nu cer foarte strict :D Deci facem sau nu facem ? :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu zic sa nu va mai chinuiti:D e serverul meu si inca catorva baieti care au habar de CS
http://cskills.forumz.ro/ si ip serv: 89.44.246.36:27015 >:) nu veti regreta |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am inteles:D
atunci vreau sa fiu si eu pe lista celor candidati.. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ai votu meu,bagama pe lista:lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
i`m in :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
un prieten e si el in .. sper ca se joaca pe server cu steam..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning