![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
8 Attachment(s)
A venit marfa calda pentru colegi;)
UP..........comision negociabil;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
a2a oara cand ma ajuta cu machete de pe Ebay.
Recomand cu caldura ! :D:bunch: |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Mi-au ajuns si mie BMW-ul si Sierra !!! Superbe si super seriozitate ! Si ca sa nu te plictisesti , ia vezi aici :
http://cgi.ebay.de/Schabak-Audi-80-q...item3a6459911f http://cgi.ebay.de/Schabak-BMW-535i-...item3366218221 http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b http://cgi.ebay.de/Schabak-Ford-Esco...item3cb65a94db http://cgi.ebay.de/1-43-BMW-Z1-1160-...item20b7fe470d http://cgi.ebay.de/VW-Golf-2-GTI-1-4...item20b7fe62da La fel ca inainte Cata...vezi ce putem prinde ;) Merci ! |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Merci!
1 si 2 nu accepta plata prin paypal:cry: 3. Pret fix, ajunge cu totul la 23 E. 4. Pret fix, ajunge la 19 E. 5. Urmarim. 6. Nu accepta paypal |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Hmmmm....cam scumpe cele 2......:( Ies mult mai mult ca la BMW si Sierra.....
http://cgi.ebay.de/Renault-12-Break-...item3cb621953c http://cgi.ebay.de/Renault-12-Gordin...item3a645c320e http://cgi.ebay.de/Renault-12-Limo-b...item3a64283ce7 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Mai cauta...in special sa gasesti mai multe machete la acelasi vanzator, ;) mai ieftin la transport.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Mercedes-W-140-S-...item2eb3e0475c
http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b Sunt de la acelasi...Estimativ cat vin ? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Tu poate stii mai multe decat mine asa ca eu iti zic ce imi doresc si tu imi zici daca si la ce pret mi le poti aduce cu toate taxe/comisioane:
1. Mercedes R Class Minichamps ( 210ron ) 2. Mercedes ML Minischamps ( 260ron ) 3. Mercedes E Coupe Norev ( 180ron ) 4. Mercedes CL Autoart ( 220ron ) Cauti unde stii tu mai bine imi zici preturile si daca sunt preturi sub cele pe care le am eu comandam ce e de comandat.....Ms |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1. = 70E
2. = 100E 3. = 65E 4. = 85E Mai jos de atat nu am de unde sa aduc. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Golful rosu cat este?Sau nu este la vanzare?
Apropo,este 1? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
A fost adus pentru un coleg, pretul a fost de 100E.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning