Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 19-03-11 09:05

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...............

Decodat 21-03-11 09:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP................

Decodat 23-03-11 13:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
8 Attachment(s)
A venit marfa calda pentru colegi;)
UP..........comision negociabil;)

Decodat 25-03-11 17:24

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP............

blue macca 26-03-11 14:22

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
a2a oara cand ma ajuta cu machete de pe Ebay.
Recomand cu caldura ! :D:bunch:

THUNDER77 26-03-11 18:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Mi-au ajuns si mie BMW-ul si Sierra !!! Superbe si super seriozitate ! Si ca sa nu te plictisesti , ia vezi aici :

http://cgi.ebay.de/Schabak-Audi-80-q...item3a6459911f

http://cgi.ebay.de/Schabak-BMW-535i-...item3366218221

http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b

http://cgi.ebay.de/Schabak-Ford-Esco...item3cb65a94db

http://cgi.ebay.de/1-43-BMW-Z1-1160-...item20b7fe470d

http://cgi.ebay.de/VW-Golf-2-GTI-1-4...item20b7fe62da

La fel ca inainte Cata...vezi ce putem prinde ;) Merci !

Decodat 26-03-11 21:47

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Merci!

1 si 2 nu accepta plata prin paypal:cry:
3. Pret fix, ajunge cu totul la 23 E.
4. Pret fix, ajunge la 19 E.
5. Urmarim.
6. Nu accepta paypal

THUNDER77 26-03-11 22:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Hmmmm....cam scumpe cele 2......:( Ies mult mai mult ca la BMW si Sierra.....

http://cgi.ebay.de/Renault-12-Break-...item3cb621953c

http://cgi.ebay.de/Renault-12-Gordin...item3a645c320e

http://cgi.ebay.de/Renault-12-Limo-b...item3a64283ce7

Decodat 26-03-11 22:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Mai cauta...in special sa gasesti mai multe machete la acelasi vanzator, ;) mai ieftin la transport.

THUNDER77 26-03-11 23:18

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.de/Mercedes-W-140-S-...item2eb3e0475c

http://cgi.ebay.de/Audi-V-8-V8-Quatt...item2eb3d6905b

Sunt de la acelasi...Estimativ cat vin ?

SOF320 27-03-11 20:19

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Tu poate stii mai multe decat mine asa ca eu iti zic ce imi doresc si tu imi zici daca si la ce pret mi le poti aduce cu toate taxe/comisioane:

1. Mercedes R Class Minichamps ( 210ron )
2. Mercedes ML Minischamps ( 260ron )
3. Mercedes E Coupe Norev ( 180ron )
4. Mercedes CL Autoart ( 220ron )

Cauti unde stii tu mai bine imi zici preturile si daca sunt preturi sub cele pe care le am eu comandam ce e de comandat.....Ms

Decodat 27-03-11 21:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1. = 70E
2. = 100E
3. = 65E
4. = 85E
Mai jos de atat nu am de unde sa aduc.

1300wtf 27-03-11 21:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Golful rosu cat este?Sau nu este la vanzare?
Apropo,este 1?

Decodat 27-03-11 22:02

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
A fost adus pentru un coleg, pretul a fost de 100E.

SOF320 27-03-11 22:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4204899)
1. = 70E
2. = 100E
3. = 65E
4. = 85E
Mai jos de atat nu am de unde sa aduc.

Scuza ma ca te intreb.....sunt Euro sau dolari ?? ca parca sunt afisate in $ pe Ebay ? Si am gasit un ML la 63+12 transport .....adica vreo 220 sa zicem.... Poti sa te mai uiti tu o data te rog


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning