Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 23-02-10 11:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.53 : ma plictisesc groaznic ...mai postez pe forum ...:sad:

TaZzY E30 23-02-10 12:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.08->ma intreb ce o sa fac azi....:)),stau pe forum,vbesc la telefon:D

MadAboutGolf3 23-02-10 15:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
16:05 ma bucur de netu moca de la toyota :D:D:D

MadAboutGolf3 24-02-10 06:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:18 cum dracu sa nu iti fie somn dupa 8 ore de munca ? ...

DTH 24-02-10 07:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8.37 : mor de somn :confused:.....

RoByNeT 24-02-10 07:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8:41 : vad ca a prins ceva thread`ul asta =))

Babutz 24-02-10 08:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:40 beau cafeaua ,imi pica ochii in gura de somn

rs-dey 26-02-10 20:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:30.. din cauza plictiselii cred ca am sa ma duc la Tv si sa mananc

DTH 26-02-10 20:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.36 : astept sa vina mai repede 4T days sa ma pot destrabala in voie :lol: si in rest ...ma bag la un cs ca ma plictisesc :lol:

D0ryN 27-02-10 00:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:41 - Citesc subscribe-urile :lol:

mitza mtb 27-02-10 00:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3126666)
21.36 : astept sa vina mai repede 4T days sa ma pot destrabala in voie :lol: si in rest ...ma bag la un cs ca ma plictisesc :lol:

:> Opaa .. te faci hostess ?:> .. uhuu .. daca te faci hostess vin de la deschidere si stau pana cand ne da Gratian afara :lol:

1:53 - Rad de asta ( https://www.youtube.com/watch?v=0nYr7...eature=related ) :lol::lol::lol::lol:

DTH 27-02-10 01:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3127418)
:> Opaa .. te faci hostess ?:> .. uhuu .. daca te faci hostess vin de la deschidere si stau pana cand ne da Gratian afara :lol:

1:53 - Rad de asta ( https://www.youtube.com/watch?v=0nYr7...eature=related ) :lol::lol::lol::lol:


hostess ....:paper: nu ms :))) am alta activitate :lol:


2.24 : muvi taim :shock:

crysty.bobok 27-02-10 08:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
9:54 . cum d**** m-am trezit la ora asta ?

Babutz 27-02-10 11:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:39 am bagat o prajitura la cuptor si intre timp ma joc cu sotul un remi

DTH 27-02-10 13:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
14.42 : hahah :lol: stau pe forum :lol: si ma bag la un cs 8)


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning