![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Dar cred ca daca faci la fel la buza nu da la fel , ca se vede marimea buzei la golf si la tine.. :) , poti cauta altele :))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
15 Attachment(s)
intr-un final am refacut si eu aripile spate din tabla de 1.25.sa renuntat la contraaripi ca sa incapa jantele fara sa imi atinga.acum pot misca masina in voie fara sa mai atinga pe undeva rotiile.am sudat in cate 3 puncte aripile fata in partea de sus si va veni astupat acel sant cu kit de fibra.am aranjat usile sa dea la linie,am astupat gaura de la antena.oficila am terminat cu tinichigeria,urmeaza sa o antifonez pe sub aripile spate prin interior si pe la motor si cand voi avea finate intra la vopsit.intre timp o sa ma apuc de motor.niste poze mai profi (Nikon D60)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Poze cu interiorul nu pui ?:))))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
e o poza si cu "interiorul" adica un scaun si un volan + multe prostii aruncate prin masina ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
am vazut si eu oltcitul live....arata mult mai smecher decat in poze. jantele alea fac 50% din masina. MAXIM LIKE!!!
bravo razvane, felictari. multa munca, dar si satisfactia e mai mare. o sa rupi la multi oameni gatul cu oltcitul tau ;) toate respectele mele |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
noutati ceva razvan?:D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
mai nimica,momentan masina e pe caramizi la jumate de metru de pamant,dar cum a fost urat pe afara,nu am apucat sa o termin de antifonat pe sub aripile din spate.dar cum vine caldura o dau gata
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce frumos va arata, felicitari pentru ce faci la ea ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
merci ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
masina se prezinta foarte bine, acum asteptam rezultatul final :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ieri am terminat cu antifonatul pe unde era puntea si rezervorul,am vopsit si puntea(poze diseara),dar acum am nevoie de o schema ptr am monta toate acareturile pe ea.in principiu stiu cum vin montate,nu e mare filozofie ca doar eu le-am demontat,dar ca sa nu gresesc ceva,nu mi-ar strica o schema...are cineva :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Incearca sa faci ceva cu Bad boy-ul caci este prea drept.
Uite cum vine la Laur frumos curbat..... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce schema tata....sunt cam antiprost toate rahaturile pe oltcit :lol: important e sa nu pierzi suruburile :lol:
ca fapt divers ti-as recomanda la montare sa cumperi si un set de horsuruburi,ca sa fie toate de aceeasi natie ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
am rezolvat-o cu mecanicul care mai imi face la oltcit.vine el maine si imi asambleaza puntea si o si pun cu el sus pe masina.le-am dibuit si eu cum vin prinse,dar mai bine o face el ca sa nu am probleme.am rezolvat si cu platforma si vineri merge la vopsit.acum am la opel niste probleme cu AC-ul si am cam demontat tot bordul,sa vad daca pe acolo imi pierde freonul...nu mai stiu cum sa ma impart intre doua masini :shock:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
O mana la una cealalta la alta... :lol:
Care va fii culoarea la final, nu`mi amintesc sa fii citit ceva despre asta...sau este secret? :D Mult spor! |
| All times are GMT +2. The time now is 06:34. |
- Copyright 2026 4Tuning