Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

ALXutz 30-03-06 11:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
No offence, n-am nimic cu lupu si stiu ca nu a facut-o intentionat, dar hai sa incepem sa ne descriem cu totii lucrarile ca sa poata fi identificate..
Later edit: si hai sa le mai si postam in linkul de la semnatura :?

blowwind 30-03-06 11:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ALXutz
No offence, n-am nimic cu lupu si stiu ca nu a facut-o intentionat, dar hai sa incepem sa ne descriem cu totii lucrarile ca sa poata fi identificate..
Later edit: si hai sa le mai si postam in linkul de la semnatura :?

aici ai foarte mare dreptate...i`am zis lui gabi de acel link... puii mei :)

Gabi 30-03-06 13:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Intr-adevar, lupu nu a respectat regulamentul concursului (mai exact, publicarea lucrarilor pana la jurizare).

http://sp2.fotologs.net/photo/18/60/...43301953_f.jpg

In cursul acestei zile vom hotari daca va fi sau nu eliminat din concurs (sanctiunea normala aceasta ar fi).

Sper sa nu mai existe astfel de cazuri!

TazAless 30-03-06 13:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pai da... sanctiunea normala asta ar fi ca acuma stie lumea a cui e masinuta roz si poate incep iar voturile dupa localitate, sosete purtate, etc
(no offence lupu)

mihai134 30-03-06 13:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TazAless
pai da... sanctiunea normala asta ar fi ca acuma stie lumea a cui e masinuta roz si poate incep iar voturile dupa localitate, sosete purtate, etc
(no offence lupu)

mah io zic ca aia care voteaza o masina oarecare, o fac(ar trebui) pt ca le place. ;)
oricum decizia nu ne apartine:rolleyes2

TazAless 30-03-06 13:58

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by mihai134
mah io zic ca aia care voteaza o masina oarecare, o fac(ar trebui) pt ca le place. ;)

exact, ar trebui insa nu toti fac asa ;)

blowwind 30-03-06 14:15

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Intr-adevar, lupu nu a respectat regulamentul concursului (mai exact, publicarea lucrarilor pana la jurizare).

http://sp2.fotologs.net/photo/18/60/...43301953_f.jpg

In cursul acestei zile vom hotari daca va fi sau nu eliminat din concurs (sanctiunea normala aceasta ar fi).

Sper sa nu mai existe astfel de cazuri!

Gabi...dar mai intai e bine sa verificatzi daca nu participa cu alta varianta la concurs decat cea expusa pe acel site...
am vazut ca sunt mai multe acolo...si daia spun sa verificatzi..ca poate mai are 3 varianta :P

HoricutzWSR 30-03-06 16:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma retrag :( ...

GolfuletzS 30-03-06 16:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
inca unu :(

bumbu iulian 30-03-06 16:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
2-10...proba

TazAless 30-03-06 16:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by bumbu iulian
2-10...proba

ce, nu aveai ce sa zici ? :lol::lol::lol:

Ace Axel 30-03-06 16:45

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma intreb din aia 100 kre erau la inceput... kti vor mai fi in final?!

frost_dani 30-03-06 17:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
probabil vreo 80.....cam asa ceva k numai la advanced sau retras 6 shi cu ceilalti.....dar oricum ar fi fost mai tare dak ramaneam toti....asta e se mai intanpla....

frost_dani 30-03-06 17:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
MAH PT TOTI CARE VIN SAMBATA la prisma ce ar fi sa stabilim un loc in care sa ne intalnim cu toti shi asa vom avea ocazia sa ne cunoastem mai bine c ziceti

ps:scuze d off-topic

lupu 30-03-06 17:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
lol..:))) mah ce dilai ....ce tare..
pe www.fotolog.com/lupu_vitezomanu.....nu alea sunt masinile finale....loOl...confuzie.....mey..da stiu ca fost o greseala...dar...repet nu e masina pt concurs....daca nati observat erau piese dedicate pt niste persoane..si erau vreo 3..diferite...si oricum ... plm recunosc ca am gresit...dar sfatuiesc...organizatorii sa verifice lucrarea mea...si eu am sa sterg pozele de pe fotolog..chiar azi..


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning