![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
deja mia crescut inima cand am vazut ca acest forum este si din ce in ce este mult mai vizitat abea astept campionatul acela sper sa nu ies pe 8 :))
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma vere pana la urma
pe cat e sa stim draq sa ne mai antrenam ceva... inainte de start.. o incalzire a pneurilor :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul ToReEtO - Dragos Xeler8 - Radu daca am uitat pe cineva sa-mi ziceti |
Re: NFS UG2 Drifters
Se inmulteste lumea pe aici :)) :D : :D:pistoles:
|
Re: NFS UG2 Drifters
sa ne spuna cineva cand este campionatul acela ca se inmulteste lumea pe aici si sunt din ce in ce mai mult :))) asta imi place nu conteaza cine castiga sau cine nu castiga conteaza sa fi acolo in joc si sa joc alaturi de prieteni tai
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca citeati de la inceput tot ce sa scris pe aici sau daca aruncati o privire cand a fost facut postul de catre ingerasul zicea asa
" Campionatul se va tine pe data de 20.02.2010 ora 20 :30 pe serverul de Plan . Pana pe data de 15 pute-ti sa va dati pe server de hamachiriftLeague in scopul de a exersa . Cursele se vor tine pe plansa Stadium Dritft 2. Va veti da cu o singura masina de-a lungul campionatului , ca sa nu fie discutii . Inscrierile se fac pana pe data de 12.02.2010. Nuu conteaza ce tractiune are masina , atata timp cat va veti descurca cu ea si veti scoate un scor bun. Fara agresari in timpul unui versus, adica cei 2 concurenti sa se loveasca intentionat, cei care vor fi surprinsi ca fac asemenea gesturi vor fi descalificati. Nu se face deosebire intre un jucator vechi si nou ,cunoscut printre noi sau nu . Vor vi 2 persoana care vor supraveghea fiecare versus. E doar un simplu joc , un campionat sa vedem cine a mai invatat sa stapaneasca jocul. Succes! Va astept in numar mare! " Sper ca mai e valabil |
Re: NFS UG2 Drifters
aloo pe mine m,`atzi uitat :(?
si eu mam inscris uitete la inceput :oops: trece acolo no_sp33d_limit18 - EdY |
Re: NFS UG2 Drifters
ok deci va fi pe data de 20 2 2010 ok pana atunci aveti timp sa va antrenati cu concurenti succes! la toti si fara ciocniri;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul ToReEtO - Dragos Xeler8 - Radu no_sp33d_limit18 - EdY |
Re: NFS UG2 Drifters
3 Attachment(s)
Cred ca cu acest nissan ma prezint :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
o o o o o e faina masinuta ;) sa posteze si restu masinile lor cu care vor concura?:twisted::twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Rechin te-ai dat pe nissan acum :)) ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
4 Attachment(s)
masinile mele preferate :X:X:X
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
merge jale nissanu mai ales pe parkade 6 la curba aia in joc cand o cobori ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning