Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

ILPRESIDENTE_XCE 21-02-09 22:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha

ct11lyv 16-03-09 22:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu e buna ..gaseste altele

agentulsecret3 24-03-09 23:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai porcare...:) ( ONU ) INVIEM SI NOI? hai o intalnire...sta asa..ma mai dau singur sau..vezi ca ne dam pe sub balcon al tine pe 1 mai ..penny campus:o

si sa vii sa iti dau o shaorma la mine in sat...:)) mincau mic

ct11lyv 25-03-09 10:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)

h0p3r 25-03-09 13:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 2181402)
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)

la multi ani baietilor sa ne traiasca si etc-ul cuvenit pentru zilele de nastere :lol:

Psycho 26-03-09 00:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Caprele astea doua sa ne fie sanatoase si sa se faca mari ;) .. la multi ani baieti ;)

X-Ray-Eyes 26-03-09 11:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2088613)
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha

Ba " il rezidente" burtos ... ce ai vb cu mine la telefon ?
Cand strangi "turma" sa le vorbeasca " oierul " ?

peter 27-03-09 12:06

Re: Xtreme Club Emotion
 
mai sunt 2 sapt pana la eveniment...

facem stand ceva ?

ct11lyv 28-03-09 01:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
o fi..io nu bag masina am unele probleme la bara fatza..

-=X-Team=-82-MDN 30-03-09 00:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)

ct11lyv 30-03-09 09:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by -=X-Team=-82-MDN (Post 2195181)
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)

te bagi tu repede..nu te simteai bine daca nu ziceai ceva:)

m2o_stardust 05-04-09 13:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by h0p3r (Post 2181830)
la multi ani baietilor sa ne traiasca si etc-ul cuvenit pentru zilele de nastere :lol:

multam

ILPRESIDENTE_XCE 14-04-09 16:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.

quick_5hifter 14-04-09 16:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ILPRESIDENTE_XCE (Post 2238007)
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.

Pai ba... cand ciobanu' vrea sa stranga oile.... le cere lor parerea? :lol:

Zi tu unde-cum-cand :rolleyes2

h0p3r 14-04-09 17:19

Re: Xtreme Club Emotion
 
:)))) aici sunt de acord cu alex, zi unde cand cum ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning