![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
ba cu dreptu nu dau bine daca vor un stang. muhahhaha
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu e buna ..gaseste altele
|
Re: Xtreme Club Emotion
bai porcare...:) ( ONU ) INVIEM SI NOI? hai o intalnire...sta asa..ma mai dau singur sau..vezi ca ne dam pe sub balcon al tine pe 1 mai ..penny campus:o
si sa vii sa iti dau o shaorma la mine in sat...:)) mincau mic |
Re: Xtreme Club Emotion
la multi ani pt ieri Alex.. cu alfa.. si azi lu Radu cu seatu.. sa ne traiti.. ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Caprele astea doua sa ne fie sanatoase si sa se faca mari ;) .. la multi ani baieti ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Cand strangi "turma" sa le vorbeasca " oierul " ? |
Re: Xtreme Club Emotion
mai sunt 2 sapt pana la eveniment...
facem stand ceva ? |
Re: Xtreme Club Emotion
o fi..io nu bag masina am unele probleme la bara fatza..
|
Re: Xtreme Club Emotion
tu ai unele probleme la cap ... nu la bara fatza ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
hai ca sa terminat cu nebunia . cum zice bunul meu prieten wrc oierul vrea sa va vorbeasca zicetzi si voi cand vretzi sa ne intalnim.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Zi tu unde-cum-cand :rolleyes2 |
Re: Xtreme Club Emotion
:)))) aici sunt de acord cu alex, zi unde cand cum ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning