![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu ce nu merge si asa :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba da ma :)) Deci nu treci RAR`u nici cu Tico ... esti dat dreaq ma :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
atunci merge :)) :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care ma ajuta si pe mine sa pun 2 clipuri cu tataie de azi de la drift ? nu pot sa le urc pe forum :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La tulcea Robynet a luat cupa : 1 Best Custom si eram pe aproape sa luam si locul 1 la s1 prin Racu ( Citroen Saxo vts )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari domnilor!!!!
felicitari lui robynet si baietilor de la constanta pentru prestatiile avute! la cat mai multe!!!!!!! data viitoare sper sa vin si eu la tulcea si sa fim cat mai multi prezenti si cat mai multi participanti! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bravo robynet.....felicitari pt. cupa....
un evenimement de la care clubul a mai "cules" o cupa.....:) eu la 400 slab...grupa grea.....obosit mort, am plecat azi-noapte la 2 cu duba si platforma sa luam MOM-ul albastru.... am avut la inceput niste timpi de reactie aiurea....apoi mai mi-am revenit....fata de Tg secuiesc am mai scos aproape 1 sec mai jos.... 14,8 daca nu ma insel la Tulcea.....:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
eu m-am dat azi la afi, cu toate ca am ramas fara nici un ban in buzunar. atmosfera de nota 20, show de nota 20. exact atmosfera care era acum 3-4 ani la evenimente. nu-mi pare rau pentru nici un leu pe care l-am cheltuit si nu-mi va parea rau nici de acum inainte pentru banii pe care-i cheltui pentru a ma prezenta la cat mai multe evenimente. incet...incet trebuie sa construim ceva, sa punem toate rotitele in miscare ca sa ne distram in primul rand. dar nu trebuie sa neglijam nici performantele. exista posibilitatea ca anul viitor sa fiu prezent alaturi de tine cu ursul la 402 in aceeasi grupa cu tine. dar pina la anul mai este mult....vine mos craciun....etc..:lol: bafta! si nu uita ca din bucuresti ai tot respectul cuvenit! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari pentru toti cei care au reprezentat clubul nostru.
felicitari pentru cupe,felicitari pentru participare si la tulcea si la bucuresti. imi pare rau ca nu am fost si eu prezent cu masina la evenimentul din bucuresti.se pare ca nu am ramas fara loc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari tuturor care au participat... si felicitari pt cupe...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari tataie pentru participarea de la drift!!!
Felicitati Robynet pentru cupa obtinuta la Tulcea poate data viitoare te misti mai repede la start!!!! ( stii tu la ce ma refer !!!!) Felicitari RACule, lasa ca data viitoare exista loc de mai bine!!!! Felicitari A.C.S Inferno MotorSport in aceste momente putem demostra ca SE POATE!!!!!! In curand filmul de la tulcea!!! O zi buna, daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
clipurile cu Tataie de la Afi sunt in thread-ul :"eveniment 11 si 12 septembrie "
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv baieti bv Tataie! Tataie a stat sambata cu baietii de la Ghetto au dezbatut probleme iar duminica a facut treaba! BV!
aa era sa uit Daffy fara tine IMS nu putea face nimic:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumim bogdy! masinile voastre au fost cu mult peste celelalte masini expuse si trebuiau sa castige toate 3. dar asa e in tara asta de ***. sustinuta 80% de logan pt k la acest event 80% dintre spectatori erau posesori de logan iar 20% stiau sa aprecieze o masina la care intr-adevat s-a muncit foarte mult.....
multa bafta pe viitor! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning