![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Istorie...
https://www.youtube.com/watch?v=j6GwF...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=D6Lon...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=-8UI4...eature=related ...linkuri ar fi mai multe.. dati si voi click pe user... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marsh ma ! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
:) Revin si eu cu cateva poze recente de la ziua lui Racy cu al nostru coleg JohnnySparge ...sticle! :oops: :oops: :lol: :lol::twisted::drunk:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
este bmw din postul lui plictisit
http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636455.htm http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636457.htm |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oficial voi parasi A.C.S. Inferno Motorsport.....asta daca nu am fost deja dat afara (stiu ca lumea are un obicei de a da persoane afara din club fara sa le anunte):evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca e ceva la mijloc, te astept sa discutam face2face la o intalnire sau la o bere !!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
oricum chill nu e nimik la mijloc e ceva ce ma batea gandul sa fac de ceva timp...si am decis ca ar fi momentul.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy te-am strigat astazi erai cu prietenul tau MTX in victoriei la fitze :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning