Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 27-08-10 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.220.ro/faze-tari/Ceva-Foa...nt/WcyfMgxk0k/

Lucian_GXZ 27-08-10 17:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Istorie...

https://www.youtube.com/watch?v=j6GwF...eature=related

https://www.youtube.com/watch?v=D6Lon...eature=related

https://www.youtube.com/watch?v=-8UI4...eature=related

...linkuri ar fi mai multe.. dati si voi click pe user...

plictisit 28-08-10 01:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636452.htm

daffy duck™ 28-08-10 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marsh ma ! :lol:

Tweety_rzw 28-08-10 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3615094)

Doamne nu m-am putut abţine să nu postez :)) ce rachetă :)))))0

Lucian_GXZ 31-08-10 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
:) Revin si eu cu cateva poze recente de la ziua lui Racy cu al nostru coleg JohnnySparge ...sticle! :oops: :oops: :lol: :lol::twisted::drunk:

Casilias 31-08-10 11:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
este bmw din postul lui plictisit


http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636455.htm

http://www.streetfire.net/video/e30-...nos_636457.htm

daffy duck™ 31-08-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3622748)
:) Revin si eu cu cateva poze recente de la ziua lui Racy cu al nostru coleg JohnnySparge ...sticle! :oops: :oops: :lol: :lol::twisted::drunk:

si tocmai ce mi s-a povestit de cum a fost pe acolo cu jhonny in frunte :lol:

daffy duck™ 04-09-10 22:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate e cineva interesat

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...i-9659023.html

just2sol 05-09-10 01:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oficial voi parasi A.C.S. Inferno Motorsport.....asta daca nu am fost deja dat afara (stiu ca lumea are un obicei de a da persoane afara din club fara sa le anunte):evil:

daffy duck™ 05-09-10 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 3635052)
oficial voi parasi A.C.S. Inferno Motorsport.....asta daca nu am fost deja dat afara (stiu ca lumea are un obicei de a da persoane afara din club fara sa le anunte):evil:

e decizia ta si noi o respectam!

daca e ceva la mijloc, te astept sa discutam face2face la o intalnire sau la o bere !!!

just2sol 05-09-10 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3636266)
e decizia ta si noi o respectam!

daca e ceva la mijloc, te astept sa discutam face2face la o intalnire sau la o bere !!!

la intalniri nu am cum sa ajung ca lucrez poate la o bere....
oricum chill nu e nimik la mijloc e ceva ce ma batea gandul sa fac de ceva timp...si am decis ca ar fi momentul....

bogdy.ghetto 05-09-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy te-am strigat astazi erai cu prietenul tau MTX in victoriei la fitze :))

daffy duck™ 05-09-10 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3636286)
Daffy te-am strigat astazi erai cu prietenul tau MTX in victoriei la fitze :))

stiam ca ma strigase cineva , dar nu vedeam unde ce si cum.....asteptam pe cineva ma...nu's ca tine cu fitze :lol:

87MTX 06-09-10 02:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3636286)
Daffy te-am strigat astazi erai cu prietenul tau MTX in victoriei la fitze :))

Asta a sunat ca si cum daffy ar fi femeia, nu ca nu ar fi


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning