![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Vand LG Viewty 990i, arata si functioneaza impecabil. Nota 10/10 (telefon de fata).
+ Incarcator, +hands free + cablu de date. Pret 500 RON Tel. 0730.190.858 Lucian |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms, am urcat si o poza informativa.. una reala nu am, dar tinand cont ca telefonul este considerat 10/10 estetic si functional.. inseamna ca e ca in poza urcata de mine. Hai sus cu el.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si eu vand un KU990 negru cu 3 milioane:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc pentru contra-reclama!
al meu e i si intr-o stare exceptionala 10/10 estetic, tehnic 10/10 si in curand detalii si despre: 1x blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic , 1x lg prada 1 9/10 estetic, 10/10 tehnic , 1x lg chocolatte 8/10 estetic, 10/10 tehnic, |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si vindeam telefoanele daca plecam? Ne-am plictisit de ele si ne-am hotarat sa ne luam atlceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu vrei un 6230?:)))))
18 sute pentru tine frateMeLeu:)))))) bafta la vanzare !!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Vand Blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic
Se da cu cablu de date cu care se si poate incarca, incarcator de casa pt. 4 tipuri de prize, incarcator de masina. HandsFree. Card 1gb. Husa de piele origniala, magnetica. Functional in toate retelele. F. multe aplicatii instalate. (YM!, GoogleMaps, FaceBook, GoogleTalk, Flickr, Windows Live Messenger, Myspace, YahooGO!) Prezinte urme de uzura din cauza husei. Cumparat de nou din magazin Pret. 300 RON |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca tot e vorba de vanzari telefoane ma bag si eu la vanzare cu : SE w395 si SE w350
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mai discutam la banii astia???....daca discutam, il iau io! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Discutam, live si vedem daca discutam...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning