Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 27-08-10 01:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3610830)
Ce-ai ma? ce te-a apucat? :)

Nush,ma apuca des si ma lasa greu :???: se numeste plictiseala cred :rolleyes2

Lucian_GXZ 27-08-10 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3612809)
wildcat se numeste

si astazi vazusem un tricou cu aceeasi poza

Sti tu ceva dar nu e destul, ai nimerit partea cu "cat". In realitate se numeste thundercat....

Lucian_GXZ 27-08-10 11:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Vand LG Viewty 990i, arata si functioneaza impecabil. Nota 10/10 (telefon de fata).

+ Incarcator,
+hands free
+ cablu de date.

Pret 500 RON

Tel. 0730.190.858
Lucian

daffy duck™ 27-08-10 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3613191)
Sti tu ceva dar nu e destul, ai nimerit partea cu "cat". In realitate se numeste thundercat....

asa ...nu imi venea in minte !

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3613612)
Vand LG Viewty 990i, arata si functioneaza impecabil. Nota 10/10 (telefon de fata).

+ Incarcator,
+hands free
+ cablu de date.

Pret 500 RON

Tel. 0730.190.858
Lucian

vezi ca nu ar strica niste poze !

Lucian_GXZ 27-08-10 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms, am urcat si o poza informativa.. una reala nu am, dar tinand cont ca telefonul este considerat 10/10 estetic si functional.. inseamna ca e ca in poza urcata de mine. Hai sus cu el.

alexu_bad_boy 27-08-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si eu vand un KU990 negru cu 3 milioane:D

Lucian_GXZ 27-08-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc pentru contra-reclama!

al meu e i si intr-o stare exceptionala 10/10 estetic, tehnic 10/10

si in curand detalii si despre:
1x blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic ,
1x lg prada 1 9/10 estetic, 10/10 tehnic ,
1x lg chocolatte 8/10 estetic, 10/10 tehnic,

daffy duck™ 27-08-10 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3613865)
multumesc pentru contra-reclama!

al meu e i si intr-o stare exceptionala 10/10 estetic, tehnic 10/10

si in curand detalii si despre:
1x blackberry 8800 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic ,
1x lg prada 1 9/10 estetic, 10/10 tehnic ,
1x lg chocolatte 8/10 estetic, 10/10 tehnic,

ma , dar tu ce faci, pleci din tara???

Lucian_GXZ 27-08-10 13:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si vindeam telefoanele daca plecam? Ne-am plictisit de ele si ne-am hotarat sa ne luam atlceva :)

daffy duck™ 27-08-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu vrei un 6230?:)))))

18 sute pentru tine frateMeLeu:))))))

bafta la vanzare !!!!!!!!!!

Lucian_GXZ 27-08-10 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3613874)
nu vrei un 6230?:)))))

18 sute pentru tine frateMeLeu:))))))

bafta la vanzare !!!!!!!!!!

Nu am ce face fratzica cu el pt. ca de cainii din cartier nu mi-e frica ca sa-l iau sa dau cu el...

Lucian_GXZ 27-08-10 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Vand Blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic
Se da cu cablu de date cu care se si poate incarca, incarcator de casa pt. 4 tipuri de prize, incarcator de masina. HandsFree. Card 1gb. Husa de piele origniala, magnetica. Functional in toate retelele. F. multe aplicatii instalate. (YM!, GoogleMaps, FaceBook, GoogleTalk, Flickr, Windows Live Messenger, Myspace, YahooGO!)
Prezinte urme de uzura din cauza husei. Cumparat de nou din magazin
Pret. 300 RON

babone 27-08-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca tot e vorba de vanzari telefoane ma bag si eu la vanzare cu : SE w395 si SE w350

daffy duck™ 27-08-10 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3613912)
Vand Blackberry 8100 Pearl 7/10 estetic, 10/10 tehnic
Se da cu cablu de date cu care se si poate incarca, incarcator de casa pt. 4 tipuri de prize, incarcator de masina. HandsFree. Card 1gb. Husa de piele origniala, magnetica. Functional in toate retelele. F. multe aplicatii instalate. (YM!, GoogleMaps, FaceBook, GoogleTalk, Flickr, Windows Live Messenger, Myspace, YahooGO!)
Prezinte urme de uzura din cauza husei. Cumparat de nou din magazin
Pret. 300 RON

300ron????

mai discutam la banii astia???....daca discutam, il iau io!

Lucian_GXZ 27-08-10 14:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Discutam, live si vedem daca discutam...


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning