Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 24-08-10 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606239)
la fizicul meu nu prea am ce sa vars :)))

tu te versi cu totul :lol:

diseara incerc sa bag si eu pozele

Lucian_GXZ 24-08-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pana urca Daffy pozele, poate ne explica Tataie cum e cu "masina" care prinde 550 km/h :rolleyes2 :oops:

RoByNeT 24-08-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
iar a avut vise umede ? :shock:

kimi 24-08-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3606695)
Pana urca Daffy pozele...

De 1 luna astept pozele de la sedinta foto cu masina mea...

Lucian_GXZ 24-08-10 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si ce? ti se pare mult sau ce vrei sa zici? :rolleyes2 :oops: :lol::lol:

daffy duck™ 24-08-10 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3606774)
De 1 luna astept pozele de la sedinta foto cu masina mea...

de ce esti ma tigan? :lol:

pozele sunt urcate pe blog si pe faisbuc de o gramada de timp....si atunci cand ti-am zis sa dai un semn cand intrii , nu ai dat !!!!

Lucian_GXZ 24-08-10 21:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3607355)
de ce esti ma tigan? :lol:

pozele sunt urcate pe blog si pe faisbuc de o gramada de timp....si atunci cand ti-am zis sa dai un semn cand intrii , nu ai dat !!!!

Asa face asta, stie numai sa minta..!!! si sa puna cuvinte in gura omului!
Si eu stiu pozele de mult pe blog

Lucian_GXZ 24-08-10 21:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606142)
Mersi Pit Bull :)))

:lol::lol:ENJOY!

daffy duck™ 24-08-10 21:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aha....stiam eu ca te cunosc de undeva:))))))


ia uitativa frate aici....m-am *** pe mine ejnebo00n !!!

https://www.youtube.com/watch?v=gWqI0U3pBdA

kidu2006 25-08-10 23:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba o sa innebuniti si voi cu facebook ala ... :rolleyes2

Lucian_GXZ 26-08-10 08:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-ai ma? ce te-a apucat? :)

Lucian_GXZ 26-08-10 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=E5nKjt54Cg4

Pentru cei care s-au "plans" ca nu au gasit filmul pe YT

GopPo 26-08-10 17:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poza de la inceput e importanta...cu ce seamana???

https://www.youtube.com/watch?v=urzIPjN1jEE

Lucian_GXZ 26-08-10 18:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da, asa e, seamana cu sigla Vrooom Racing / Inferno Motorsport 8)

daffy duck™ 26-08-10 23:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wildcat se numeste

si astazi vazusem un tricou cu aceeasi poza


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning