Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 12-08-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
RUGAMINTE MARE......

SE POATE SA IMI TRIMITETI UN MESAJ CU NUMELE SI NUMARUL VOSTRU DE TELEFON????

s-a bulit softul si a sters toate nr din memorie....

Multumesc frumos..........

babone 12-08-10 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai daca folosesti chinezime din astea :twisted:

cozo 12-08-10 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tel e bun....probleme au aparut de cand l-am scapat pe jos.....de cateva ori.........

cozo 13-08-10 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se pare k s-a cam pierdut interesu; pentru acest forum. in consecinta vor primi mesaj cu ora si locul intilnirii din seara asta doar cei care mi-au trimis nr de telefon si cei care ii mai am in agenda.

Lucian_GXZ 19-08-10 10:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=KIYzpRPZMY0

...cam asa ceva as fi vrut si eu anul acesta la romexpo....
(nu redeschidem discutia...)

alexu_bad_boy 19-08-10 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marfa rau.

daffy duck™ 24-08-10 01:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate doreste cineva sa vada cum a ajuns ursu JHN, masina care a trecut prin mainile lui andu

https://forum.4tuning.ro/42-galati-br...i/page-19.html

kimi 24-08-10 07:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Al dracu urs..la Andu nu ar fi vrut in veci sa se invarta, nici macar cu blocant

Lucian_GXZ 24-08-10 09:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sincer sa fiu ma asteptam sa arate mult mai rau.. spre jalnic.. in stilul in care a ajuns msk... Daca nu ii punea cacatu ala de stiker cu monster si penala aia de plasa in loc de proiectoare.. e cam cum a plecat de la andu... (dar cu bara).
Ii dau un 8 pentru conservare :)

bogdy.ghetto 24-08-10 09:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Au iesit petele! la ora 2 spalam camasa ...ce nenorocitzi :))

Lucian_GXZ 24-08-10 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acele pete trebuiau lasate acolo pe camasha si pastrata asa, cum se face in noaptea nuntii cu cearshaful :)) cand se aduce ca marturie :rolleyes2 :lol::lol::lol::lol:

iti zic eu.. trage inspre rosu camasa...

bogdy.ghetto 24-08-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi Pit Bull :)))

cozo 24-08-10 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3606138)
Acele pete trebuiau lasate acolo pe camasha si pastrata asa, cum se face in noaptea nuntii cu cearshaful :)) cand se aduce ca marturie :rolleyes2 :lol::lol::lol::lol:

iti zic eu.. trage inspre rosu camasa...

ai dreptate....numai k la bogdy cearceaful era verde..............i-a spat fierea.....:lol: ... mai ales k e stropita de johny fullimigi........

Lucian_GXZ 24-08-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3606142)
Mersi Pit Bull :)))

hai ca diseara am sa postez si dovada :)) :twisted: :lol::lol::lol: 8)

bogdy.ghetto 24-08-10 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la fizicul meu nu prea am ce sa vars :)))


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning