Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

riv_gms 12-01-07 10:02

Re: Diverse discutii
 
ma puteti informa unde pot sa gasesc o cutie de viteze d 5 trepte de dacie model 2002-2003 .... hellppp .... meee.. ... . .. !!! astept ideei

DONU' 12-01-07 10:23

Re: Diverse discutii
 
Ma... tu imi calci pe urme?
Ai spart cutia???
Cred ca gasesti la Buzau la dezmembrari. A doua firma pe stanga. La pod.
E plin de dacii p-acolo...

riv_gms 12-01-07 11:03

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 695103)
Ma... tu imi calci pe urme?
Ai spart cutia???
Cred ca gasesti la Buzau la dezmembrari. A doua firma pe stanga. La pod.
E plin de dacii p-acolo...

nu`mi mai intra in a 4 si a 5 ... si troncane k draq ... :( sa ma in ea de cutie avea 5 lunii ... dacie ,... tehnologie romneasca .... asta`i viata .. ma iau dupa tine .. si intra 1 , 2 ,3 nu are nici pe draq .... dar nu urca mai mult de 60 in a 3

RZV_1_XDD 12-01-07 11:36

Re: Diverse discutii
 
Gasesti pe la dezmembrari oriunde, o gramada

riv_gms 12-01-07 16:09

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 695137)
Gasesti pe la dezmembrari oriunde, o gramada

nu am gasit mah , modelul care`l doresc 2002-2003 ... este mai buna .... are treptele scurte

Vibe 12-01-07 16:11

Re: Diverse discutii
 
e sport [ glumesc si eu ] :)

DONU' 13-01-07 01:07

Re: Diverse discutii
 
Mai bine cauta o cutie de Dacia Sport.
Am auzit ca e dementziala!!!

shantzu 13-01-07 10:16

Re: Diverse discutii
 
mai bine intra pe sectiunea dacia ;) si vb cu baietii de acolo ca te ajuta ei , si poate gasesti si una de dacia sport cum zice donu ;)

CRyS` 13-01-07 11:13

Re: Diverse discutii
 
Topicuri destul de interesante:
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/30909-___-mega-intalnire-primavara-europeana-___.html
si
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/30912-___-super-votul-intalnirea-martie-___.html

Super Mega Intalnire De Primavara Europeana....!

Vladz 13-01-07 22:21

Re: Diverse discutii
 
aveti emisiunea de pe MTV de la ora 22.00 ? Trick it sau cama sa ceva

T@zMania 16-01-07 00:38

Re: Diverse discutii
 
sa ma foot!!am spart spoilerul fatza!!!ditamai groapa la hipodrom....:(

Pitu 16-01-07 00:59

Re: Diverse discutii
 
<<<<lol>>>

DONU' 16-01-07 09:08

Re: Diverse discutii
 
Naspa Tazule... lasa ca-ti faci altul si poate nu va mai fi asa de sensibil... ;)

DJ e-Jay 16-01-07 12:07

Re: Diverse discutii
 
De ce nu il bagi la asigurare sa til faca aia pe gratis ?
Sa nu mai ai probleme !

Skma 16-01-07 12:52

Re: Diverse discutii
 
Bah dute bah acasa cu idei deastea !;)


All times are GMT +2. The time now is 00:58.

- Copyright 2026 4Tuning