![]() |
|
Re: Chat
cu multa placere...
cand ai un pic de timp, hai sa ne intalnim sa te duc la calin.. |
Re: Chat
azi cand ies de la munca mah duc la Suciu sa fac o aerisire la frane si apoi sa imi iau prietena de la ore de Legislatie :). O sa fiu liber doar spre seara.
|
Re: Chat
daca nu.. o lasam pe maine...
|
Re: Chat
lasa-mi pe PM numarul tau de mobil si te sun io azi dupa ce scap de Suciu :D (asta in caz ca apuc sa vad numaru tau, daca nu da un beep la 0740-226670)
|
Re: Chat
ma da ce ii ala cu 4tuning advertisment sau ce ? *** si imi pune reclama la aer conditionat???
|
Re: Chat
ii reclama si se pune automat la sfarsitul fiecarei pagine. Ase se fac banii :D
|
Re: Chat
este cineva pe aici??
|
Re: Chat
depinde :D
|
Re: Chat
aveti idee cat ma costa sa schimb toata evacuarea la un hyundai coupe??cu ceva mai performant.....?'
|
Re: Chat
intra la sectiunea Hyundai de pe forum si cauta acolo daca nu a mai postat aceasta intrebare careva. Daca nu atunci fa tu un post nou cu intrebarea, plus ca vad ca esti din Bucuresti asa ca zic ca merita sa incerci si la comunitatea Bucurestilor :D sau asteapta pana iti scrie careva din baietii care se ocupa de comercializarea produselor. Din pacate eu nu stiu.
|
Re: Chat
Quote:
mult peste 500 iepuroi. nu merita. iersi mai ieftin cu o finala. ca e la moda |
Re: Chat
Quote:
daca te intereseaza vb pe PM bafta!! |
Re: Chat
zi fixius ce full exhaust stii tu mai ieftin de 500 euro.
performant? mie o varianta acceptabila de sistemul de dupa catalizator doar imi incepe de la 300 pounds. lasa garajele unde iti fac toba din bari sudate. |
Re: Chat
ai sa fii suprins...ce s-au mai specializat baietzii prin cluj...
|
Re: Chat
Quote:
insa un produs de performanta nu vine la preturi mici in orice tara ar fii el |
| All times are GMT +2. The time now is 03:09. |
|
- Copyright 2026 4Tuning