Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 04-08-10 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu era dorobanti pe acolo :(( si de tuning....din fff putinele masini modificate, numai kitchuri.....si de romania mi-am adus aminte in aeroport la intoarcere... la imbarcare...peste tot liniste si frumos si ptr romania... "iubitii"nostrii rromi se scuipau, se injurau, se alergau... ceva de vis :X :))

Claudia 04-08-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Citeam ce ati tot scris in ultimele pagini, imi pare rau pentru evenimentele in lant si pentru e46le lui plictisit. Vad ca farurile sunt intacte. Fierul de face, tu esti bine?

In alta ordine de idei, si in speranta ca nu m-am bagat ca musca in lapte, vroiam sa va anunt ca ma ocup cu asigurari (inclusiv Casco) la preturi decente, la diverse companii...

Bafta!!

daffy duck™ 04-08-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ -Claudia- : multumim pentru ajutor !
@ Plictisit: naspa gogule, imi pare rau de cele intamplate. ca sa fac si o mica gluma, cum de tocmai ala cel mai incet a lovt masina?????
@ Matrix : ai venit acasa pha??? treci la tigaie fututi cristosu' dumnezeii ....stii tu :*

plictisit 04-08-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ claudia: mersi de grija, eu sunt bine .. ca nu a fost mare accident, capota/masca s-au facut asa ca sunt ca o foaie daca stai sa te gandesti .. farurile nu sunt sparte dar s-a rupt o clema de la fiecare, asa ca sunt de schimbat ..

@ daffy: incet m-ai vazut ca merg tu, nu inseamna ca merg tot timpul asa, oricum prin asta nici nu zic ca incercam eu sa fac cine stie ce, circulam normal in momentul accidentului .. n-a tinut carosabilul cu mine

cozo 04-08-10 19:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca s-au rupt doar urechile de la faruri se pot lipi. exista un pistol special cu niste baghete din plastic.

plictisit 04-08-10 20:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e in interesul meu sa le schimb ..

Lucian_GXZ 04-08-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3564203)
@ daffy: incet m-ai vazut ca merg tu

Cum vine asta ma plictisit? :lol::lol:

plictisit 04-08-10 21:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica nu tot timpul am mers asa, inainte mergeam tot timpul tare, nu stiam ce e aia sa mentin viteza constanta, si cam de cand am venit la voi m-am plictisit de mersul ala, daca asa am chef sa merg acum nu cred ca trebuie sa dovedesc nimanui nimic ..

hbucur 05-08-10 08:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vedeti? Intrarea intr-un club cuminteste oamenii :))

Lucian_GXZ 05-08-10 08:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu ma refeream la formulare... :lol: :rolleyes2

rearhorse 12-08-10 13:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne vedem in doua saptamani , eu de maine plec in concediu' .
la intoarcere voi discuta cu voi pentru ca mi-au venit niste idei :) .

alexu_bad_boy 12-08-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e bn ca ne-ai facut curiosi acuma

rearhorse 12-08-10 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tocmai de aia am si zis , sa pastrez interesul si in plus trebuie sa le dezvolt .

RoByNeT 12-08-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3581043)
ne vedem in doua saptamani , eu de maine plec in concediu' .

2 saptamani ? uite boierii :lol: Distractie placuta si rexalare multa.


Quote:

Originally Posted by rearhorse (Post 3581043)
la intoarcere voi discuta cu voi pentru ca mi-au venit niste idei :) .

Asteptam cu interes :)

rearhorse 12-08-10 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10q 10q :)


nu plec 2 saptamani , dar se nimereste sa revin sambata ...


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning