![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu era dorobanti pe acolo :(( si de tuning....din fff putinele masini modificate, numai kitchuri.....si de romania mi-am adus aminte in aeroport la intoarcere... la imbarcare...peste tot liniste si frumos si ptr romania... "iubitii"nostrii rromi se scuipau, se injurau, se alergau... ceva de vis :X :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Citeam ce ati tot scris in ultimele pagini, imi pare rau pentru evenimentele in lant si pentru e46le lui plictisit. Vad ca farurile sunt intacte. Fierul de face, tu esti bine?
In alta ordine de idei, si in speranta ca nu m-am bagat ca musca in lapte, vroiam sa va anunt ca ma ocup cu asigurari (inclusiv Casco) la preturi decente, la diverse companii... Bafta!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ -Claudia- : multumim pentru ajutor !
@ Plictisit: naspa gogule, imi pare rau de cele intamplate. ca sa fac si o mica gluma, cum de tocmai ala cel mai incet a lovt masina????? @ Matrix : ai venit acasa pha??? treci la tigaie fututi cristosu' dumnezeii ....stii tu :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ claudia: mersi de grija, eu sunt bine .. ca nu a fost mare accident, capota/masca s-au facut asa ca sunt ca o foaie daca stai sa te gandesti .. farurile nu sunt sparte dar s-a rupt o clema de la fiecare, asa ca sunt de schimbat ..
@ daffy: incet m-ai vazut ca merg tu, nu inseamna ca merg tot timpul asa, oricum prin asta nici nu zic ca incercam eu sa fac cine stie ce, circulam normal in momentul accidentului .. n-a tinut carosabilul cu mine |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca s-au rupt doar urechile de la faruri se pot lipi. exista un pistol special cu niste baghete din plastic.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e in interesul meu sa le schimb ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica nu tot timpul am mers asa, inainte mergeam tot timpul tare, nu stiam ce e aia sa mentin viteza constanta, si cam de cand am venit la voi m-am plictisit de mersul ala, daca asa am chef sa merg acum nu cred ca trebuie sa dovedesc nimanui nimic ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vedeti? Intrarea intr-un club cuminteste oamenii :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu ma refeream la formulare... :lol: :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne vedem in doua saptamani , eu de maine plec in concediu' .
la intoarcere voi discuta cu voi pentru ca mi-au venit niste idei :) . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e bn ca ne-ai facut curiosi acuma
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tocmai de aia am si zis , sa pastrez interesul si in plus trebuie sa le dezvolt .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10q 10q :)
nu plec 2 saptamani , dar se nimereste sa revin sambata ... |
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning