Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 28-07-10 20:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3548991)
ma daca tu nu te consideri ( adica sa am macar 1 ) atunci chiar o duc rau ce sa zic. :rolleyes2

Pai da ma, dar eu nu am Ta-Technix. desi sunt singurul cunoscut de-al tau care te saluta inainte sa-l salutzi tu! ( :lol::lol: )

Casilias 29-07-10 09:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
babone am eu pe masina ta-technix... sunt ok si nu prea sunt ok... iti explic eu mai multe vineri la intalnire.

RoByNeT 03-08-10 11:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa inteleg ca e asa liniste pe forum, datorita si pentru ca faptului ca se executa tuning in masa nu ? :lol:

Lucian_GXZ 03-08-10 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in masa, in scaun, depinde de fiecare si de posibilitatile financiare ale fiecaruia....

plictisit 04-08-10 11:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
duc mai departe traditia "tuningului" ..

rearhorse 04-08-10 12:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum ai "reusit" ? imi pare rau... eu zic sa stopam traditia asta , ca nu e de bine ... imi fac casco daca mai continua :))

RoByNeT 04-08-10 12:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamne fereste ... imi pare rau pana mea :???:

plictisit 04-08-10 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frana brusca de la un cielo din fata mea ca i-a pus si lui frana brusca in fata, + deabia incepuse sa ploua deci pe jos nu era ud, era un fel de mazga, m-am dus sanie, zici ca eram pe gheata, si am intrat cu bara sub el, si cu capota/masca in bara lui, i-am rupt decat suportu de la numar

Lucian_GXZ 04-08-10 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am vb ieri cu robert... mi-a povestit si mie ce s-a intamplat.. si nu pot decat sa zic inca odata ca imi pare f rau... Ca o paranteza.. real ghinion cu cielo... am vazut cum arata armatura de cielo.. sincer cred ca doar cu un bullbar aveai vreo sansa sa-l dovedesti... :rolleyes2

87MTX 04-08-10 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine v-am regasit dragii mei :*:* :* :P ...ptr scurt timp :P
@lucian , te-ai facut bine ?
@plictisit ...nasol cu accidentul, bine ca esti ok

babone 04-08-10 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da mi-a zis si mie :(,se pare ca se tin lant problemele astea :(

Lucian_GXZ 04-08-10 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3563843)
bine v-am regasit dragii mei :*:* :* :P ...ptr scurt timp :P
@lucian , te-ai facut bine ?
@plictisit ...nasol cu accidentul, bine ca esti ok


Bine ai revenit!
Da, sunt relativ ok :) ms!

RoByNeT 04-08-10 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba sa nu imi zici ca ai gasit dorobanti Street ceva pe acolo si de aia ti`ai adus aminte de noi =)))

Lucian_GXZ 04-08-10 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
I-a furat unu portofelu si asa si-a adus aminte de romania :)) :oops:

RoByNeT 04-08-10 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba sper ca nu te intorci si tu cu mana goala de acolo =)) adopti si tu tuning a la italy ? :))


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning