![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna idee lista cu modificari :>,sa-si scrie fiecare ce a mai mestesugarit pe la masina
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol: multumesc pentru grija voastra in legatura cu starea sanatatii mele :lol::lol: va doare fix in P*&@ :lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dar ce ai patit man,te-ai luat cu vreunu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pei haideti sa facem un topic cu membrii clubului si sa ne prezentam fiecare masina.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
te sun later sa vorbim!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Nu e locul potrivit pentru asta. De aia exista www.infernomotorsport.ro :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
a auzit cineva de Ta-Technix?vreau sa iau un set de suspensii reglabile de la ei si nu stiu cat de "bune" ar fi :?:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Din auzite sunt bune. Am 2 prieteni cu configuratia asta si nu au probleme. Doar ca nu se lasa foarte mult. Adica au drop mic. Ca sa se lase trebe sa le scoti niste chestii de undeva dar asta nu mai stiu. Daca vrei ma interesez.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca poti si ai timp intereseazate te rog,am gasit la pret chiar ok iar pe mine nu ma intereseaza decat sa coboare,mai putin tinuta de drum deoarece le iau pentru cea alba.mai citisem pe undeva ca se cam decalibreaza cheia aia dar nu-i bai :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning