![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
tu? :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning" |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi pare rau de cele intamplate. dar sti si tu ca un sut in cur e un pas inainte.
bafta cu repararea ei si sa revina cat mai repede pe strazi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bafta babone!!!!!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
special pentru robynet!!!!!!!!! solooooo :lol::lol::lol::lol::lol:
https://www.youtube.com/watch?v=uhZRL...eature=related si pt lucian....uitate putin https://www.youtube.com/watch?v=pVympgkxaeU |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
The URL contained a malformed video ID. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
PS:oare cine urmeaza? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol:............
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Propun nu clasament... cu Johnny pe locul 1!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Ca tot venii vorba de accidente. Ma adaug si eu la coada listei cu una bucata ochi stang care a avut multiple leziuni frontale cu mai multe bucati de shpan.
Imi pare rau Babone sa vad ghiozdanul ranit! Dar las ca-l faci tu! si sunt sigur ca o sa iasa si mai bine!!! daca ai nevoie de ajutor just say help! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1.johnny
2.horia 3.sorin Jac 4.babone 5.marius epu 6.robynet |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca atunci cand ai sarit cu masina la drift ... ce top idiot =)))) la modificari nu sarea niciunu sa insire atata ( sa nu incepeti cu atacurile ca nu bat niciun apropo doar ca mi se pare stupida lista :)) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai dreptate robynet e un top idiot dar.................
sa speram ca se termina aici |
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning