Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 23-07-10 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3537892)
de frica nici nu mai da pe aici,el care e activ zilnic :-P

pai da ma dar altii au job-uri importante si treburi personale....eu am trecut de stagiu de forum :lol::lol::lol::lol::lol:

tu? :lol::lol::lol::lol:

johnny325 24-07-10 20:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning"

babone 25-07-10 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3540232)
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning"

da,din pacate trebuie sa bag GT-u la hibernare :(.dar stiti voi vorba aia "ce nu te omoara,te face mai puternic" asa ca m-am decis cum voi face iar la anu in 2011 va iesi si el mai puternic pe strazi,pana atunci ramanem cu cea alba :-P

alexu_bad_boy 25-07-10 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi pare rau de cele intamplate. dar sti si tu ca un sut in cur e un pas inainte.
bafta cu repararea ei si sa revina cat mai repede pe strazi

daffy duck™ 25-07-10 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bafta babone!!!!!!!!!!!!

daffy duck™ 26-07-10 08:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
special pentru robynet!!!!!!!!! solooooo :lol::lol::lol::lol::lol:


https://www.youtube.com/watch?v=uhZRL...eature=related

si pt lucian....uitate putin

https://www.youtube.com/watch?v=pVympgkxaeU

RoByNeT 26-07-10 11:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3542719)
special pentru robynet!!!!!!!!! solooooo :lol::lol::lol::lol::lol:


https://www.youtube.com/watch?v=uhZRL...eature=related

si pt lucian....uitate putin

https://www.youtube.com/watch?v=pVympgkxaeU







The URL contained a malformed video ID.

gpk 26-07-10 15:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3540232)
https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...ne/page-4.html
din pacate si babone a continuat cu asa zisul "tuning"

Bai baieti... gata, hai sa ne oprim!!!

PS:oare cine urmeaza?

johnny325 26-07-10 15:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol:............

gpk 26-07-10 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Propun nu clasament... cu Johnny pe locul 1!

Lucian_GXZ 26-07-10 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Ca tot venii vorba de accidente. Ma adaug si eu la coada listei cu una bucata ochi stang care a avut multiple leziuni frontale cu mai multe bucati de shpan.
Imi pare rau Babone sa vad ghiozdanul ranit! Dar las ca-l faci tu! si sunt sigur ca o sa iasa si mai bine!!! daca ai nevoie de ajutor just say help!

johnny325 26-07-10 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1.johnny
2.horia
3.sorin Jac
4.babone
5.marius epu
6.robynet

cozo 26-07-10 19:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3544186)
1.johnny
2.horia
3.sorin Jac
4.babone
5.marius epu
6.robynet

eu ce caut in clasament? ce accident am facut eu?

RoByNeT 26-07-10 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca atunci cand ai sarit cu masina la drift ... ce top idiot =)))) la modificari nu sarea niciunu sa insire atata ( sa nu incepeti cu atacurile ca nu bat niciun apropo doar ca mi se pare stupida lista :)) )

johnny325 26-07-10 20:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai dreptate robynet e un top idiot dar.................
sa speram ca se termina aici


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning