Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 22-03-09 19:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
data viitoare o sa te anunt personal GOP :D ti-a dat daffy alea de am vb aseara si trebuie sa ai un palasolar ca te bate soarele in ochiane daca nu ai

GopPo 22-03-09 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc preventiv!
nu mi-a dat nimic :lol:.....adevaru' e ca nici nu avea cand....sa-mi trimita pe mail ;)

BGY_Bogdy 22-03-09 20:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se rezolva acuma am vb cu Daffy balosul de bucuresti si iti trimite

daffy duck™ 22-03-09 21:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GopPo: maine ai alea...merge greu acum netu si stau mult
@ Bogdy: radem , glumim dar nu parasim incinta:lol:

BGY_Bogdy 22-03-09 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa am o lopata cu mine de acuma si o folosesc fara oprire cand ne int

cozo 22-03-09 23:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2170599)
:) sper ca e clar.. leonul portocaliu nu mai are ce cauta in inferno.
Cat despre carnatu lu` tataie.. toata lumea stie ca e vorba de un ciot de oltenesc afumat si zbarcit

LE: Mercy Gopo!

te tine sa-l incerci? ai stomatolog bun k s-ar putea sa-ti puna neste dinti!

P!t!k_FMS 23-03-09 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
..........................

daffy duck™ 23-03-09 00:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mercy pitiko :*:*:*
te cinstesc grav:D
sa fie pe 15 sau p 16?

RoByNeT 23-03-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane daca vrei si ai timp si se poate vreau si eu 2 poze cu cazanu meu pe site :lol: ms

P!t!k_FMS 23-03-09 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2174001)
mercy pitiko :*:*:*
te cinstesc grav:D
sa fie pe 15 sau p 16?

pe 14" ...k sa fie bine k dak ma intind la 15 e aiurea...

Tweety_rzw 23-03-09 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by P!t!k_FMS (Post 2175208)
pe 14" ...k sa fie bine k dak ma intind la 15 e aiurea...

Vând măgar,servobici,linie audio I-haaa =)) ia zi pitiko te aranjează ..?Cine ştie cunoaşte ;)

BGY_Bogdy 23-03-09 21:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce fac astia mici aici ? sunt obraznici ?

BGY_Bogdy 23-03-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Lucian A intrebat doamna ursulescu de tine cand am venit astazi acasa!

daffy duck™ 23-03-09 22:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vorbeste si noi ma....te bagi? :D

Lucian_GXZ 23-03-09 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu bogdy, era cu doamna pisicescu :))

BGY_Bogdy 24-03-09 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
He he LUMEE rugati-va sa se potriveasca suspensia pe masina :X:X

daffy duck™ 24-03-09 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
io unu chiar sper ma asta de la "politia romana" :lol:

BGY_Bogdy 25-03-09 19:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
tin sa va anuntz ca nu au mers arcurile asa ca imi voi lua suspensie completa cand este:( sper cat mai repede

daffy duck™ 25-03-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce nu au mers?

BGY_Bogdy 25-03-09 22:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu calca bine sus pe flanas era mai ingust arcu si jos era mai larg si nu calca bine pe amortizor

daffy duck™ 25-03-09 22:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
naspa ....

GopPo 25-03-09 23:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
pam-pam

bogdan_e36 26-03-09 05:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sal inferno.c masini mai aveti mah baieti ??membri noi prin club luciane ??

abia ashtep sa ne mai vdm,macar la o barfa,kterink etc.
lucica ai ma masini pt grupa E sau F la legale??eu mi am terminat muscle caru romanesc si acolo intru pt inceput(am un turbo nesimtit p ea).ma bagam la o ilegala dar nu mai e k p vremuri,parca inferno a devenit SUN Racers:))

pisica mea zace moarta k nu ii dau d cap la c are:(ma tot chinui la motor dar nu prea ii dau d cap)se ofera care sa ma ajute??

RoByNeT 26-03-09 06:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2183905)
pam-pam

mi se pare foarte tare :)))) sunt gen stickere ? :))

Tweety_rzw 26-03-09 06:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2183905)
pam-pam

Ce creativitate:lol: bine ai venit în ims goppo :D !;)

GopPo 26-03-09 08:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2184210)
mi se pare foarte tare :)))) sunt gen stickere ? :))

dap...colant...ms

....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol:

kimi 26-03-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_e36 (Post 2184180)
se ofera careva sa ma ajute??

Toata lumea nu vezi...?? Se bat care sa te ajute =)))

daffy duck™ 26-03-09 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
presupun ca daca kimi a fost primu care tia raspuns, cred ca el e dornic....

@ GopPo : foarte tare a iesit

Chifla 26-03-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:

Lucian_GXZ 26-03-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS

Lucian_GXZ 26-03-09 10:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ Goppo - f tare! mama... saracu asta micu (logo) cred ca o sa-si ia niste ametzeli... sa nu-i dai si tu asa tare ca ii sar coarnele :))

Lucian_GXZ 26-03-09 10:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ramanetzi pe frecventza! azi vine mostra de tricou! :D (voi face eu un thread nou - si pentru comenzi)

johnny325 26-03-09 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marime xxl pentru mine si pentru robynet=))))):)
ps:o sa fie asa ametit saracu dracusor:D

daffy duck™ 26-03-09 11:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu putea sa faci si tu un singur post?...vrei warn?

bogdan_e36 26-03-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2184698)
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS

:))....era o gluma luciane;)
te oferi u sa ma ajuti?:O.....e cv sa mor io:))

ma scuzati dar sunt foarte bn dispus si cred k fac glume cam d ***....dar au zis cei d la parazitii o vb: glumele d *** facute bn sunt cele mai bune=))

kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii

bogdan_e36 26-03-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Chifla (Post 2184674)
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:

chifla eu macar am la c sa dau foc.....dar u?;)

kimi 26-03-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_e36 (Post 2185727)

kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii

si ce am gresit ??
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ?

Tweety_rzw 26-03-09 17:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2184467)
dap...colant...ms

....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol:

Ce aroganţă să faci?Vreau să văd :lol:

just2sol 26-03-09 18:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate am si io o intrebare nishte suspensii pe un del sol ma puteti ajuta si pe mn???
si dak stiti ceva as avea nes si de o vopsitorie+tinichigerie...mici retushuri....
VA PUPA TATA
"deci aveam un del sol....1.6.....125 d cai....."

daffy duck™ 26-03-09 18:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vb de tinichigerie......


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning