![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare o sa te anunt personal GOP :D ti-a dat daffy alea de am vb aseara si trebuie sa ai un palasolar ca te bate soarele in ochiane daca nu ai
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc preventiv!
nu mi-a dat nimic :lol:.....adevaru' e ca nici nu avea cand....sa-mi trimita pe mail ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se rezolva acuma am vb cu Daffy balosul de bucuresti si iti trimite
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ GopPo: maine ai alea...merge greu acum netu si stau mult
@ Bogdy: radem , glumim dar nu parasim incinta:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa am o lopata cu mine de acuma si o folosesc fara oprire cand ne int
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
..........................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mercy pitiko :*:*:*
te cinstesc grav:D sa fie pe 15 sau p 16? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane daca vrei si ai timp si se poate vreau si eu 2 poze cu cazanu meu pe site :lol: ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce fac astia mici aici ? sunt obraznici ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ Lucian A intrebat doamna ursulescu de tine cand am venit astazi acasa!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vorbeste si noi ma....te bagi? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu bogdy, era cu doamna pisicescu :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
He he LUMEE rugati-va sa se potriveasca suspensia pe masina :X:X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
io unu chiar sper ma asta de la "politia romana" :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tin sa va anuntz ca nu au mers arcurile asa ca imi voi lua suspensie completa cand este:( sper cat mai repede
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce nu au mers?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu calca bine sus pe flanas era mai ingust arcu si jos era mai larg si nu calca bine pe amortizor
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
naspa ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
pam-pam
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sal inferno.c masini mai aveti mah baieti ??membri noi prin club luciane ??
abia ashtep sa ne mai vdm,macar la o barfa,kterink etc. lucica ai ma masini pt grupa E sau F la legale??eu mi am terminat muscle caru romanesc si acolo intru pt inceput(am un turbo nesimtit p ea).ma bagam la o ilegala dar nu mai e k p vremuri,parca inferno a devenit SUN Racers:)) pisica mea zace moarta k nu ii dau d cap la c are:(ma tot chinui la motor dar nu prea ii dau d cap)se ofera care sa ma ajute?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
....ms si tie tweety.....cu toate ca vroiam sa-ti fac o mica aroganta legata de modul tau de comunicare...dar ma abtin:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
presupun ca daca kimi a fost primu care tia raspuns, cred ca el e dornic....
@ GopPo : foarte tare a iesit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
te ajut eu ......... adu 5L benzina ca vin eu cu bricheta :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dupa Pitesti, te ajut eu cu placere Bogdane.
Vroiam sa te intreb la ce te-ai referit cand ne-ai comparat cu Sun Racers. MS |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ Goppo - f tare! mama... saracu asta micu (logo) cred ca o sa-si ia niste ametzeli... sa nu-i dai si tu asa tare ca ii sar coarnele :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ramanetzi pe frecventza! azi vine mostra de tricou! :D (voi face eu un thread nou - si pentru comenzi)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marime xxl pentru mine si pentru robynet=))))):)
ps:o sa fie asa ametit saracu dracusor:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu putea sa faci si tu un singur post?...vrei warn?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
te oferi u sa ma ajuti?:O.....e cv sa mor io:)) ma scuzati dar sunt foarte bn dispus si cred k fac glume cam d ***....dar au zis cei d la parazitii o vb: glumele d *** facute bn sunt cele mai bune=)) kimi ma ashteptam la un asemenea raspuns....poate mici exceptii |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate am si io o intrebare nishte suspensii pe un del sol ma puteti ajuta si pe mn???
si dak stiti ceva as avea nes si de o vopsitorie+tinichigerie...mici retushuri.... VA PUPA TATA "deci aveam un del sol....1.6.....125 d cai....." |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vb de tinichigerie......
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning