Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

cristig 15-05-09 23:17

Re: Roman
 
stati asa sa ma dumiresc si eu cum sta treaba pe forum.
1. de unde opresc notificarile pe mail? ca-mi umplu inbox-ul. :D
2. cum modific varsta? am gresit anul, de oboseala/neatentie/dracu stie.

pe 2 dintre voi va stiu din vedere, pe vladm de pe aprilia aia mov cu alb si pe scturoag dupa jaguar. :P


masina o sa-si schimbe numarul de inmatriculare saptamana viitoare, de asta nu l-am dat. inca ma gandesc ce numar sa-i pun. :)

scturoag 15-05-09 23:19

Re: Roman
 
Pai .. ce ziceam .. stii cum e in roman .. toata lumea se cunoaste cu toata lumea :lol: ... deci ... intrebarile mele :
1. ce numere de inmatriculare ai ...
2. unde inveti/lucrezi ? :D

eventual o poza. .. sa ne cunoastem toti intre noi :D

VladM 15-05-09 23:19

Re: Roman
 
La motorul de 4.7 V8 are 431 de cai :) Inseamna ca tre sa te stiu si eu cristig nu ?

scturoag 15-05-09 23:20

Re: Roman
 
deci am zis bine .. 440 de cai .. aproape ..

@cristig: am primit pm-ul ... nu cunosc nici numerele .. si nici numele :) .. poate o poza cu u .. sau cu masina m-ar ajuta mai mult :)

cristig 15-05-09 23:24

Re: Roman
 
herghelie mare nenicule... l-ati intrebat careva de consum? :D

scturoag 17-05-09 00:52

Re: Roman
 
Ohooo ... se inmultesc romascanii pe 4tuning ... asta e de bine :D:D:D ...
deci .. 06BEY@Ecko
Ce masina conduci ?!?
Ce numere de inmatriculare ?!?

eventual o poza cu tine si cu masina sa ne cunoastem :D asta daca nu ne cunoastem deja .

06BEY@Ecko 17-05-09 01:00

Re: Roman
 
skoda fabia sedan 1.2 htp nimic in plus ... si numarul ... cred ca e destul de evident dragos

26WRC 17-05-09 09:07

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 06BEY@Ecko (Post 2325959)
skoda fabia sedan 1.2 htp nimic in plus ... si numarul ... cred ca e destul de evident dragos

1.2 http :lol::lol:
data viitoare facem frumos cu starter si om la finish;)pana atunci ai 1-0:-);)

VladM 17-05-09 10:16

Re: Roman
 
WRC is curios sa facem o liniutza,la demaraj,eu cu scuterul si tu cu masina :)) Dar doar demaraj :) Ce zici te bagi ?:>

scturoag 17-05-09 12:23

Re: Roman
 
Hai ma termin-o... ce's cu tampeniile astea ? ... e logic ca te ia din orice pozitie ... aminteste-ti ca tu nu ai scuteru' lu Beresh sau a lu' Zavate :lol:

P.S: Adrian .. gata , am reusit sa vizualizez profilu tau ... ce mai faci mah omule ?!? :D scuze .. dar nu-mi dadeam seama cine esti dupa masina si numere de inmtriculare :D:D

06BEY@Ecko 17-05-09 12:25

Re: Roman
 
uite c sa fac o ard putin pervers si eu p-aici ...:-)

scturoag 17-05-09 12:26

Re: Roman
 
:lol: pai de cat timp esti pe forum ...nu ai dat nici un semn , nimic pana acum ... ma rog .. pana ieri :D

06BEY@Ecko 17-05-09 12:30

Re: Roman
 
am mai avut eu cateva post-uri mai in urma tot asa cu wrc facusem o "treaba" si in privinta timpului d cand am cont ... de prin februarie daca imi aduc bine aminte... da nu prea am avut timp sa intru prea des ca anul asta am si eu bacul si na... in rest totul bine si personal abia astept sa ne intalnim mai multi in curand ...

scturoag 17-05-09 12:54

Re: Roman
 
Pai si eu :D ... sa vorbim si cu baietii de la Piatra :D adica na ... ei au spus ca suntem bine-veniti la o intalnire ... si sa vorbim mai multi .. asta prin vara .. mai exact dupa bac . cand o sa fiu acasa si eu si morf , si sa mergem mai multi la piatra ... si apoi sa vina ei la noi :d eu zic ca ar fi ceva frumos .. :D acum sa vedem daca sunt si ei de acord ...

VladM 18-05-09 21:25

Re: Roman
 
3 Attachment(s)
Accident nou. Cei care il cunosc pe ciprian cu nakedu rosu: venea dinspre pod,avea peste 100 si un nenorocit si un idiot o dat sa intoarca pe linie continua a incercat sa-l ocoleasca si nu o mai avut timp,a intrat in el,a sarit peste capota si a cazut in cap apoi cateva tumbe. Dupa vreo 5 minute state pe jos,s-a ridicat,s-a urcat in ambulanta si acum e la spital. CASCA SALVEAZA VIETI ! poze mai tarziu putin sau maine. Conducea un barbat si a pus-o pe femeie la volan,eu cel putin asa am vazut. Acum cateva poze si 2 filmulete+amintirea mea de la accident :)) Filmuletele maine ca nu am cum sa le uploadez :)) Sa-mi ziceti cum sa fac ca nu stiu exact !

Ali_ump 19-05-09 09:21

Re: Roman
 
Baieti cred ca e timpul sa mergeti mai departe\! De aceea va rog sa postati la urmatorul link pentru a putea sa fiti si voi o comunitate in adevaratul sens al cuvantului!

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...16#post2332216

Mai discutam pe parcurs!

cristig 19-05-09 14:08

Re: Roman
 
Am auzit si eu de accidentul lui Ciprian. Ce numar are tipul/tipa cu Audi? Din cate am inteles, se simtea destul de bin (in sensul ca aseara la spital juca table :D). Mai stiti ceva?

@VladM, fa-ti cont pe youtube si uploadeaza-le acolo.

scturoag 19-05-09 14:15

Re: Roman
 
Nu se mai foloseste topicul asta !
Noul topic "Roman" se afla aici : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...16#post2332216

aleks 19-05-09 19:32

Re: Roman
 
adică aici.
topic closed


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning