Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 11-08-11 18:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
s'a pus putin prafu pe cabrio de cand a venit surioara... :lol:

quze 11-08-11 18:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius magnatu` :D

sprinter 11-08-11 18:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Mondialuuuuuuuuu :dribble::dribble::dribble:

Sa o stapanesti sanatos ma, ai grija sa nu te zgarii...

dr_pricop 11-08-11 18:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Fara numar,fara numar pt caius se stie:D

radu_bmwe36 11-08-11 19:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4521339)
s'a pus putin prafu pe cabrio de cand a venit surioara... :lol:

ESTI BOSS SA MOR !!!!!! :peace:

bcoupe 11-08-11 20:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ti-ai luat si bat la acadea :)))

giuliomak 11-08-11 20:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
se vede cine are,noi suntem doar privitori!!!!:shock:

brandex 11-08-11 23:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by giuliomak (Post 4521615)
se vede cine are

GRADINITA PANTELIMON :)

da_joint 12-08-11 08:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
te mananca la pasarica cu r1,ai grija sa nu julesti maieul :))

giuliomak 12-08-11 08:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4521841)
GRADINITA PANTELIMON :)

mai degraba,GRADINITA MILITARI,langa politehnica....:-P

cRbL 12-08-11 08:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
a innebunit lupu' :lol:

und_Alexx 12-08-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mama.....ce masina .....da ce motor :))))) :X:X:X:X:X:X:X ce norocos esti .... poate ma dai si pe mine o tura ca si asa o arzi prea aiurea deja numa lumanari , gesturi etc....

Caius TM 12-08-11 17:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. nu e frate asa ... merg pe principiu ca tot timpu e loc de mai multe datorii... :lol:

sprinter .. da fratele meu, grija e pe primu loc

dr_pricop ... :D fara numar pentru roscate

radu_bmwe36 .. sunt boss in datorii :lol:

bcoupe .. era cazu...

giuliomak .. decat sa fac altceva.. mai bine asa...

brandex .. n'are nici o legatura :lol: tiganeee.....

da_joint .. nu e loc de maieu la asa ceva :D

cRbL .. grav :lol:

und_Alexx .. lumanari pe marginea drumului ... (Doamne fereste!) :lol: sau m-ai vazut la o nunta si aveam una dinaia mare de naş...

laurentiu_tim 12-08-11 17:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nebunie majora frate :lol::lol::lol: tre sa-mi iau si eu motor ca raman in urma cu mondenitatile :lol:

SAX1987 12-08-11 18:03

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4523368)
nebunie majora frate :lol::lol::lol: tre sa-mi iau si eu motor ca raman in urma cu mondenitatile :lol:

Dar neaparat de 1000 cmc ca altfel nu merge :shock:


On: Faina mobra ti-ai tras :shock: ai mare grija la bizonii din trafic cand mergi pe ea !!

trasor 15-08-11 19:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am vazut masina pe net la vanzare, gata te-ai plictisit de ea :D???
Sincer mi se pare putin pretul cerut de tine ptr cata munca s-a investit in masina...
Urmeaza un nou proiect ? :shock:

Caius TM 16-08-11 16:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu m-am plictisit deloc de ea ... imi da in fiecare zi shock-uri cand o vad...
legat de pret.. fiecare gandeste in felul lui ..
mie mi se pare unul real la cat am muncit si ce piese am pus pe ea..
altu cand vede 2001 si 10.999 nici nu deschide link-ul..
si asta intr-un fel ma bucura.. pt. ca nu e pt. oricine..

iar legat de proiect.. da, este altu pe rol.. pe langa cel pe 2 roti care l-am inceput... :D

Provenzano 16-08-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Unii oameni nu isi dau seama...nu realizeaza cat se munceste la un proiect...orice proiect de masina ar fi. nu conteaza numai banii care ii bagi intr-o masina..ci si nervii...stresul...oboseala..etc. Ma bucur ca mai sunt oameni ca Noi ...mai nebuni asa.

PS: frumoasa masina;)....STOP

by_edu 18-08-11 23:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius , ziceai la un moment dat ceva de niste poze profi ... Nu se mai aude nimic ? :D

Caius TM 21-08-11 09:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Provenzano .. thx bro' ... tare poza :lol: :lol:

by_edu .. ba da ... dar am fost cam ocupat in ultima perioada...

uite una proaspata cu telefonul meu profi :lol:

da_joint 21-08-11 21:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
intai bmw,apoi mobra acum ti-ai luat si bloc!ce rau iti merge...

Caius TM 26-08-11 13:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
daca ar fi asa... doamne ajuta :lol:

laurentiu_tim 27-08-11 13:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ink nu o pos si pozele cu pensiunea :-) stai frate ca incet incet se arata totul :lol: nu e bine sa arati dintr-o data ca dupa se sperie lumea :lol:

BIKER 8)

tudorcluj 27-08-11 14:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Salut, ce suspensie ai pe masina? vreau sa iau si eu o suspensie si sunt foarte nehotarat...:idea:

crysty.bobok 28-08-11 11:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4549508)
ink nu o pos si pozele cu pensiunea :-) stai frate ca incet incet se arata totul :lol: nu e bine sa arati dintr-o data ca dupa se sperie lumea :lol:

BIKER 8)

si cu kindergarden :)))

und_Alexx 28-08-11 12:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tiai luat motor cu tot su sofer....da ce sofer :)))

Darkside_89 28-08-11 12:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Un fel de..prea smecher E46-le acesta:X

Caius TM 30-08-11 01:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
se poate inchide...
a plecat la bucuresti ...

urmatoru proiect.... biker... :D

laurentiu_tim 30-08-11 01:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sigur ca da.....capitol inchis...mergem inainte da se merge inainte tareee...bikerrr :-)8)

ovidiu89 30-08-11 01:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ai grija cu biker-u

SAX1987 30-08-11 01:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Urmatorul proiect ...... E39 :D

Caius TM 30-08-11 01:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am intrat putin in alt film ... dar da, o sa fie un e39 in viitoru apropiat... :D

Nosfer 30-08-11 01:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4553893)
am intrat putin in alt film ... dar da, o sa fie un e39 in viitoru apropiat... :D

asaaa astept cu nerabdare inca un episod din serialul de real succes "masinile lu' caius" :))) sper sa aiba grija de masina cine a ajuns s-o cumpere.


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning