Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 02-12-10 20:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3864749)
21:23 ma inchin cat sufera duduia de deasupra :lol:

Iar comentezi ? E bineee....nu mă face să-ţi fac maşina roz :weee:

on topic : 21.31 : sunt stresată de domnul de deasupra :rolleyes2

Babutz 03-12-10 07:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma duc sa imi fac un ceai minton..

DrifterGT 03-12-10 12:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:09 Servesc breakfast-ul putin cam tarziu, beau ceva... si stau prin casa ca afara e al drea** de frig... :lol:

Babutz 04-12-10 10:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un heroes

midnight_rider 04-12-10 19:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
After 8 plus portocala si multa plictiseala...

Babutz 05-12-10 08:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la o canasta

DTH 05-12-10 10:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.03 : M-am trezit , fug să īmi fac o , omletă şi mă bag la un cs :D

midnight_rider 05-12-10 22:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ocheada prin anunturi:rolleyes2

DTH 05-12-10 22:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.53 : Sad ...mă gāndesc la un plan diabolic să-l bat pe nenea Robynet că-l ţine pe moşu acasă şi la mine moşu nu poate să vină :cry:

Babutz 06-12-10 03:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele...disper ca mi-i s-a umflat o masea...si tre sa ma duc la wrk:(

midnight_rider 06-12-10 14:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cinez, mai precis cafea plus fum si ma pregatesc de plecare

dony ddc 06-12-10 19:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

DTH 06-12-10 19:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3875983)
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

O doamne :shock::lol:

On : 20.17: Mă uit pe forum şi mă minunez :lol:

midnight_rider 06-12-10 19:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
invat?:shock::paper:

Babutz 06-12-10 19:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3875983)
Ma uit pe forum, http://cocalari.com/wp-content/uploa...12/lighean.jpg si ma mir de fata are parca nu a ratat nici un film porno...:lol:

tulai frate :)))):rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

ma bag in pat sa ma uit la meci..hai steaua !:-P

dony ddc 06-12-10 19:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma intreb cu cine joaca steaua???:???:

Babutz 07-12-10 03:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cu U...3-0:)

beau un suc si ma car la wrk:x

dony ddc 07-12-10 15:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma bucur ca a castigat steaua....:twisted:

Babutz 08-12-10 03:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc un sandwich

DTH 08-12-10 12:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.30 : Back from work , fug să-mi fac ceva de păpică după care revin la nervii cu - Facebook-ul vieţii :shakefist ...

midnight_rider 08-12-10 18:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-au trezit din somn niste mosi craciun cantareti :rolleyes2

Ghimpe200 09-12-10 21:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
vreau sa adorm si nu stiu cum!!!

midnight_rider 09-12-10 22:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mor de somn

silviu_fxx 09-12-10 22:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
...imi suflu mucii?

Babutz 10-12-10 03:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
moooooooooor de somn:((( ultima zi de wrk

DTH 10-12-10 11:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.01 : Mi-am făcut de papa şi mă bag la un cs :pistoles: all day long 8)

cangri 10-12-10 11:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau cu burta la soare.

dony ddc 11-12-10 13:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma prapadesc de ras pe seama unor useri :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

DrifterGT 11-12-10 15:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
M-am intors de la sala :boxing:, stau si beau un energizant:headache: si ascult muzica.:evil_laug

Babutz 11-12-10 18:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc niste vinete..si ma amuz de-o tampita pe alt forum

DTH 11-12-10 21:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
I prepare for clubbing and get drunk tonight \m/

MariusMKV 11-12-10 21:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Analizez muia si laba

Babutz 12-12-10 08:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeaua si stau pe prosport

rs-dey 13-12-10 19:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma plictisesc...

midnight_rider 13-12-10 20:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt in stare de soc

DTH 13-12-10 20:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.30 : me happy ! mă gāndesc ce cadouri să cumpăr :baby:

Babutz 14-12-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...finally:(mananc ceva ..rasfoiesc forumu si ma bag la somn

DTH 14-12-10 05:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
06.36 : Am terminat treaba ...şi mă bag şi eu 2-3 ore la nani :bored: după care iar muncă ...... :chuckel:

cmdbass 14-12-10 07:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
8:20 am ajuns acasa ..dorm pana la 10 dupa care ma astepta doua distributii :-P

valitataye 14-12-10 18:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:47 Scriu la M6 :rolleyes2si mai arunc un ochi p 4Tuning


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning