Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 11-01-09 21:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 1973997)
sal,da ursu mm 02 jac nu este a lui sebi din bm,cel cu g2 vr6? k in bara park era auriu cu usi lsd style

salut!
nu mai este al lui sebi demult.... acum este al meu!!!!!!!!!!!!

BGY_Bogdy 11-01-09 21:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
gata atata au fost

BGY_Bogdy 11-01-09 21:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Vand subwoofer cel din poze difuzorul este de 250RMS numai ca am dat cu putere in el si s-a dezlipit o litza de pe membrana cine e interesat YM:bogdy_44 pretzul este de 3mil

kyd_ursu 11-01-09 23:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian...doar 5 masini prezentate la rubrica "new inferno motorsport"? cam putin

stefan_88 12-01-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lichidare de stoc .... detalii aici https://forum.4tuning.ro/showthread.p...54#post1974954

RoByNeT 12-01-09 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu filmuletu asta => P1060057 ca nu e pus

cozo 12-01-09 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca ar trebui sa-mi cer si eu niste drepturi ...... =))

RoByNeT 12-01-09 20:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jack si cu andu ... are 400 mb filmul dar cred ca e cel mai frumos :D enjoy

BGY_Bogdy 14-01-09 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
Mi-am luat si eu stopuri...ce parere avetzi?? Multzumiri lui Stefan_88

RoByNeT 14-01-09 22:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos frumos sa le stap sanatos :D

Lucian_GXZ 15-01-09 09:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dragutze :D asteptam poze cu aia mica :P desigur, vorbim de oglinda de pe stanga :)

daffy duck™ 15-01-09 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1972993)
:) ms credeam ca sta la mine in berceni, si ce motor are pe ibitza ?

nu e mare sa stii....1.4....

Hyena 15-01-09 18:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:( ms daffy

Hyena 15-01-09 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
JAC-u se da frumos cu ursu, bai andule zici ca esti cu ursu la plimbare :))) mi e imi placea sa rup gura la urs cand faceam burn si un cerc o chestie sa se auda motoru de urs cu adevarat pana nu ai dadeam in limitare de sarea in sus. Va e frik... :). aaaaaa sa iti mai aduc aminte andule cand ne ziceai u hai ma dai fa un burn fa cercuri etc... vezi cum e acum abia ai dai .... daca eram acolo la pui de urs ce iti faceam mare bulan ai avut ! :D

BGY_Bogdy 15-01-09 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am montat stopurile pe masina da super ok nu stau ca originalele dar le fac eu luni le am inregula totul ok...si Lucian am vrut sa-mi comand oglinda de anglia pe stg dar fabiile de anglia au ambele oglinzi mari asa ca nu e combinatie m-am interesat bine si nu are rost...o sa-mi schimb decat carcasa si poate vine acuma niste angel cu tot cu faruri...sambata intra masina in service


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning