Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

Villy ATS 14-05-08 13:33

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu am fost prezent, dar se vede din filmari si poze k a fost show, normal dacastam sa ne gandim doar a fost "Midnight Racers"
felicitari MR

Norbertinio 14-05-08 13:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
4 Attachment(s)
si niste video :

andreizr1 14-05-08 20:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
citeva poze ....

T@m@ngo 14-05-08 21:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
danny felicitari pt locul 3 cu subaru, subaru tau a fost cea mai sexy masina parerea mea ;) :D :D

mrkane 14-05-08 23:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Norbertinio (Post 1533380)
si niste video :

inca cateva video

danny_bik3ru 14-05-08 23:52

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 1534348)
danny felicitari pt locul 3 cu subaru, subaru tau a fost cea mai sexy masina parerea mea ;) :D :D

avand in vedere ca mam dat cu masini de peste 300 cai......eu zic ca a fost ok

GODLESS 15-05-08 04:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Filmulete cu calibra neagra de BH nu are nimeni din gresala ?

IonutzMFF 15-05-08 12:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
In principiu a fost bine , normal ca au fost minusuri dar acum stim ce avem de facut si anul viitor va fi un show tot mai exploziv ..Va spun , au fost cele mai obositoare zile din viata mea , dar nu ma pling , a meritat ...Multumesc tuturor participantilor si spectatorilor

dr_coco 15-05-08 15:18

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
io nu am decat cuvinte de lauda:P:P:P:P...a fost un show excelent....masini monstruoase,lume multa....felicitari Ionutz....toti baimarenii care au participat ii felicit:D:D:D:D

barracuda 15-05-08 19:10

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
care are poze sau filmulete cu barracuda ii rog sa le posteze.multumesc anticipat

Calin_UKU 15-05-08 19:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Adevarata barracuda aia. Poate cu alta ocazie sa inverseaza rolurile;). Apropo daca nu e confidential cati cai are momentan aprox.

VG30DETT 15-05-08 19:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 1534878)
Filmulete cu calibra neagra de BH nu are nimeni din gresala ?

inca nu am vizionat toate filmele pe care le am dar poate am citeva.:D:D:D

26WRC 15-05-08 19:39

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
filme cu calibra 70SXN are cineva?

mrkane 15-05-08 20:23

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
vreau si eu filmarea ascona vs bmw e30 cu numar cox daca are cineva, multumesc mult!

Calin_UKU 15-05-08 21:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by barracuda (Post 1535878)
care are poze sau filmulete cu barracuda ii rog sa le posteze.multumesc anticipat

Barrcuda vs UKU(SuperNova)


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning