Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   [VĀND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/71852-vand-spoilere-stopuri-faruri-grile-accesorii-crom-suspensie-etc.html)

dark_angel 14-01-09 18:32

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
1 Attachment(s)
Attachment 755114
salut vreau si eu pt un golf3
faruri clare
semalizare pe aripa clara

B-74-WRC 14-01-09 19:13

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
grila fata golf 2 la 4 faruri fara semn ce pret ar avea ?

fritz-sv 15-01-09 08:51

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
grila golf 2 pt 4 faruri e pe stok la 35 euro

fritz-sv 15-01-09 08:57

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
4 Attachment(s)
semnale pe aripa am fumurii clare sau negre cu led
faruri am 2 modele pe stok dar fara angel (ambele modele au sticla din sticla !)
atasez poze cu ce este ..
pe al inceput februarie aduc si restul modelelor

BZ77AMC 18-01-09 13:22

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Salut Am faruri de g3 identice cu cele de sus (cele pe negru) si am o problema mi-am spart sticla la cel de pe stanga se poate sa-mi faci rost numai de sticla?
Multumesc

ZyZ 18-01-09 17:05

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Spune-mi te rog ce elemente pentru exterior poti aduce pentru scirocco 2. Ma intereseaza in primul rand un body kit si niste semnale clare.

fritz-sv 18-01-09 23:44

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
avand in vedere ca esti din bucuresti imi e destul de greu sa ti remediez problema cu farul .. nu pot aduce doar sticla dar puteam sa ti o fac din pexic ...

fritz-sv 18-01-09 23:57

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
http://www.rieger-tuning.de/0_BK_2009_V1/index.html la scirocco altceva nu gasesc (la pagina 400)

BZ77AMC 19-01-09 11:31

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Ok sunt interesat avand in vedere ca nu aduce nimeni doar sticla.
Cum am spus si mai sus este vorba de farul de pe partea soferului (stanga)
te rog sa-mi spui cam cat ar costa si daca ar fi vreo diferenta fata de celalalt (ma refer la claritate) sau daca ar fi vreo problema din cauza caldurii
MULTUMESC

gabist79 19-01-09 13:08

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Salut!
...pentru Bora ...ornamente cromate manere usi,sa fie pline (nu perforate) si oglinzi dar din otel ( metalice) ,nu vreau din plastic...daca ai si la ce bani?

gabist79 19-01-09 13:19

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Quote:

Originally Posted by gabist79 (Post 1993066)
Salut!
...pentru Bora ...ornamente cromate manere usi,sa fie pline (nu perforate) si oglinzi dar din otel ( metalice) ,nu vreau din plastic...daca ai si la ce bani?

...eventual o poza cu ele...

fritz-sv 21-01-09 14:07

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
salut las bora deci manere pline de metal da la 50 lei setu l , capace de oglinzi se fac doar din plastik !
la 90 lei set
transportul de la mine la u prion curier 45 lei ...


maner metal , oglinzi doar plastic se fabrica

UnuNegru 23-01-09 14:11

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Eleroan Passat 3BG(B5.5) ?
Prelungire Bara Fata/Spate ?

UnuNegru 23-01-09 14:15

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
Am uitat sa mai intreb de oglinzi model 3BG Stock (2004 cel cu semnalizare)?

fritz-sv 23-01-09 15:05

Re: [VAND] spoilere , stopuri , faruri , grile , accesorii crom , suspensie , etc
 
eleron m de ala mic daca doresti al 150 lei sau de alea inalte care cresc mult la pret
prelungiri pe passat foarte putin... pe rieger uite ..


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2024 4Tuning