Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

Martinos 16-07-09 13:47

Re: 206
 
3 Attachment(s)
un mic desen pt prietenul meu cox ;);):D:D (ce zici cox iti place?)

cox 16-07-09 13:50

Re: 206
 
Hehe! Sigur ca-mi plac! Se vede ca ai talent ;)

D0ryN 16-07-09 13:51

Re: 206
 
E cu bara spate veche...:-)

somebody!!!! 16-07-09 20:31

Re: 206
 
uitati-va pe hi5 la un 206 din deva http://miertoias.hi5.com eu zic ca ii dragutz ;)

vlad87 16-07-09 22:43

Re: 206
 
Va iesi frumos, dar hai sa ne rezumam doar la cox aici :P

f0cs 17-07-09 16:26

Re: 206
 
daca o tine tot asa cu evazarile alea va iesi o dughena...
cox, ce am vorbit noi pe mess? deci daca pana la sfarsitu anului nu faci miscarea ai incurcat`o :D

cox 18-07-09 17:28

Re: 206
 
5 Attachment(s)
Unul din motivele principale pentru care nu-i pun suspensie sport e acela de a imi stii masina in ipostaza din ultima poza, ipostaza pentru care trebuie depasita etapa pe vare o vedeti in primele poze... De la inceputul lui aprilie strada pe care locuiesc e violata in continuu de toate regiile locale si, din pacate, fiecare se adevereste a fi din ce in ce mai perversa...

sezione91_blue 18-07-09 17:32

Re: 206
 
Ma tu nu te mai vezi, nu te mai auzi...
Sa-ti mai spun ca e superba buburuza ? :D

vlad87 18-07-09 17:40

Re: 206
 
Mai asteapta asa.Ar fi pacat, dar mare pacat sa strici bijuteria de santurile astora ! Succes

Martinos 18-07-09 22:16

Re: 206
 
da...se observa craterele....ai grija de ea :X:X:X

cox 20-07-09 08:26

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2495494)
Ma tu nu te mai vezi, nu te mai auzi...
Sa-ti mai spun ca e superba buburuza ? :D

Merci-merci! O sa ne vedem cand mergem sa rezolvam cu evacuarile ;)

Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 2495511)
Mai asteapta asa.Ar fi pacat, dar mare pacat sa strici bijuteria de santurile astora ! Succes

Quote:

Originally Posted by Martinos (Post 2495900)
da...se observa craterele....ai grija de ea :X:X:X

O sa mai astept cu suspensia, nu prea am de ales...

ClubPeugeot 22-07-09 08:33

Re: 206
 
Deosebita masinuta, sa o stapanesti sanatos. :)

Tazmaniak 24-07-09 16:08

Re: 206
 
@cox,cam la ce suspensie te gandesti?Da-mi si mie pls niste repere,ca si eu tot caut :)

cox 27-07-09 15:02

Re: 206
 
1 Attachment(s)
Visul meu e air-ride-ul, dar sunt constient ca nu o sa mi se indeplineasca asa curand...

Tazmaniak 27-07-09 23:24

Re: 206
 
Hehe...frumos vis:rolleyes28)


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning