![]() |
Re: 206
3 Attachment(s)
un mic desen pt prietenul meu cox ;);):D:D (ce zici cox iti place?)
|
Re: 206
Hehe! Sigur ca-mi plac! Se vede ca ai talent ;)
|
Re: 206
E cu bara spate veche...:-)
|
Re: 206
uitati-va pe hi5 la un 206 din deva http://miertoias.hi5.com eu zic ca ii dragutz ;)
|
Re: 206
Va iesi frumos, dar hai sa ne rezumam doar la cox aici :P
|
Re: 206
daca o tine tot asa cu evazarile alea va iesi o dughena...
cox, ce am vorbit noi pe mess? deci daca pana la sfarsitu anului nu faci miscarea ai incurcat`o :D |
Re: 206
5 Attachment(s)
Unul din motivele principale pentru care nu-i pun suspensie sport e acela de a imi stii masina in ipostaza din ultima poza, ipostaza pentru care trebuie depasita etapa pe vare o vedeti in primele poze... De la inceputul lui aprilie strada pe care locuiesc e violata in continuu de toate regiile locale si, din pacate, fiecare se adevereste a fi din ce in ce mai perversa...
|
Re: 206
Ma tu nu te mai vezi, nu te mai auzi...
Sa-ti mai spun ca e superba buburuza ? :D |
Re: 206
Mai asteapta asa.Ar fi pacat, dar mare pacat sa strici bijuteria de santurile astora ! Succes
|
Re: 206
da...se observa craterele....ai grija de ea :X:X:X
|
Re: 206
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: 206
Deosebita masinuta, sa o stapanesti sanatos. :)
|
Re: 206
@cox,cam la ce suspensie te gandesti?Da-mi si mie pls niste repere,ca si eu tot caut :)
|
Re: 206
1 Attachment(s)
Visul meu e air-ride-ul, dar sunt constient ca nu o sa mi se indeplineasca asa curand...
|
Re: 206
Hehe...frumos vis:rolleyes28)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning