Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

phaeton 13-06-08 16:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
pe hartie, da.

b01uxd 13-06-08 22:52

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
interesanta provocare, ma apuc si io de provocat masini de 70 de cai....de ce nu incerca baiatu cu golfu cipuit un leon fr?

Kiki 17-06-08 16:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
golf cipuit?? as incerca si io:)
Mitsubishi colt 1.3 97cp......
Eagle Talon 180cp... daca e ceva astept:D

hai uxd ce zici??

maniacu_mnc 17-06-08 17:19

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1596681)
golf cipuit?? as incerca si io:)
Mitsubishi colt 1.3 97cp......
Eagle Talon 180cp... daca e ceva astept:D

hai uxd ce zici??

hmm..... :suspiciou

Bai Kiki cam nerabdator in ultima vreme:-P. Dupa ca o sa-mi vina carnetul inapoi te-asi incerca eu. Tu cu coltul eu cu DSN.... Dar mai ai ceva de asteptat :x

b01uxd 17-06-08 18:35

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1596681)
golf cipuit?? as incerca si io:)
Mitsubishi colt 1.3 97cp......
Eagle Talon 180cp... daca e ceva astept:D

hai uxd ce zici??

da cumetre facem, t sun mai p seara , vezi sa si raspunzi, oricum nu ma uit la meci(am auzit ca joaca romania)vedem vorbim, da facem prin zona ca nam chef sa ma plimb aiurea pt 2 3 linii, oricum ma faci ca ios mai greu:)

Kiki 18-06-08 08:47

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
nu ai sunat...poate azi suni si vb...

maniacu da man ne dam...desi cred ca mi-o iau ca e mai usoara a ta..dar de ce nu....
-cat despre carnet...ce sa fac...asta e carnetu meu este o hartie cu eminescu pe ea si scrie 500 lei:))) oricum... se apropie termenu:)

maniacu_mnc 18-06-08 09:55

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1597938)
nu ai sunat...poate azi suni si vb...

maniacu da man ne dam...desi cred ca mi-o iau ca e mai usoara a ta..dar de ce nu....
-cat despre carnet...ce sa fac...asta e carnetu meu este o hartie cu eminescu pe ea si scrie 500 lei:))) oricum... se apropie termenu:)

Nu...Eu ma refeream la al meu :-P. Ca nici eu nu-l mai am :x, mi l-a luat la city mall pt ca am dep. pe linia de tramvai. Dar in 2 sapt il iau :D

Kiki 18-06-08 14:14

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da, ma rog la mine e complicat:D you know the story deci cand vrei...ma anunti si incercam... oricum io merg pe principiu oricum fac o ilegalitate ca ma dau ce mai conteaza daca nu am carnet:))

maniacu_mnc 18-06-08 14:18

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1598564)
da, ma rog la mine e complicat:D you know the story deci cand vrei...ma anunti si incercam... oricum io merg pe principiu oricum fac o ilegalitate ca ma dau ce mai conteaza daca nu am carnet:))

Mda e si asta un mod de a privii lucrurile, oricum cam in 2 sapt o sa-mi iau carnetul inapoi, vorbim atunci.

kidu2006 19-06-08 10:58

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Kiki foloseste un thread special pt provocari,nu aici,si nu mai spune tot felul de tampenii ca faci ilegalitati,si fara carnet!
Dementule,unde-ti sunt creierii????
:!::!::!:Sterge-ti niste posturi va rog:!::!::!:

Kiki 19-06-08 21:20

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
creieri?? ce sunt aia?? :-??

kidu2006 20-06-08 14:47

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1601645)
creieri?? ce sunt aia?? :-??

Esti dus:lol:Creierii tai stau prin rezervor perioada asta am impresia:lol:.vino diseara pe Kiss sa mai stam de vorba daca tot esti pus asa pe fapte mari

Kiki 20-06-08 15:37

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ok o sa vin dar mai tarziu pe la un 11 asa....ca scot masina din service special:D

Eddie C. 20-06-08 16:59

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
kiki da si mie un mesaj ca poate trec si eu.P.S. ai facut masina?ca ziceai ca tre sa ii faci una alta

Kiki 21-06-08 00:29

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da am o surpriza mica :-" e numai una din sir o sa urmeze sapt viitoare alta deci maine vin azi nu am ajuns acum am sosit de la service....maine pe la 22:00 o sa fiu dau PM cu locu


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning