Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

mutzu 16-03-05 16:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
si eu zic ca e din taxi 2 ;)

Bineinteles;)

Evo007 16-03-05 18:06

Ca lumea pozele
Da majoritatea sunt trucate parerea mea

LaMishto 16-03-05 18:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Da majoritatea sunt trucate parerea mea

si a mea ;)
:peace:

Psycho 16-03-05 19:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
si eu zic ca e din taxi 2 ;)

si eu zic k e la fel .. tot din taxi imi amintesk si eu k e ...

xxdadixx 16-03-05 20:04

Sau poate ca nu :D In taxi 2 masinile erau Mitsu Evo 6. Masina asta arata dar eleronul si gura de pe capota nu bat deloc!

lancerEvo 16-03-05 23:08

ala ii evo 4 din cate il vad eu!

Vyruss 20-03-05 12:28

9 Attachment(s)
Poze

BIZ 20-03-05 14:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tari tari ;) :peace:

LaMishto 20-03-05 21:07

:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:

Vyruss 20-03-05 21:13

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:

Mai am inca unul de-asta+alte poze

Psycho 20-03-05 21:21

aia cu trabantu e penala ... hahah sa vedem ce zice X ray scoate mai ceva k a lui :) .. hahah si aia cu dacia e tare :) incarcata k vai d mama ei :)

Vyruss 20-03-05 21:25

1 Attachment(s)
:arrow:

xxdadixx 20-03-05 22:34

http://www.ca-automotive.co.uk/images/you-bastard.gif

Spot 22-03-05 17:04

1 Attachment(s)
nu e funny dar mi s-a parut misto

Psycho 22-03-05 22:57

pune`o wallpaper :) hahaah


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning