![]() |
Re:
Quote:
|
Ca lumea pozele
Da majoritatea sunt trucate parerea mea |
Re:
Quote:
:peace: |
Re:
Quote:
|
Sau poate ca nu :D In taxi 2 masinile erau Mitsu Evo 6. Masina asta arata dar eleronul si gura de pe capota nu bat deloc!
|
ala ii evo 4 din cate il vad eu!
|
9 Attachment(s)
Poze
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tari tari ;) :peace: |
:shock: ala din ultima poza mai mult ca sigur e roman :peace:
|
Re:
5 Attachment(s)
Quote:
|
aia cu trabantu e penala ... hahah sa vedem ce zice X ray scoate mai ceva k a lui :) .. hahah si aia cu dacia e tare :) incarcata k vai d mama ei :)
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
|
1 Attachment(s)
nu e funny dar mi s-a parut misto
|
pune`o wallpaper :) hahaah
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:49. |
- Copyright 2026 4Tuning