Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

cozmin_skill 21-02-08 22:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salut sunt Cozmin unul din proprietarii mercedesului w123 coupe si a unuia din microcar-uri. In sfarsit pot sa postez si eu din nou pt ca am mai fost inregistrat cozmin_designer ,dar e cam rusinos ca am uitat parola. Sper sa reusim sa terminam ultimul proiect pt a ajunge la 4tuningdays, dar ii rog pe cei care ne preseaza cu timpul sa astepte ca nu totul se face cu bataie din palme. :lol: :lol:

mirciu 22-02-08 01:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
cum adica unu din proprietarii ?

Low_Ridah 22-02-08 11:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
adik ....sunt 2 proprietari la masina ..:P ce e asa de greu de inteles :P

AXEL_SS 22-02-08 12:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by cozmin_crazy_driver_skill (Post 1374876)
Salut sunt Cozmin unul din proprietarii mercedesului w123 coupe si a unuia din microcar-uri. In sfarsit pot sa postez si eu din nou pt ca am mai fost inregistrat cozmin_designer ,dar e cam rusinos ca am uitat parola. Sper sa reusim sa terminam ultimul proiect pt a ajunge la 4tuningdays, dar ii rog pe cei care ne preseaza cu timpul sa astepte ca nu totul se face cu bataie din palme. :lol: :lol:

Am si eu o intrebare. Ce toba finala ai?:lol: Ca se aude super fain pt asa o masinutza:D

CRyS` 23-02-08 09:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cosmin nu vreau sa te superi,dar nick-ul tau este E X C E S I V de lung, si deranjeaza. Cred ca vei primi un warning, dar nu de la mine, sa nu fie de la altcineva din "conducere". Asadar ia si citeste acest topic

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=25937

si alegetzi alt nick, mai scurt,care sa nu deranjeze pagina!


Multumesc!

cozmin_skill 23-02-08 20:16

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
am ales alt nickname . Sper ca cel nou sa nu deranjeze .

cozmin_skill 23-02-08 20:40

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by AXEL_SS (Post 1375878)
Am si eu o intrebare. Ce toba finala ai?:lol: Ca se aude super fain pt asa o masinutza:D

Am toba de kawasaki ninja dar din ultima camera i-am scos filtru si i-am facut capacul final mai conic , si face un fel de ecou si acum am gasit sa ii fac si un sistem ca sa il adaptez si sa se auda normal :-) , ca sa nu mai fac necazuri la ceilalti :sad:

cozmin_skill 23-02-08 20:49

am si eu nevoi de cineva care stie sau care stie pe cineva sa imi puna si mie instalatia electrica la motorul de 2,9 pe ford taunus, ea ar cam trebui facuta de la zero ca a fost de ffoarte multe ori carpita :sad:

CRyS`nu te supara numele meu e Cozmin ;) cu Z . :-P

Low_Ridah 24-02-08 12:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cozmine ...am vb cu cineva de la AFA si a ramas sa merem sa vb mai detaliat in leg cu vopsitu ...in leg cu userul ..nu cred k e o problema :) stai linistit ...nici al meu nuy e asa de scurt si nu ma deranjat nimeni de 3 ani :)

SI ..diseara ..:D dupa ora 9 ne intalnim :) pt cei ce doresc info ...sunatzi la 0746761459 :) sau la altii care ii cunoasteti ;)

AXEL_SS 24-02-08 16:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1379943)
Cozmine ...am vb cu cineva de la AFA si a ramas sa merem sa vb mai detaliat in leg cu vopsitu ...in leg cu userul ..nu cred k e o problema :) stai linistit ...nici al meu nuy e asa de scurt si nu ma deranjat nimeni de 3 ani :)

SI ..diseara ..:D dupa ora 9 ne intalnim :) pt cei ce doresc info ...sunatzi la 0746761459 :) sau la altii care ii cunoasteti ;)

Ala e numaru tau? Low_ridah? thx anyway:D

cozmin_skill 25-02-08 09:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salut.Nu am putut veni aseara :sad: am fost la meci ;) ne intalnim noi prin oras :twisted: si putem vb si la telefon, trebuie sa gasesc un vopsitor bun si ieftin ca sa vopsesc mercedesul w115 220d :sad: ca sau cam terminat bani :???: si trebuie sa se apuce si de tapitarie (culoarea ei este alba) :-P si anvelopele trebuie sa imi vina deci mai este treaba. Daca puteti ajutati-ma si pe mine cu cv ponturi 8) numarul meu de tel 0740080041

CRyS` 25-02-08 12:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cozmin cand mai treci pe langa Ford,cu MicroCar`ul.....daca tu esti ... intra si putin in showroom sa ne cunoastem si noi! :D

cozmin_skill 25-02-08 13:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ok man :-P am sa trec azi pe la tine :-)

cozmin_skill 25-02-08 18:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu am mai putut trece :sad: sa imi dai un telefon ;) sa imi zice intre ce ore te pot gasi la ford

CRyS` 25-02-08 22:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
0740 962 971 patroane! :D cand vrei tu....ma suni cu 15 min inainte!


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning