![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
4 Attachment(s)
.......................... si ala verde ii fain :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
mie mai mult imi place aia neagra.... :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Mijto Golfu lu Andrei, chiar a iesit parfum ;) lam vazut intro seara pe la policlinik
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumoasa duba Ovidiu ;) ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ceva poze cu interioru d la duba nu ai???? k stiu k e mai mult dekt periculoasa ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
nu stii sa pui mai multe mesaje in unu ? :)) ...............
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
se crede p messenger:)
eu nu comentez d masina :D adik...n-am cuvinte ..:"> imi place...mult mult masina.. |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
6 Attachment(s)
Azi am dat nas in nas cu ea in spatele blocului. O cunoasteti?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e tunata cam ideal :) ...... nu prea mult nici prea putin... perfecta...... mei mergeau pleoape si niste stopuri mai frumoase..... ...in leg cu intrebarea, yo unu nu o stiu :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Insomnia cumva ..??? sau mi se pare mie .>??
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
e a lu ala din buc care are si interviu in primu nr din COX ... cu masina lui toxic love cik lol :) Oricum e facuta fain masina porbagaju` e incinta facuta din fibra fain fain .. :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
majina e a unuia Shaggy din Insomnia racing team... de vre-o saptamana o tot vad pe o strada din obcini... sincer nush c treaba are pe aici ...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
d kn cautam poze cu 307-le ala verde,e pe viatza lui. nij stopuri iar mai trebui, si anulat manerul d la portbagaj. iar sta mai bine asa, zik io ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
MADE BY C&O TUNING uitati nij poze cu interiorul de la Transporter SV 08 AZS dativa cu parerea!!! ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Salutare fratilor! tin sa va spun ca faceti treaba buna.....cu ocazia asta mai schimbati imaginea orasului(in frumos ma refer). As vrea sa-l salut pe Ovidiu,fost vecin cu mine.Eu scriu din SUA acum......Sunt din suceava de loc(din T33) si as vrea sa intreb si eu daca dati voie la poze cu masini ale sucevenilor(dar care nu mai sunt in Suceava).
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning