Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

EMILGHINEA78 07-02-11 23:07

Re: Intalnirea renault 5
 
Poze de la intalnire.....cum a fost

IVAN 08-02-11 19:56

Re: Intalnirea renault 5
 
nu sunt poze ca au fost mai multi propitari de 5'uri veniti cu alte masini decat propitari veniti cu ele... dar e super sa stai de vorba cu oameni avand aceleasi pasiuni...

Ferny 30-04-11 12:49

Re: Intalnirea renault 5
 
tot a venit caldura poate o noua intilnire sapt viitoare???

B XX ADI 30-04-11 12:55

Re: Intalnirea renault 5
 
de data asta o sa fiu si eu prezent, doar sa fie o ora accesibila :)

Ferny 30-04-11 14:43

Re: Intalnirea renault 5
 
ori sambata ori duminica si dupa 12 ...

IVAN 12-01-12 15:04

Re: Intalnirea renault 5
 
Paleta de culori renault 5:

http://renault-5.net/nuancier.htm

O intalnire cand mai facem?

IVAN 12-01-12 19:43

Re: Intalnirea renault 5
 
ce culori aveti? daca dai click pe culori vezi si masinile....
eu cred ca Bleu Métallique...

Japo 13-01-12 10:04

Re: Intalnirea renault 5
 
maine la pranz... dar cine vine cu 5-u ? in afara de ivan si fazeka ? :lol::lol:

IVAN 19-01-12 20:01

Re: Intalnirea renault 5
 
https://www.youtube.com/watch?v=GLGcmK1637Q

B XX ADI 20-01-12 00:31

Re: Intalnirea renault 5
 
o intalnire ceva in weekend?:)

B-81-TAF 26-01-12 10:28

Re: Intalnirea renault 5
 
mai asteapta si tu o luna, doua... :)

B XX ADI 26-01-12 12:17

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by B-81-TAF (Post 4847899)
mai asteapta si tu o luna, doua... :)

hahaha ha:lol: vi cu masina aia noua "now what?" de la semnatura? :D...oricum acum e zapada... e vreme de scos rwd-ul :lol:

Symbol 07-02-12 21:23

Re: Intalnirea renault 5
 
se mai fac intalniri pe vremea asta? :D

vali.2005 29-05-12 21:22

Re: Intalnirea renault 5
 
Intalniri renault 5 se fac?

B XX ADI 30-05-12 03:28

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sincer nu am apucat nici una....dei mi-as dori sa se faca asa ceva ca tot a veni APARENT vremea ok! :)


All times are GMT +2. The time now is 09:13.

- Copyright 2026 4Tuning