![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Poze de la intalnire.....cum a fost
|
Re: Intalnirea renault 5
nu sunt poze ca au fost mai multi propitari de 5'uri veniti cu alte masini decat propitari veniti cu ele... dar e super sa stai de vorba cu oameni avand aceleasi pasiuni...
|
Re: Intalnirea renault 5
tot a venit caldura poate o noua intilnire sapt viitoare???
|
Re: Intalnirea renault 5
de data asta o sa fiu si eu prezent, doar sa fie o ora accesibila :)
|
Re: Intalnirea renault 5
ori sambata ori duminica si dupa 12 ...
|
Re: Intalnirea renault 5
|
Re: Intalnirea renault 5
ce culori aveti? daca dai click pe culori vezi si masinile....
eu cred ca Bleu Métallique... |
Re: Intalnirea renault 5
maine la pranz... dar cine vine cu 5-u ? in afara de ivan si fazeka ? :lol::lol:
|
Re: Intalnirea renault 5
|
Re: Intalnirea renault 5
o intalnire ceva in weekend?:)
|
Re: Intalnirea renault 5
mai asteapta si tu o luna, doua... :)
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
se mai fac intalniri pe vremea asta? :D
|
Re: Intalnirea renault 5
Intalniri renault 5 se fac?
|
Re: Intalnirea renault 5
eu sincer nu am apucat nici una....dei mi-as dori sa se faca asa ceva ca tot a veni APARENT vremea ok! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:13. |
- Copyright 2026 4Tuning