Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

manu_96xls 22-02-08 20:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1351404)
e a lu' Sandel:oops:

nu e cine stie ce dar fata de ......(ma abtin sa nu fiu luat in nume de rau)+ca este singura in oras(din cate stiu:-P)
PS:scuzati clitatea pozei:rolleyes2:oops:

cristea_rotitza 22-02-08 21:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumusik dar km de dama

NightClubRacer 23-02-08 03:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu prea e negru culoarea de dama, ele ar vrea un roz :D

manu_96xls 23-02-08 10:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1376967)
frumusik dar km de dama

Adevarat.......o dama il conducea. :D (dar nu sunt multi care ar refuza unul :-P)

cristea_rotitza 24-02-08 11:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1377688)
Adevarat.......o dama il conducea. :D (dar nu sunt multi care ar refuza unul :-P)

si daca nu ma insel o blonda;))

manu_96xls 24-02-08 16:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1379849)
si daca nu ma insel o blonda;))

True:!::!::!:/

calingruia2001 27-02-08 02:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
rotiza mie de ce nu mi ai zis sa postez si eu aici sasa eeeee valoare....
ce faci mai rusoaica mica....:D:D si un filmulet cu o linie la craiova ......

Sasha 27-02-08 08:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by calingruia2001 (Post 1385915)
rotiza mie de ce nu mi ai zis sa postez si eu aici sasa eeeee valoare....
ce faci mai rusoaica mica....:D:D si un filmulet cu o linie la craiova ......

ohooo bine m`ai gasit Caline:hug::icon_kiss:

bogdan_wrc 27-02-08 08:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cu Baranu nu puneti poze niciunu?

Michael 27-02-08 08:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
trebuie sa facem o tura cu baranu ca e prea fun.

Sasha 27-02-08 08:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
=))))))))))))) au doamneeee nu cred asa ceva:lol::lol::lol:

bogdan_wrc 27-02-08 08:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cea mai marfa masina din Tg Jiu....

acum serios...posteaza cineva o poza cu Baranu?
ca suntem vreo 4-5 care vrem sa il vedem....

Sasha 27-02-08 08:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu esti normal=)))))))))


gata cu off`topicul ca ne cearta Rotitza:oops:

bogdan_wrc 27-02-08 08:53

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu vb cat se poate de serios...vreau poze cu Baranu ala...


PS: eu sunt normal, restul, toti nu sunt !

Sasha 27-02-08 08:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tu?????????????? normal???? =))))))))


apropo Baranu nu e de Tg Jiu ;)

du`te in autogara in Militari daca tot tii asa ca sa`l vezi;)


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning