Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 24-09-08 00:05

Re: Roman
 
Daaaaaaaaaaaaaaaamn!!! Am ramas socat...desi nu il cunosc, desi nu il stiu decat din vedere...am ramas socat...zilele trecute eram in Elite dupa niste prajituri si a trecut pe langa mine sa suit pe motorul lui verde (pacat si de motor) si a plecat...intotdeauna in oras lam vazut linistit...nu ca altii pe o roata sau alea alea...ce pot sa spun, DUMNEZUL SA IL ODIHNEASCA!!!

Is satul...mam saturat sa vad pe forumul asta numai moarte...is satul sa vad accidente mortale intre fanatici...is satul...is momente cand nici nu imi vine sa mai trec de 80 (vb. cat se poate de serios)...calc pedala si imi vin in cap toate imaginile cu cei care sau stins dintre noi sau imagini de pe 4lol.ru...

VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!!

morpheusmaster 25-09-08 16:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1772472)
Daaaaaaaaaaaaaaaamn!!! Am ramas socat...desi nu il cunosc, desi nu il stiu decat din vedere...am ramas socat...zilele trecute eram in Elite dupa niste prajituri si a trecut pe langa mine sa suit pe motorul lui verde (pacat si de motor) si a plecat...intotdeauna in oras lam vazut linistit...nu ca altii pe o roata sau alea alea...ce pot sa spun, DUMNEZUL SA IL ODIHNEASCA!!!

Is satul...mam saturat sa vad pe forumul asta numai moarte...is satul sa vad accidente mortale intre fanatici...is satul...is momente cand nici nu imi vine sa mai trec de 80 (vb. cat se poate de serios)...calc pedala si imi vin in cap toate imaginile cu cei care sau stins dintre noi sau imagini de pe 4lol.ru...

VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!!


VIATA ARE PRIORITATE!!!
AMIN!!! Si Dumnezeu sa il ierte pe cel decedat DAR tipul nu este ROMASCANUL CU MOTO VERDE!!! INFORMATIILE CARE LEAM AVUT CAND AM SCRIS ACEST POST SUNT SI AU FOST TOTAL ERONATE!!! NUMA BINE

aleks 25-09-08 18:06

Re: Roman
 
este un baiat din luizi calugara, din judetul bacau, la 5 km de municipiul bacau.
un baiat simplu, calm, avea ca pasiune cantatul la nai, nu era genul agresiv, sau alceva...
asta i-a fost sa fie, din pacate... soferii nu tin cont de motociclisti si rezultatele... lasa familii plangand...

stefan_88 25-09-08 18:08

Re: Roman
 
in romania ..motociclistii nu sunt respectati deloc de catre soferi :(....

26WRC 25-09-08 20:47

Re: Roman
 
sorry pt dezinformare dar motocicleta respectiva era identica cu a lui si nu m'am gandit ca poate fi una la fel in zona....

buddy_lexx 25-09-08 20:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1776283)
sorry pt dezinformare dar motocicleta respectiva era identica cu a lui si nu m'am gandit ca poate fi una la fel in zona....

nu conteaza de unde`i omu...conteaza k ...saracu a murit de tanar... asta`i viata..

morpheusmaster 25-09-08 20:53

Re: Roman
 
Da, Dumnezeu sa il odihneasca n pace pe cel mort si sa il pazeasca pe cel viu!!!

andrei_400 26-09-08 16:37

Re: Roman
 
La multi ani 26 WRC !!:-) Sa te vedem cu plasticu ala in mana cat mai repede :D

stefan_88 26-09-08 18:05

Re: Roman
 
La Multi Ani !!! WRC:)....sa fii sanatos !!!!

26WRC 26-09-08 18:22

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1777934)
La multi ani 26 WRC !!:-) Sa te vedem cu plasticu ala in mana cat mai repede :D

Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1778103)
La Multi Ani !!! WRC:)....sa fii sanatos !!!!

merci multi baieti!! daca totul merge bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

buddy_lexx 26-09-08 18:26

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1778134)
merci multi baieti!! daca totul mereg bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

hai la multi ani ! si succes cu plasticul :))

stefan_88 26-09-08 18:33

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1778134)
merci multi baieti!! daca totul merge bine in 2-3 saptamani am si plasticu':D

multa bafta :) cu plasticu :)

morpheusmaster 27-09-08 00:55

Re: Roman
 
MULTI ANI COLEGA SI PETRECERE FRUMOASA IN SEARA ASTA :)) Vezi maine dim sa nu mirosi prea tare a boutura ca te pasez la altu' in masina :)) Numa bine

26WRC 27-09-08 01:20

Re: Roman
 
mersi mult baieti, sa vina plasticu:D:D:D

Undying_Renault 01-10-08 09:36

Re: Roman
 
Nu ne cunoastem noi prea bine.. dar la multi ani WRC-ule :lol: sa ai parte de plastic si de toate celelalte urari de bine... ;)...


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning