![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
oo..a inviat forumu' :D acu' cu zapada stati in casa la pc ;))
|
Re: Ramnicu Sarat
Sa te mai interesezi ma ! e si 3.2 benzinar .......:P
Pana la 3.2 benzina...noi sa ne gandim cum scoatem mainile astea din troiene ca e nasol fratior !! |
Re: Ramnicu Sarat
ba..eu vreau dacie cu motor hemi de 8 l..v16...garda la sol de un metru..si bineinteles benzina..sa va scot din troiene ma :)))
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai daca nu ma insel am eu o dacie aruncata prin garaj p acolo .........sa dau o fuga sa ma uit de ea.Tu fa rost de un v16 8l si cu benzina se rezolva.....
|
Re: Ramnicu Sarat
:)):)))...mai bine facem invers :)) ma tu ai opel..da esti in daewoo.. :D
|
Re: Ramnicu Sarat
Am trimis cerere deia ma ....dar moderatorul nu mi-a luat cererea in seama....si asa a ramas :(
|
Re: Ramnicu Sarat
pai pune poze cu opelu..pe club opel acolo..apoi trimiti cererea
;) |
Re: Ramnicu Sarat
nu trebuie doar poze la opel trebuie si un link de prezentare a masini...de aia cred ca nu ai primit accept;)
|
Re: Ramnicu Sarat
pai acolo ma refer..pana mea..la masina mea opel..e baiat mare..se descurca el
|
Re: Ramnicu Sarat
ce greata aveti pe voi ,ma....
|
Re: Ramnicu Sarat
Valeauuu.........la o parte toata lumea....a intrat VIP-ul pe la noi!!Ce p.....ielea mea faci ma ?mai traiesti ?
Apropo am pus si linku cu masina mea...moderatorul are sila pe el |
Re: Ramnicu Sarat
Bai edi.....te mai dai cu barca ?
|
Re: Ramnicu Sarat
care-s aia cu greata?? :|
|
Re: Ramnicu Sarat
=)) =)) =)) stai flex john.....asa e el...mai aparte
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:16. |
- Copyright 2026 4Tuning