Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Sonny™ 08-02-10 12:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3038057)
e vorba de VR 6 cu capacitatea cilindrica de 3200......benzina cu 230 cp

nu stiu ce zici tu aici dar vr6 are capacitatea de 2.8 benzina nu 3.2...;)

johnsonxxl 08-02-10 12:30

Re: Ramnicu Sarat
 
oo..a inviat forumu' :D acu' cu zapada stati in casa la pc ;))

Fast_wheels 08-02-10 14:27

Re: Ramnicu Sarat
 
Sa te mai interesezi ma ! e si 3.2 benzinar .......:P
Pana la 3.2 benzina...noi sa ne gandim cum scoatem mainile astea din troiene ca e nasol fratior !!

johnsonxxl 08-02-10 14:30

Re: Ramnicu Sarat
 
ba..eu vreau dacie cu motor hemi de 8 l..v16...garda la sol de un metru..si bineinteles benzina..sa va scot din troiene ma :)))

Fast_wheels 08-02-10 14:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai daca nu ma insel am eu o dacie aruncata prin garaj p acolo .........sa dau o fuga sa ma uit de ea.Tu fa rost de un v16 8l si cu benzina se rezolva.....

johnsonxxl 08-02-10 14:41

Re: Ramnicu Sarat
 
:)):)))...mai bine facem invers :)) ma tu ai opel..da esti in daewoo.. :D

Fast_wheels 08-02-10 14:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Am trimis cerere deia ma ....dar moderatorul nu mi-a luat cererea in seama....si asa a ramas :(

johnsonxxl 08-02-10 14:46

Re: Ramnicu Sarat
 
pai pune poze cu opelu..pe club opel acolo..apoi trimiti cererea
;)

Sonny™ 08-02-10 15:05

Re: Ramnicu Sarat
 
nu trebuie doar poze la opel trebuie si un link de prezentare a masini...de aia cred ca nu ai primit accept;)

johnsonxxl 08-02-10 15:08

Re: Ramnicu Sarat
 
pai acolo ma refer..pana mea..la masina mea opel..e baiat mare..se descurca el

pompierul atomic 08-02-10 18:18

Re: Ramnicu Sarat
 
ce greata aveti pe voi ,ma....

Fast_wheels 08-02-10 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
Valeauuu.........la o parte toata lumea....a intrat VIP-ul pe la noi!!Ce p.....ielea mea faci ma ?mai traiesti ?
Apropo am pus si linku cu masina mea...moderatorul are sila pe el

Fast_wheels 08-02-10 18:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Bai edi.....te mai dai cu barca ?

johnsonxxl 08-02-10 18:28

Re: Ramnicu Sarat
 
care-s aia cu greata?? :|

Fast_wheels 08-02-10 18:31

Re: Ramnicu Sarat
 
=)) =)) =)) stai flex john.....asa e el...mai aparte


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2026 4Tuning