Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 12-05-08 21:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut acum 30 minute un carrera s parcat in piata unirii si un s 63 amg dar nu am avut nimic cu ce sa le fac poze!Carrera era cu nr de anglia daca nu ma insel iar AMGul de bucuresti!

andrey_20052002 15-05-08 22:13

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
de 3 zile tot vad un M6 albastru in spate la Hala Centrala langa UNISEM am sa fac maine poze , era cu numere de italia

ESPinoza 15-05-08 22:15

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
vazut in seara asta pe copou un maserati grand turismo alb.. superb

limuzina 15-05-08 22:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut si eu acel maserati GranTurismo (asa se scrie corect) aseara la 10 in Tatarasi!Este cu numere rosii de Bucuresti si mergea foarte incet,daca avea 30 km!Este superb,vorba ta espinoza!

bmwh548 16-05-08 09:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am trait sa o vad si pe asta...limuzina ne invata sa scriem corect.:lol:

D3m0N 16-05-08 15:01

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
hai ca o fo tare:))))=)))))

limuzina 16-05-08 21:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
11 Attachment(s)
Un porsche carrera si un mustang!

limuzina 17-05-08 19:34

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
5 Attachment(s)
Am reusit sa prind masseratiul de care va spuneam,un VW dragut dupa parera mea si in ultima poza in stanga la taxi un dodge viper...!

TuningBoy 17-05-08 19:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Felicitari pt poze...

bmwh548 17-05-08 20:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut si eu Masserati-ul in Tatarasi...are cumva legatura cu ce se spunea pe aici, cum ca fiul lui Chescu vrea Masserati?
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=286

limuzina 17-05-08 21:14

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Da mai stii..oricum el si-a luat bentley de unde bani si de masserati?Tot ce conteaza e ca mai avem o masina tare pe strazi...;)

limuzina 19-05-08 21:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Azi la 2 cand am venit de la scoala in piata unirii era masseratiul parcat.Dupa ce l-am batut pe tata 1 ora la cap la 4 jumatate am ajuns acolo si nu mai era.Tot timpul patesc asa cand vin de la scoala vad cate o masina tare si cand ma duc cu camera nu mai este!Am vazut un dodge ram...

bmwh548 22-05-08 20:09

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
L-am vazut acum vreo ora parcat la Fluxul de la Flora. Imi cam miroase ca tot ei sunt bagati si la Masserati.

limuzina 23-05-08 15:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Da?eu stau putin mai departe dar singur nu vin cu camera...

bakal 23-05-08 19:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina, vezi ca mai nou e si un S63 AMG pe strazi, cu numere rosii de iasi, e alb....fa-i poze


All times are GMT +2. The time now is 22:42.

- Copyright 2026 4Tuning