![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut acum 30 minute un carrera s parcat in piata unirii si un s 63 amg dar nu am avut nimic cu ce sa le fac poze!Carrera era cu nr de anglia daca nu ma insel iar AMGul de bucuresti!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
de 3 zile tot vad un M6 albastru in spate la Hala Centrala langa UNISEM am sa fac maine poze , era cu numere de italia
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
vazut in seara asta pe copou un maserati grand turismo alb.. superb
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut si eu acel maserati GranTurismo (asa se scrie corect) aseara la 10 in Tatarasi!Este cu numere rosii de Bucuresti si mergea foarte incet,daca avea 30 km!Este superb,vorba ta espinoza!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am trait sa o vad si pe asta...limuzina ne invata sa scriem corect.:lol:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
hai ca o fo tare:))))=)))))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
11 Attachment(s)
Un porsche carrera si un mustang!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Am reusit sa prind masseratiul de care va spuneam,un VW dragut dupa parera mea si in ultima poza in stanga la taxi un dodge viper...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Felicitari pt poze...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut si eu Masserati-ul in Tatarasi...are cumva legatura cu ce se spunea pe aici, cum ca fiul lui Chescu vrea Masserati?
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=286 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da mai stii..oricum el si-a luat bentley de unde bani si de masserati?Tot ce conteaza e ca mai avem o masina tare pe strazi...;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Azi la 2 cand am venit de la scoala in piata unirii era masseratiul parcat.Dupa ce l-am batut pe tata 1 ora la cap la 4 jumatate am ajuns acolo si nu mai era.Tot timpul patesc asa cand vin de la scoala vad cate o masina tare si cand ma duc cu camera nu mai este!Am vazut un dodge ram...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
L-am vazut acum vreo ora parcat la Fluxul de la Flora. Imi cam miroase ca tot ei sunt bagati si la Masserati.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da?eu stau putin mai departe dar singur nu vin cu camera...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina, vezi ca mai nou e si un S63 AMG pe strazi, cu numere rosii de iasi, e alb....fa-i poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:42. |
- Copyright 2026 4Tuning