Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

FSF 21-03-04 21:27

3 Attachment(s)
Ce ziceti de FRUMUSETILE astea?

tekno 21-03-04 22:12

ce sa zicem decat ca... sun foarte frumoase? :lol:

OVI 28-03-04 12:29

3 Attachment(s)
o masina care m-a impresionat profund...si pe care am avut sansa de a o vedea (bine ceva asemanator) :lol: :lol: :lol:

DVDValy 27-02-05 12:06

5 Attachment(s)
:D

sandrin 25-08-05 10:59

3 Attachment(s)
:)

Yonut21 27-08-05 09:13

Yo nu am vise asa mari, decat la un Ursulet sau o Pisicuta.

cosmineloo 31-08-05 00:29

1 Attachment(s)
sau asta! cred eu ca e cel mai frumos tip de mustang! BOSS

arunescu 31-08-05 07:37

1 Attachment(s)
masina ideala - Lotus Exige

1.8l...189cp...... si vreo 800kg

Skma 31-08-05 10:26

1 Attachment(s)
Masina visurilor :evil:

George_P. 01-09-05 00:32

cred ca visul meu pana acum e sa mah vad cu permisul in mana
si visez la un peugeot gti tuning sau un golf 2 ceva sa merg cu el la liceu
sa-i fak pe fraierii din fatza portii care tot sufera de ei
asta cred ca ar fi
si-asa cred ca sunt cam pretentios,asa ca alte pretentzii nu mai am
:)




R3SP3KT

George_P. 01-09-05 11:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)

Asta e Navigator

http://www.lincoln.com/vehicles/vehi...es/image01.jpg


sorry pimp,dar ala pare a fi GMC
nu e lincoln ala mai deloc
:wink:






R3SP3KT

George_P. 01-09-05 11:37

2 Attachment(s)
niste vise pe-aici,poate cand o sa arate dacia aja :lol:

alexmirica 16-09-05 10:06

2 Attachment(s)
Ce-mi doresc? Ahem...
Momentan o Alfa 159 Brera, dar poate peste vreo 2 ani... Dupa ce-o marit pe actuala masina.

Mai incolo, pe la 50 ani... Un Dodge Charger 1968... Visul meu!

Bafta!

TM-84-DMX 17-09-05 04:05

Visul meu:
Seat Leon FR 1.8 T
SuperVisul:
Honda Civic TypeR
:wink: ...Nu imi doresc foarte mult,sunt realizabile,poate unul din ele va deveni odata realitate1 :)

Pitu 24-09-05 00:51

visul meu carrera 4 gt sau un enzo
am pretentii?
-da .


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning