![]() |
3 Attachment(s)
Ce ziceti de FRUMUSETILE astea?
|
ce sa zicem decat ca... sun foarte frumoase? :lol:
|
3 Attachment(s)
o masina care m-a impresionat profund...si pe care am avut sansa de a o vedea (bine ceva asemanator) :lol: :lol: :lol:
|
5 Attachment(s)
:D
|
3 Attachment(s)
:)
|
Yo nu am vise asa mari, decat la un Ursulet sau o Pisicuta.
|
1 Attachment(s)
sau asta! cred eu ca e cel mai frumos tip de mustang! BOSS
|
1 Attachment(s)
masina ideala - Lotus Exige
1.8l...189cp...... si vreo 800kg |
1 Attachment(s)
Masina visurilor :evil:
|
cred ca visul meu pana acum e sa mah vad cu permisul in mana
si visez la un peugeot gti tuning sau un golf 2 ceva sa merg cu el la liceu sa-i fak pe fraierii din fatza portii care tot sufera de ei asta cred ca ar fi si-asa cred ca sunt cam pretentios,asa ca alte pretentzii nu mai am :) R3SP3KT |
Re:
Quote:
sorry pimp,dar ala pare a fi GMC nu e lincoln ala mai deloc :wink: R3SP3KT |
2 Attachment(s)
niste vise pe-aici,poate cand o sa arate dacia aja :lol:
|
2 Attachment(s)
Ce-mi doresc? Ahem...
Momentan o Alfa 159 Brera, dar poate peste vreo 2 ani... Dupa ce-o marit pe actuala masina. Mai incolo, pe la 50 ani... Un Dodge Charger 1968... Visul meu! Bafta! |
Visul meu:
Seat Leon FR 1.8 T SuperVisul: Honda Civic TypeR :wink: ...Nu imi doresc foarte mult,sunt realizabile,poate unul din ele va deveni odata realitate1 :) |
visul meu carrera 4 gt sau un enzo
am pretentii? -da . |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning