![]() |
Re: autodata cine are ?
Multumesc mult userului "kye04" care mi-a dat linkul pt.a downlod-a autodata 3.38.
Am instalat kitul de instalare pe WinXP si a mers din prima fara probleme. Inca odata mii de multumiri si succes tuturor! |
Re: autodata cine are ?
salut
ma ajuta si pe mine cineva cu link pentru autodata? multumesc frumos |
Re: autodata cine are ?
multumesc gabidrideanu, raman dator ;)
|
Re: autodata cine are ?
ma poate ajuta si pe mine cineva cu autodata 3.38? Multumesc
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
am si eu nevoie de vivid woekshop data ultima versiune. ma ajuta cineva?
|
Re: autodata cine are ?
Salutari,
Imi puteti trimite si mie un link de download? Caut de o perioada buna de timp, si tot ce am gasit eu sunt doar failuri. Multumesc anticipat ! |
Re: autodata cine are ?
|
Re: autodata cine are ?
Multumesc Parula,functioneaza perfect pe Win 7.
|
Re: autodata cine are ?
cu placere.
e si meritul lui kye04 ca la upload-at |
Re: autodata cine are ?
vreau si eu autodata 3.38
|
Re: autodata cine are ?
Ma ajuta si pe mine cinva cu programu asta?? Multumesc mult :)
|
Re: autodata cine are ?
Daca vrei eu iti dau o invitatie pe filelist si ti-l iei de acolo, cel putin versiunea 3.18 sigur o gasesti. Eu zic insa ca vivid wokshop data e mult mai complex, si are mai multe chestii.
|
Re: autodata cine are ?
cont pe filelist am si eu ms mult, doar ca acela nu am reusit sa il instalez, are nisthe smecheri care nu imi accepta windows`u, o sa incerc sa caut programu acela care mi l`ai zis tu, acuma sa vad daca il si gasesc :D
|
Re: autodata cine are ?
Pai respecti indicatiile din descrierea crack-ului si trebuie sa mearga. Chestia e ca daca ai gresit odata e posibil ca a doua oara sa iti dea eroare exe-ul din autodata.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:00. |
- Copyright 2026 4Tuning