Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto.html)
-   -   autodata cine are ? (https://forum.4tuning.ro/22-troubleshooting-howto-mecanica-electrica-probleme-auto/34630-autodata.html)

Bogdy06 21-04-12 18:25

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc mult userului "kye04" care mi-a dat linkul pt.a downlod-a autodata 3.38.
Am instalat kitul de instalare pe WinXP si a mers din prima fara probleme. Inca odata mii de multumiri si succes tuturor!

jaq- 23-04-12 11:46

Re: autodata cine are ?
 
salut

ma ajuta si pe mine cineva cu link pentru autodata?

multumesc frumos

jaq- 23-04-12 19:43

Re: autodata cine are ?
 
multumesc gabidrideanu, raman dator ;)

io_mihai23 24-04-12 09:46

Re: autodata cine are ?
 
ma poate ajuta si pe mine cineva cu autodata 3.38? Multumesc

o n i x 24-04-12 22:10

Re: autodata cine are ?
 
Quote:

Originally Posted by o n i x (Post 4935433)
buna seara!
in concluzie are cineva o rezolvare pentru problema asta:am instalat 3.38 pe win7 32biti,mi-a dat eroarea din prima poza,am facut ce a zis un coleg mai inainte ``pe windows 7 mi-a dat eroarea "runtime error 217 at 004BB10D", daca vi se intampla si voua acelasi lucru, deschideti Command Prompt ca si administrator (click dreapta si dati "Run as administrator) apoi tastati “cd c:/adcda2” dupa care tastati "regsvr32 ChilkatCrypt2.dll" si dati Enter`` si a dat eroarea din poza 2.
multumesc!

?????

topaul 25-04-12 18:36

Re: autodata cine are ?
 
am si eu nevoie de vivid woekshop data ultima versiune. ma ajuta cineva?

cosmin300 02-05-12 08:07

Re: autodata cine are ?
 
Salutari,

Imi puteti trimite si mie un link de download?
Caut de o perioada buna de timp, si tot ce am gasit eu sunt doar failuri.

Multumesc anticipat !

kye04 07-05-12 23:06

Re: autodata cine are ?
 
http://www.largedocument.com/4/b0e70...ea5076ea72e39b

lupul90 09-05-12 18:34

Re: autodata cine are ?
 
Multumesc Parula,functioneaza perfect pe Win 7.

parula66 09-05-12 21:21

Re: autodata cine are ?
 
cu placere.
e si meritul lui kye04 ca la upload-at

eugenlili 11-05-12 10:03

Re: autodata cine are ?
 
vreau si eu autodata 3.38

Ciobby 17-05-12 01:52

Re: autodata cine are ?
 
Ma ajuta si pe mine cinva cu programu asta?? Multumesc mult :)

silviu.o 21-05-12 11:34

Re: autodata cine are ?
 
Daca vrei eu iti dau o invitatie pe filelist si ti-l iei de acolo, cel putin versiunea 3.18 sigur o gasesti. Eu zic insa ca vivid wokshop data e mult mai complex, si are mai multe chestii.

Ciobby 21-05-12 19:04

Re: autodata cine are ?
 
cont pe filelist am si eu ms mult, doar ca acela nu am reusit sa il instalez, are nisthe smecheri care nu imi accepta windows`u, o sa incerc sa caut programu acela care mi l`ai zis tu, acuma sa vad daca il si gasesc :D

silviu.o 21-05-12 19:57

Re: autodata cine are ?
 
Pai respecti indicatiile din descrierea crack-ului si trebuie sa mearga. Chestia e ca daca ai gresit odata e posibil ca a doua oara sa iti dea eroare exe-ul din autodata.


All times are GMT +2. The time now is 23:00.

- Copyright 2026 4Tuning